لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long Dress By Aidan mattox 462730

لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long Dress By Aidan mattox 462730

لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long Dress By Aidan mattox 462730

لباس مجلسی شب بلند سیاه ایدن متاکس با پارچه استات پلی استر و تور ، یقه دلبری، بدون آستین ، دوبند روی شانه، قسمت نواری کاپ سینه وجناغی روی شکم، دامنA-line بلند ولایه لایه توری از تور ابریشمی نازک که به شکل آبشاری ریخته وکمری پهن ، زیپ از زیر کتف تاروی باسن، مناسب پرام و مراسم نامزدی . 

۰ تومان
SKU
td_aidan_mattox_long_dress_462730

مدل لباس مجلسی شب بلند یقه دلبری بدون آستین ودارای دوبند سرشانه

این لباس که یقه باز دارد این مدل شبیه نیمه ی بالایی قلب است و مناسبترین گزینه برای خانم های با سینه ی بزرگ است. معمولا این لباس ها با پارچه ای براق تر از زیر آن که در قسمت یقه قرار می گیرد پوشیده می شود گردن را بلندتر نشان می دهد مناسب برای کسانی که لباس باز و راحت می خواهندو مناسب نیست برای کسانی که می خواهند پوشیده لباس بپوشند.این لباس آستین ندارد ولی دوبند پهن روی شانه دارد.

پارچه استات ،نایلون وپلی استر وتور به کاررفته در لباس مجلسی شب بلند  

پارچه استات یکی از شیک ترین و زیباترین پارچه های استفاده شده در لباس های مجلسی با قیمت مناسب که به نام ابریشم هم معروف است پارچه استات یا همان ابریشم با داشتن بافتی ریز، جنسی ظریف و طرحی ساده و براق دارای رنگ بندی های متنوعی است که نظر بسیاری را به خود جلب کرده است . پارچه استات در حال حاضر نو ظهور است و تنها چند ماه بیشتر نیست که وارد بازار ایران شده است . با وجود جدید بودن آن به خاطر تنوع طلبی و قابل استفاده در انواع لباس های زنانه و شیک جلوه کردن آن به سرعت متقاضی پارچه استات افزایش پیدا کرده است خانم های ایرانی می توانند با پارچه استات در لباس های خود به صورت مجلسی یا در لباس های رسمی مورد استفاده قرار دهند و خاص باشند .

بالاتنه لباس مجلسی شب با کاپ سینه زیبا برند ایدن متاکس  

بالاتنه لباس شب مجلسی ایدن متاکس از پارچه ابریشمی استات دوخته شده و در قسمت کاپ سینه یک برش عمودی پهن از خط سینه تا کمر زده شده روی هر کاپ یک مثلث که تیزی ان به سمت بازوها می باشد و داخل مثلث با4 برش اریب پر شده واززیر مثلث 4برش از هرطرف که با خط عمود وسط سینه حالت جناغ مانندراتشکیل داده اند و2بند که از روی شانه ها به پشت لباس رفته وتازیراستخوان کتف باز می باشد واز انجا تاروی باسن یک زیپ دوخته شده است .

دامن بلند توری لایه لایه باکمری پهن وسجاف طول کامل دامن

یک کمری پهن در قسمت کمر دوخته شده و زیر دامنی از جنس بالاتنه است وروی آن تور کارشده است ، دامن A-lineمی باشد دامن این مدل در بالا مماس بدن بوده و هر چه به سمت پایین بدن می آید آزاد تر می شود . جنس دامن از پارچه توری ابریشمی نازک که مخصوص روسری و لباس بانوان است استفاده شده tulle این دامن چندلایه که لایه های تور روی هم ریخته، دامن تاروی زمین نمی باشد با یک کفش پاشنه بلند روی کفش می ایستد .ارتفاع دامن از کمر 44 اینچ می باشد. دامن سجاف طول کامل دارد.

رنگ لباس مجلسی شب بلند ایدن متاکس با طراحی آشفته درهم آمیخته تور

رنگ این لباس بلند سیاه می باشداین مدل لباس برای تمام اندام‌ها مناسب است به شرطی که بیش از حد تنگ و چسبان نباشد تا افراد لاغر را بیش از اندازه لاغر و باریک و افراد چاق را بیش از حد چاق نشان ندهد. به عبارت دیگر آنقدر تنگ نباشد که در اندام افراد چاق چین بخورد و پهلوها را برجسته نشان دهد. رنگ سیاه قوی‌ترین و مقتدرترین رنگ است. رنگ سیاه نور را جذب می‌کند . فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهد. این رنگ احساس قاطعیت ، الزام و رسمیت را به وجود می‌آورد. سعی کنید از جواهرات یا به طور کلی زیورآلات چشمگیر یا حتی رنگی استفاده کنید

مناسبت پوشیدن لباس شب سیاه با یک نگاه کلاسیک ومدروز

این لباس شب برای مراسم های رسمی مناسب می باشد ازقبیل پرام. برای مراسم نامزدی هم می شود پوشید ولی رنگ تیره آن زیاد برای این مراسم خوب نیست قبلا هم گفته ایم هرچه روشن تر بهتر . برای مهمانی های عصر نیز می توان این لباس را برگزید. مشکی شما را لاغرتر جلوه می‌دهد

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long Dress By Aidan mattox 462730