فاویانا Faviana

برند لباس مجلسی فاویانا:

فاویانا یک برند لباس مجلسی امریکایست که یکی‌ از بهترین تولید کنندگان لباس شب شیک و فانتزی در جهان است که بیش از ۲۰ سال مشغول به کار است. لباس‌های مجلسی فاویننا به علت سبکه نو آورانه و ارائه تاره‌های جدید و منحصر به فرد بودن و همچنین به علت توجه به جزئیاته دقیق لباس از جمله بسته شدن مهره‌ها و گلدوزی‌ها شهرت زیادی دارد. لباس‌های مجلسی فاویانا را هر سال صد‌ها نفر از بانوان به سبک‌های کوتاه و بلند و در رنگ‌ها و پارسه‌های متنوع به تنسبه سلیقشن میپوشند. لباس‌های فاویانا برای مراسم هایی مانند مجالس عروسی مهمانی‌ها به مناسبت اعیاد جشن فارغ‌التحصیلی و مراسم‌های خاص دیگر می‌باشد. شرکت فاویانا معتقد است مشتری‌های ما دوست دارند متمایز و برجسته تر از سایر افراد باشند. بنابر این ما چرا تعداد محدودی استایل برای هر فصل به وجود بیاوریم وقتی‌ که یک خانوم می‌خواهد که برتر باشد.  

برند فاویانا برگرفته از موسیقی‌، فیلم، طبیعت و تمامی چیز‌های جذاب و زیبا می‌باشد. لباس‌های مجلسی فاویانا در پنج ساله گذشته به شرکت طراحان جادوگران تفسیر شده و به نظر می‌رسد از ستاره‌ترین و پر زرق و برق‌ترین‌های هالیوود بر روی فرش قرمز از جمله جولیا رابرتس، بیانسه، هیلاری سونک، کته وینسلت، کیرا نایتلی، درو برریمر، حل بری، کوئین لطیفه، ریس ویتهرسپون، پنلوپه کروز، جنیفر لوپز و اوا لنگریا از این برند بر تن‌ داشتند. قیمت‌های برند فاویانا از $۱۲۰ تا $۵۰۰ در به تعبیر در آمدن رییی صادقانه معروف است که برای هر زن متناسب با هر سنّ و سیز می‌باشد. فاویانا این امکان را به مشتریان خود میدهد که بتنود ماننده سترگنه هالیوود مورد علایقشان بشود. این کار قسمتی‌ از کار و حرفه برند فاویانا می‌باشد. 

شرکت فاویانا نسبت به ده ساله گذشته رشد ۲۰% داشته است. فاویانا و خانوادهٔ مرادی امروز به بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه در سراسر جهان از جمله دوبی‌، نیویورک، لوس انجلس، کانادا، پورتو ریکو، اروپا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی و استرالیا در خصوص لباس‌های مجلسی و عروس لباس فروخته است. 

شما میتوانید تمامی کالکشن‌های برند فاویانا رو در سایت تهران درس تهیه کنید. 

متاسفانه محصولی مطابق انتخاب پیدا نشد.