لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox 456770

لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox 456770

 لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox A13240L

لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox A13240L

لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox 456770

لباس مجلسی شب بلند ایدن متاکس در 3 رنگ زرد- سیاه - آبی با پارچه حریر مانند چیفون که در بالاتنه پلیسه داربایقه Vشکل ،بند یقه به پشت گردن رفته، یک بند از زیر کاپ سینه به پشت لباس رفته است، کمربند پهن پر پلیسه، دامن پرچین و بلند با زیر دامنی ، مناسب مراسم پرام و جشن نامزدی 

۱٬۴۳۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_aidan_mattox_long_dress_456770

لباس مجلسی شب بلند با یقه 7 وبدون آستین برند ایدن متاکس

این لباس مجلسی بلند شب با یقه 7  از اسمش معلوم است. این مدل یقه به سمت پایین روانه می شود و خط میان سینه ها را نیز نمایان می کند. مناسب برای خانم های با سینه متوسط است اگر سینه بزرگ یاکوچک دارید این یقه مناسب شما نمی باشد برای یقه هفت،گردن بند با فرم های مثلثی متناسب با فرم یقه مناسب است این لباس شب بدون آستین می باشد و بند یقه دور گردن رفته و بسته شده است.

پارچه حریرمانند نازک ولخت چیفون ایدن متاکس

لباس بلند ما که از چیفون نازک دوخته شده ، بطور کلی در تمام پارچه های نازک باید دقت نمود زیرا ممکن است بخشی از لباس مستقیما برروی بدن قرار بگیرد که دراین حالت ابتدا پس از اجرای رنگ پوست به طورکامل ، شروع به جنسیت سازی پارچه می شود . در بخشی دیگر از لباس های چیفون ونازک که نیاز به آستر لباس می باشد پارچه آستر که معمولا تنگ تر وگاهی کوتاه تر از لباس اصلی است . پارچه ابریشم چیفون که پارچه ای سبک و نیمه خالص (پارچه خیلی ظریفی نیست) است، به پیراهن ظاهری رویایی و بسیار زیبا می دهد. در حالیکه اغلب در تهیه انواع شال و روسری از آن استفاده می شود، اما خطوط مواج موجود بر روی این پارچه پیراهن ماکسی و بلند چیفون را هم بسیار زیبا می کند.

بالاتنه پلیسه دار پشت بنددار برند ایدن متاکس

بالاتنه تمام پلیسه (پیلی تیغه ای) ساده ترین وزیباترین نوع پیلی می باشد.تاهای ایجادشده همه به یک طرف اتو می شوند. به این دلیل به آن پیلی جانبی می گویند عرض پیل هارا مشخص وبا تا ،عرض درونی وبیرونی مشخص و اتو می زنیم  این لباس بند دور گردن که از یقه 7 منشعب شده است پلیسه داردوروی کاپ سینه هم چین دارد که از خط زیر سینه یک بند با عرض 5cm به پشت رفته است و زیر سینه هم یک کمری پهن پلیسه دار است پشت لباس باز می باشد .

دامن پرچین وراسته و بلند ایدن متاکس  

این دامن که از کمر چین سوزنی خورده و چین ها تا پایین دامن ادامه یافته ، پشت و جلوی دامن یک اندازه است  گشادی این دامن از چین خوردگی پارچه در کمر به دست می آید و مانند دامن کلوش برای همه افراد مناسب است به شرطی که بلندی مناسبی داشته باشد.دامن طول کاملAدارد وکمری پلیسه پهن که دامن به ان اتصال دارد بسیار لباس را جذاب ودلربا کرده است.

رنگ لباس مجلسی شب بلند بهاره وزیبا  

رنگ این لباس شب بلند در 3رنگ موجوداست. مشکی-زرد-آبی کاربنی ، برای نشان دادن گرما و خوش‌بینی زرد بپوشید! رنگ زرد همان قابلیت‌های شفا بخشی و نشاط بخشیدن نور خورشید را دارد و با خوش‌بینی در ارتباط است. رنگ‌های تیره را برای انتقال حس اقتدار و قدرت انتخاب کنید مانند رنگ مشکی و سرمه ای.اکسسوری آبی کاربنی کفش سفید یا زرشکی می باشد. اکسسوری‌ زرد کیف زرد می باشد، رنگ‌های مکمل زرد مثل بنفش و آبی هم چنین برای کیف و کفش خوب به نظر می رسند اما این ترکیب برای هر موقعیتی مناسب نیست.  

مناسبت پوشیدن لباس شب در3 رنگ متفاوت زرد- سیاه- آبی

این لباس ابریشمی لطیف و بهاره برای مراسم های رسمی همچون مراسم پرام مناسب است و دختر خانم های جوان می توانند برای مراسم نامزدی خود این لباس ساده وشیک با خط گردن پیچیده اش را انتخاب کنند و از مراسم خود لذت ببرند .

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox 456770