لباس مجلسی بلند از برند فرییانی  Feriani Long Dress 18511

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18511

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی  Feriani Long Dress 18512

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18512

 لباس مجلسی بلند از برند  آلیس Alyce Long Dress 35501

لباس مجلسی بلند از برند آلیس Alyce Long Dress 35501

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18511

لباس مجلسی شب بلند برند فرییانی با ساتن سبز رنگ و تکه دوزی های طلایی رنگ دانتل وتزئینات پولک و منجوق وسنگ روی تورهای دور یقه و کمر ، یقه دکلته بابرش پرنده روی سینه ، بدون بند، زیپ در پشت تاروی باسن، سجاف پشت لباس با طول کامل، دامن پری دریایی با 4برش در جلو و3برش درپشت ، مناسب مراسم نامزدی ومهمانی های عصر.

قیمت اصلی ۱٬۸۵۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Feriani_long_dress_18511

مدل لباس مجلسی با بالا تنه دکلته ، بدون بند و آستین برند فرییانی

لباس مجلسی شب  بلند فرییانی که هیچ بندی ندارد و یقه لباس دکلته ابرویی می باشد و کاملا صاف است جناغ سینه نمایان می باشد و خط سینه نمود ندارد این لباس شب بدون یقه و بدون بند بر روی سینه و زیر بازوهای شما می چسبد. هم بر اندام شما کیپ می‌شود و هم بر پشت کمر شما بدون نگرانی از باز شدن به راحتی بسته می‌شود. خوب است بدانید فرم اندام شما هر طوری که باشد، می‌توانید از لباس بدون یقه استفاده بکنید. اگرصاحبان بازوهای لاغر و باریک هستید بازوهای خود را کاملا نپوشانید. مدل های دکلته بپوشید، زیرا برخی از طراحان عقیده دارند که آستین و بند لباس توجه بیشتری را به این ناحیه جلب می کند.این یقه برای کسانی که شانه پهن دارند بسیار مناسب است.

جزئیات طلاکاری شده برروی سینه ودورکمرلباس شب مجلسی

لباس مجلسی برند فرییانی که درروی سینه دانتل طلایی رنگ گل 5 پر به همراه برگ های کوچک وبزرگ دورتادور یقه ودر پشت کارشده و روی گلبرگ های گل با پولک و سنگ ظریف کاری انجام داده اند و در رگبرگ های گل ها با منجوق لوله ای و پولک ریز براق سبز کار کرده اند ، یک تکه دانتل درسمت چپ دامن روی کمر کار شده که حکم کمربند لباس رادارد و گودی کمررا نشان می دهد.

لباس شب فرییانی بابالاتنه چسبان وخوش دوخت

قسمت بالا تنه لباس شب مجلسی مذکور در قسمت یقه یک برش دارد که شبیه به یک پرنده است که دم پرنده به سمت بالا وچپ یقه رفته است ودر بالای آن قسمت تور کارشده است که گویی پرنده روی یک شاخه پر گل نشسته است ، پشت لباس از پایینتراز کتف که حالتی صاف دارد یک زیپ دوخته شده که تا روی  باسن ادامه دارد وبا آن لباس را باز وبسته می کنیم. 

دامن ساتن طرح پری دریایی باسجاف کامل طول فرییانی

دامن پری دریایی که از کمر تنگ تاروی زانوان واز زانو به پایین گشاد می شود و حالت کلوش دارد ولوله های دامن پف دار و کنارهم می ایستند این دامن بسیار زیبا است و برای همه ی افراد مناسب است؛ ولی بهتر است افرادی که باسن بزرگ دارند از این دامن استفاده نکنند. ، 4 برش درجلوی دامن و3برش در پشت دامن قرارداده شده که به ایست بهتر دامن کمک زیادی می کند و سجاف پشت لباس که تا پشت یقه رفته وطول کامل رادارد ، تنها یک برش برای کمر لباس در نظر گرفته اند که یک گل زیبای طلایی روی سمت چپ دامن با منجوق و سنگ و پولک تزئین شده که زیبایی دامن را 100چندان می کند . بافت ساتن دارای نخ های بسیار طویلی است که همگی رو به یک سمت دارند، این نخ های پود حدوداً ۴/۱ اینچ یا بیشتر روی سطح قرار می گیرند و سپس در پارچه فرو می روند، این روش باعث می شود تا پارچه بافتی ابریشمی شکل و نرم پیدا کند ،به این دلیل است که در لوله های پایین دامن پری یک برق خاصی میبینیم این به دلیل پارچه ساتن به کاررفته درلباس می باشد.

رنگ لباس مجلسی فرییانی با دامن پری و بالاتنه دکلته

رنگ لباس مجلسی برند فرییانی سبزرنگ است با جزئیات طلاکاری شده . انتخاب رنگ سبز برای لباس معمولا نشان دهنده آن است که صاحب آن شخصیتی قوی و با اراده دارد. پوشیدن لباس سبز رنگ اضطراب را از شما دور می کند و موجب رفع تنش و گرفتگی های عضلانی می شود. رنگ  سبز تیره احساسی از بزرگی و قدرت را منتقل می کند که مناسب پوشاک مردانه و لباس های رسمی است .استفاده از لوازم جانبی سبزرنگ مانند گردنبند یا کیف و کفش  همراه با لباس مشکی، جلوه زیادی به وجود می آورد

از آنجا که مجموعه ای از رنگ های سرد در کنار هم ممکن است احساس منفی به فرد منتقل کند، استفاده از رنگ های گرم در کنار آنها راه مناسبی برای ایجاد تعادل میان آنها است، اما با توجه به اینکه رنگ سبز محدوده بسیار متنوعی دارد، هر کدام از آنها نیاز به رنگی متفاوت در کنار خود دارداگر لباس شما سبز پررنگ است می توانید از رنگ متضاد قرمز در کنار آن استفاده کنید و اگر لباسی به رنگ سبز روشن دارید، رنگ بنفش بهترین انتخاب برای پوشیدن همراه با آن است رنگ سبز تیره ، به راحتی با رنگ های آبی ست می شود . این رنگ از آن دسته رنگ هایی است که چون درست نمی دانیم با چه رنگ هایی ست می شود از آن زیاد پرهیز می کنیم البته این دسته رنگ ها با رنگ هایی دور از ذهن ست می شوند ولی باید خودتان امتحان کنید و ببینید سبزها با زردهای تیره نیز به خوبی ست می شوند.درنتیجه از طلای زرد استفاده کنید . با این لباس زیبا کفش طلایی پیشنهاد می شود.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی بلند سبز رنگ باطرح گل وبرگ طلایی برند فرییانی

این لباس برای مناسبت های رسمی ،هم برای مهمانی های عصر ،هم شب پیشنهاد می شود برای لباس عقدونامزدی مناسب به نظر میرسد با پوشیدن این لباس سبز سبزی و طراوت را وارد زندگی خود کنید .

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18511