لباس مجلسی دخترانه بلند زورانی Long dress by zorani 4335

لباس مجلسی دخترانه بلند زورانی Long dress by zorani 4335

اگر به دنبال انتخاب یک لباس شیک دخترانه با سبک خاص هستید، لباس مدل 4335 زورانی را به شما پیشنهاد می کنیم. مشتاقانه در انتظار روزی خواهید بود که بتوانید با این لباس در مهمانی بدرخشید.
۱٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان
SKU
te_zorani_long_dress_4335

لباس ظریف دو تکه زورانی مناسب دختران

امروزه بسیاری از مدل های مختلف لباس مجلسی وجود دارد اما لباسی که هم مناسب شب و هم مناسب سن دختران جوان باشد کمتر پیدا می شود. مدل لباس بلند دخترانه 4335 زورانی همان لباسی است که در عین دخترانه بودن، مجلسی و مناسب مهمانی های شب می باشد. این لباس شیک مجلسی برای مراسم تولد، نامزدی و حنابندان پیشنهاد می شود. الگوهای گل برای لباس های شب دخترانه بسیار محبوب خواهد بود. لباس بلند گل دار زورانی می تواند مناسب گروه سنی جوان باشد که شیک و راحت است. شما می توانید این لباس مجلسی دخترانه شیک را با صندل و کفش های زیبا ترکیب کنید.

خرید لباس دخترانه زورانی از جنس ساتن و دانتل

جنس دامن این لباس ساتن است که دارای نخ های بسیار طویلی است که همگی رو به یک سمت دارند، بافت پارچه این لباس دخترانه، ابریشمی شکل و نرم است. بالاتنه این لباس مجلسی دخترانه از جنس دانتل است، دانتل پارچه ای است توری که دارای اشکال برجسته روی آن می باشد و شبیه به پارچه گیپور است.

دامن شیک مدل ماهی زورانی

مدل لباس مجلسی زورانی 4335، مدل ماهی است که انتخاب بانوان خوش سلیقه است. مدل دامن ماهی زورانی یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. دامن ساتن مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. خصوصا اگر شما بلند قد هستید، حتماً دامن ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب ساده مدل ماهی برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است، لباسی مدرن.

دامن بلند با الگوی گل زورانی

مسلم است که با پوشیدن این دامن ساتن به خاطر جنس ابریشمی و نرم احساس راحتی خواهید کرد. اما الگوی گل های روی این دامن نیز اثر مثبتی ایجاد خواهد کرد. با این لباس مجلسی زورانی شیک باشید و تصویر متفاوتی از خود به جا بگذارید.

طرح گل در لباس شیک دخترانه زورانی

لباس مجلسی دو تکه گلدار زورانی 4335 روی دامنش گل های به رنگ آبی دارد همراه با زمینه سفید، بالاتنه این لباس شب زیبا آبی رنگ است. این بلوز و دامن گل دار برای بانوانی که شکم و پهلو دارند توصیه نمی شود.


More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی دخترانه بلند زورانی Long dress by zorani 4335