لباس مجلسی بلند از برند فرییانی  Feriani Long Dress 18512

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18512

لباس شب مجلسی بلند زورانی Long Dress By Zorani 7700

لباس شب مجلسی بلند زورانی Long Dress By Zorani 7700

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی  Feriani Long Dress 18511

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18511

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18512

لباس مجلسی شب بلند پوشیده گیپورارغوانی روشن برند فرییانی با آستر ساتن ، یقه 7ودور یقه کارشده، آستین سه ربع وسرآستین کارشده ، روی بالاتنه طرح گل و مرغ گیپور با سنگ ومنجوق و پولک دست دوزی شده ،کمربندطرح گل 4پر سنگ دوزی شده، زیپ از گردن تاروی باسن، بالاتنه دارای یک چین از گودی کمر تاروی باسن است ، دامن مدل ماهی که از زیرچین بالاتنه تاروی زمین باسجاف کامل طول می باشد،مناسب مراسم های رسمی همانند نامزدی ، مادر عروس وداماد می باشد.

قیمت اصلی ۲٬۴۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۱٬۴۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Feriani_long_dress_18512

مدل لباس مجلسی بایقه 7وآستین سه ربع برند فرییانی

مدل لباس شب مجلسی بلند فرییانی که ظاهری خانمانه دارد ویک احساس بزرگی به انسان می بخشد یقه لباس 7 است وخط سینه اندکی نمایان است ولی نه خیلی بازدرحدمعقول ، یقه های باز رمز بلند نشان دادن گردن کوتاه است. یقه هایی که دور گردن پیچیده و بسته می شوند، تنها باعث می شود تا گردن کوتاهتر به نظر برسد. مدلهای دکلته، یقه هفت یا بنددار باریک بسیار خوب است. مدل موی جمع نیز گردن را بلندتر نشان می دهد.این مدل یقه به سمت پایین روانه می شود وبرای خانم هایی که سینه متوسط دارند عالی می باشد. اگر سینه بزرگ یا کوچک دارید دراین یقه جلوه خوبی ندارد خصوصیت این لباس مجلسی این است که توجه را بیشتر به گردن و نیم تنه بالایی جلب می کند. اگر در گروه افرادی هستید که اندام شما هرم وارونه است یعنی بالاتنه شما نسبت به پایین تنه‌تان بزرگ است، بهترین انتخاب برای شما پیراهن، تی‌شرت و بلوز یقه هفت است چون لباس‌های یقه‌هفت برخلاف یقه‌گرد، درشتی بالاتنه را می‌پوشاند و کوچک‌تر نشان می‌دهد. یقه هفت در مقایسه با یقه گرد جلوه رسمی‌تری دارد.آستین لباس آستین سه ربع می باشد که انتهای آستین بین آرنج و مچ دست قرار دارد این مدل آستین سه چهارم طول بازو است به آن آستین النگویی هم گفته می شود و در کت های زنانه و برخی مانتوها نیز کاربرد دارد. با این مدل آستین مچ دست بیرون است که می توان با یک ساعت یا دست بند دست را پوشاند تاظاهری بهتر پیداکند.

 پارچه گیپوربا طرح گل و مرغ درلباس شب مجلسی برند فرییانی

لباس شب بلند برند فرییانی که از پارچه گیپور طرح دار استفاده کرده پارچه‌های گیپور مدت زمان بسیار طولانی است که محبوب طراحان مد هستند.پارچه‌ها و لباس‌های گیپور بیشتر از اینکه برای مدت زمانی خاص ترند باشند، از جمله آیتم های کلاسیک و همیشه قابل استفاده هستند. همانند سایر لباس‌ها، هنگام خرید لباس مجلسی باید به فرم اندام خود دقت داشته باشید.خانم‌های دارای اضافه وزن برای پوشاندن ضخامت بازوها و اشکالات اندامی می‌توانند گیپور مشکی را انتخاب کنند. خانم‌های لاغر اندام دغدغه کمتری در این زمینه خواهند داشت و راحت می‌توانند از بین مدل‌ها و رنگ‌های مختلف لباس مجلسی مورد نظر خود را انتخاب کنند. پیراهن‌های گیپور از خود دارای طرح هستند و به خودی خود چشم‌گیر هستند به همین دلیل غالبا نیاز به اکسسوری اضافه‌تری ندارند. با این حال شما می‌توانید با انتخاب کفش پاشنه بلند، و یا کیف مناسب جلوه خاص تری به لباس خودبدهید. زیرگیپور از آستر ساتن هم رنگ گیپور استفاده شده است.طرح گیپورگل و مرغ است، سبکی در نگارگری ایرانی است. گل و مرغ نماد موهبت الهی و تجلی ظریف و لطیف آفریدگار است. لازم نیست حتماً پرنده نیز در اثر ترسیم شود اما در صورت حضور به حالت انتظار صبورانه برای شکوفایی گل و عشقبازی با او است. از نظر تاریخی ترکیب گیاهان و پرندگان از زمان دور شدن ترسیم گیاهان به طرح‌های هندسی آغاز شد. زیرا گل‌ها و گیاهان با بافت حلقه‌ای و پر پیچ وخم خود می‌توانند طرح‌های هندسی را بپذیرنددر این پارچه گیپور هم نقوش گیاه مانند دیده می شود بدون مرغ.

بالاتنه خوش برش و شیک فرییانی با تزئینات پولک و منجوق و سنگ

قسمت بالاتنه لباس وقتی تزئین می شود شکوه خاصی به لباس می دهد این لباس هم در واقع یک لباس بلند با یقه دلبری بوده که باساتن دوخته شده وگیپورروی آن آمده ویقه 7 شده است دور تا دور یقه یک تور دالبری دوخته شده (موج دار)وروی تور با پولک ومنجوق تزئین شده است روی کاپ سینه رارها کرده دوباره روی قسمت شکم برروی نقوش گیپوررا بامنجوق و پولک دست دوزی کرده در قسمت کمر لباس 2 ردیف سنگ اشکی درشت به شکل گل 4پر دوخته شده ،پشت لباس نیز از قسمت گردن تا روی باسن یک زیپ محو دوخته شده است که لباس با آن باز وبسته می شود. از قسمت گودی کمر تا روی باسن یک چین سوزنی ظریف در بالا تنه انجام شده که حالتی پف دار می ایستد وروی چین با پولک و منجوق کارشده است. سردوزی لبه چین بالاتنه ولبه آستینها نیز با یک تور ظریف دالبری انجام گرفته است وروی توربه شکلی خاص وزیبا تزئین شده .

دامن گیپور طرح ماهی با زیر دامنی ساتن وسجاف طول کامل دامن

این مدل دامن برای همگان مناسب است ولی باید بدانیم دوخت دامن ماهی با پارچه گیپور بسیار سخت وزمان براست قسمت بالایی دامن زیر تور بالاتنه قرار گرفته تا زانو حالت تنگ واز زانو به پایین باز می شود از نظرتنگ و گشادی، این لباس خیلی جذب نیست وکمی آزاد می ایستد.پایین پا نیز چندان پف دار و با چین زیاد نمی ایستد پایین دامن هم یک سردوزی با تور دالبری انجام گرفته که باعث تمیزی لباس شب می شود.دامن درپشت دارای سجاف کامل طول می باشد ایست این دامن حرف ندارد.

رنگ لباس مجلسی فرییانی با دامن ماهی و حالت پوشیده و خانمانه  

رنگ این لباس شب ارغوانی روشن می باشد.ارغوانی باسبز یشمی خوب از آب در می آید، شاید در ابتدا این ترکیب رنگ، آن هم برای لباس بیشتر تند و جلف به نظر بیاید؛ اما اشتباه نکنید! همراهی سبز یشمی یا آبی روشن با ارغوانی، کاملا این تصور را از بین می برد و تندی رنگ ارغوانی را خنثی می کند. در واقع این ترکیب رنگ با بیشتر پوست ها همخوانی دارد و باعث می شود رنگ پوست شما به اصطلاح باز شود. این ترکیب رنگی برای از بین بردن استرس و اضطراب بسیار مناسب است. برای رنگ کفش و کیف خود به این رنگ حتما فکر کنید .

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب بلند ارغوانی روشن شیک و زیبا

این لباس برای تمام مراسم های رسمی مناسب است هم در عروسی ها مادران عروس و داماد که دنبال لباس پوشیده هستند می توانند استفاده کنند هم دختر خانم هایی که دنبال لباس شب خانمانه هستند برای مجلس عقد و عروسی خود می توانند با خیال راحت بپوشند ولذت ببرند واین از خوبی این برند است که همه نوع سلیقه رادرهر سنی راضی می کند.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18512