لباس مجلسی بلند از برند  دیانا Diana Long Dress 003

لباس مجلسی بلند از برند دیانا Diana Long Dress 003

لباس مجلسی بلند از برند دیانا Diana Long Dress 003

لباس مجلسی شب بلند دیانا بابالاتنه تنگ و چسبان کارشده باسنگهای تزئینی و یقه قایقی با یک برش گنبدی باز بالای خط سینه به همراه یک دامن توری پرچین مناسب مهمانی های شاد . 

۳۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Diana_long_dress_003

لباس شب برند ایرانی دیانا با قیمت مناسب

لباس شب بلند بارنگ های بسیار خاص و شاد دارای یقه ای قایقی که این یقه شبیه به یک قایق است که دو شانه را به هم متصل می کند. در برخی مدل ها قسمت جلو و پشت لباس شب، در شانه ها توسط یک بند نازک به هم متصل شده اند. این نوع یقه نیز برای خانم هایی که قصد دارند پیش سینه آنها پوشیده باشدمناسب هستند، درقسمت بالای خط سینه یک نوار باریک باز می باشد ودر قسمت بالاتنه روی پارچه سنگ دوزی ظریفی انجام گرفته .

بالاتنه پرکار برند دیانا

بالاتنه تنگ وچسبان دیانا که یک سنگ دوزی ظریف روی آن با دست انجام شده که  زیبایی خاصی را به این لباس بخشیده ، سنگ های ریزودرشت درکنارهم زیرنور بسیار می درخشند و خانم های زیبارا همانند یک نگین تک درمجلس نشان خواهد داد .

دامن جنس تور و پرچین برند دیانا

این دامن که از قسمت کمر جنس متفاوت بابالا تنه که جنس تور مرغوب و لطیف می باشد یک چین سوزنی پروکنارهم به صورت فشرده این چین ها کنار هم قرارگرفته بایک کفش پاشنه بلند هم رنگ لباس مذکور شیک و برازنده بانوان می شود وبه دلیل پرچین و رقصان بودن دامن برای مجالس رقص بسیار مناسب است با یک چرخش این دامن مثل یک گل باز می شود و تازه زیبایی خودرانشان می دهد. این لباس برای خانمهایی که روحیه شاددارند پیشنهاد می شود فقط به دلیل پرچین بودن دامن برای خانمهای چاق وقدکوتاه این لباس پیشنهاد نمی شود زیرا قدراکوتاهتر نشان می دهدالبته تهران درس حضوری هم پیشنهادات خودرابه شما عزیزان ارائه می دهد تادر مجلس خود بدرخشید.

رنگ لباس مجلسی بلندو شاد دیانا

رنگ لباس مجلسی مذکور آبی فیروزه ای می باشد. البته در رنگهای زردوسبزوکرم هم موجود می باشد. باتوجه به رنگ پوستتان می توانید لباس مورد نظر خودراانتخاب کنید مثلا رنگ زرد بسیار به پوست های تیره و برنزه می آید .

مناسبت پوشیدن لباس شب مجلسی بلند فیروزه ای برند دیانا

این لباس شب برای خانمهایی که به مجلس رقص دعوت شده اند پیشنهاد میشود زیرا دامن پرچین دیانا رقص شمارادوچندان زیباتر نشان می دهد.رنگ کرمی آن برای نامزدی نیز مناسب است . 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند دیانا Diana Long Dress 003