لباس مجلسی بلند از برند  آلیس Alyce Long Dress 35501

لباس مجلسی بلند از برند آلیس Alyce Long Dress 35501

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی  Feriani Long Dress 18511

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18511

لباس مجلسی کوتاه از برند آلیس alyce short Dress2348

لباس مجلسی کوتاه از برند آلیس alyce short Dress2348

لباس مجلسی بلند از برند آلیس Alyce Long Dress 35501

لباس مجلسی شب بلند هلویی رنگ آلیس پاریس با پارچه چیفون ابریشمی ، بالاتنه یقه دلبری ، بالاتنه جذب با کاپ سینه پارچه چین دار ضرب دری ، بند های(تسمه) اسپاگتی الماس نشان سرشانه که در پشت 2 ضرب در، بزرگ و کوچک است، زیپ از کمر تا روی باسن، دامن چین دار که در وسط چین ها بیشتر هستند، پشت دامن بلندتر با 4 چین از زیر زیپ که مانند دنباله روی زمین است ،کش دوزی دور کمر، طول لباس 59اینچ است، مناسب مراسم نامزدی 

قیمت اصلی ۴۹۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۳۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Alyce_long_dress_35501

طرح لباس مجلسی بلند بایقه دلبری وبدون آستین برند آلیس پاریس

مدل لباس شب مجلسی بلند ما که حالتی ریخته دارد یقه ان دلبری می باشد این مدل شبیه نیمه ی بالایی قلب است و مناسبترین گزینه برای خانم های با سینه ی بزرگ است. معمولا این لباس ها با پارچه ای براق تر از زیر آن که در قسمت یقه قرار می گیرد پوشیده می شود گردن را بلندتر نشان می دهد.مناسب برای کسانی که دنبال لباس باز و راحت هستند. اگر دنبال لباس پوشیده می گردید از این لباس صرف نظر کنید.طول این لباس بلند 59 اینچ است.

پارچه چیفون ابریشمی نازک درلباس شب مجلسی برند آلیس

لباس شب بلندرنگین کمانی فوق از پارچه سیلکی چیفون است که یک پارچه ابریشمی می باشد. پارچه ابریشم چیفون که پارچه ای سبک و نیمه خالص (پارچه خیلی ظریفی نیست) است، به پیراهن ظاهری رویایی و بسیار زیبا می دهد. در حالیکه اغلب در تهیه انواع شال و روسری از آن استفاده می شود، اما خطوط مواج موجود بر روی این پارچه پیراهن ماکسی و بلند چیفون را هم بسیار زیبا می کند.

بالاتنه جذاب و باز با بند اسپاگتی مانند الماس نشان  

بالاتنه جذب بدن است وکاپ روی سینه به شکلی منحصربه فرد پلیسه های ریز دارد کاپ چپ به سمت راست کمر کشیده شده و کاپ راست به چپ رفته ویک حالت ضرب دری روی سینه ایجاد شده است ، 2 بند از روی کاپ سینه با جزئیات الماس نشان که سنگ های براق سفید رنگ که بی شباهت به الماس نیست روی بند چیفون کار گذاشته شده است تسمه با طرح اسپاگتی مانندی که دارد پیچ و تاب خورده و زرق و برق تماشایی دارد بندها در پشت بین دوکتف یک ضرب در خورده وبه پایین کاپ سینه اتصال یافته ودوباره یک ضرب در دیگر که کوچک تر است روی کمر خورده ودو طرف بند روی خط کمر بسته شده و زیپ ازروی کمر تا روی باسن دوخته شده است .تسمه های پشت به شکل فریبنده ای انسان را تحت تاثیر قرار می دهد.

دامن ماکسی بلند تاروی زمین که چین دارد

این مدل دامن که از کمر چین خورده ودامن چین دار است گشادی این دامن از چین خوردگی پارچه در کمر به دست می آید و مانند دامن کلوش برای همه افراد مناسب است به شرطی که بلندی مناسبی داشته باشد. چین جلوی دامن در وسط زیر ضرب در کاپ سینه بیشتر است وانگار تمام چین ها در آن قسمت جمع شده است.پشت دامن هم در وسط چین ها بیشتر است پشت دامن قسمت کمر در راست و چپ زیپ کش دوزی شده است.در قسمت زیر زیپ 4 چین لوله ای مثل دنباله تاروی زمین قرار گرفته که پشت دامن از جلو بلندتر است .

رنگ لباس مجلسی آلیس با پارچه لطیف و نرم ونازک ابریشمی

رنگ این لباس شب بلند هلویی می باشد . رنگ هلویی که رنگی گرم است با طوسی شیک و بی نظیر است این ترکیب کمی غیر معمول و غیر منتظره است. ولی رنگ هلویی زنانه با یک رنگ خنثی نظیر طوسی روشن به چشم زیبا می آید. می توانید یک پیراهن هلویی ملایم را با یک کیف وکفش طوسی استفاده کنید. ترکیب این دو رنگ ظاهری شیک ارائه می دهد. برای سنگ های رنگ روشن لباس بهتر است از سرویس جواهرات طلای سفید استفاده کنید.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب بلند هلویی با تزئینات سنگ های درخشان

این لباس برای مراسم های رسمی وخاص مناسب است . برای دختر خانم های جذابی که دنبال لباس باز می گردند می توانند بر ای مراسم نامزدی خود این لباس شیک را انتخاب کنند و عکس های خود را بسیار رنگارنگ و قشنگ کنند.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند از برند آلیس Alyce Long Dress 35501