لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox A13680

لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox A13680

 لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox A13240L

لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox A13240L

 لباس مجلسی کوتاه ایدن متاکس Sequins Cocktail Dress by aidan mattox A11300

لباس مجلسی کوتاه ایدن متاکس Sequins Cocktail Dress by aidan mattox A11300

لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox A13680

لباس مجلسی دوتکه شب بلند سفید- صورتی برند آمریکایی ایدن متاکس با پارچه پلی استر 100%  نایلون ، یقه قایقی، آستین کلاهی (کاپ) ، بالاتنه سفید پولک دوزی شده روی تور و زیپ پشت تاکمرو2درز جلوی سینه ، دامن A-line که حالت کلوش دارد جلو کوتاه جوری که ساق پادیده می شود و پشت بلند ، کمری دامن نازک وباقزن بسته می شود و یک زیپ زیر قزن تاروی باسن، 2ساسون جلوی دامن مناسب برای جشن تولد . 

۱٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_aidan_mattox_long_dress_a13680

لباس مجلسی بلند با یقه قایقی و آستین کلاهی برند ایدن متاکس

مدل لباس مجلسی شب بلند مادارای یقه قایقی است ولی خیلی باز نیست مناسب برای خانم ها با سینه ی کوچک می باشد این مدل یقه مثل یک حلقه بیضی دور گردن است آستین کلاهی می باشد روی شانه را گرفته واسم دیگر ان کاپ است در برخی لباس های مجلسی و تیشرت های زنانه کاربر دارد.

پارچه پلی استر100% نایلون به  کاررفته در لباس شب

الیاف پلی‌استر چروک و نمدی نمی‌شوند و همچنین جمع نمی‌شوند، به‌راحتی شستشو و به‌سرعت خشک می‌شوند. اگر پلی استر با الیاف طبیعی مخلوط شود، در تهیه منسوجات سبک وزن مانند پارچه‌های پرده ای، ساتن، پیراهن و بلوز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علت خاصیت اتوپذیری زیاد در تهیه پارچه‌های پلیسه زنانه و پر استفاده ، مصرف می‌شود. نایلون جزء الیاف کاملاً مصنوعی است نایلون استحکام خوبی در برابر سایش و کشش دارد از نخ فیلامنت (نایلون)برای تهیه جوراب ساق بلند ، آستری ، مایوی شنا ، لباس ورزشی ، پارچه دانتل ، بارانی ، پوشاک پلیسه دار ، پارچه‌های کشباف استفاده می‌شود .

بالاتنه کوتاه 17اینچی کارشده با پولک های درخشان و زیبا  

بالاتنه کوتاه ما که برروی یک تور نازک با پولک های کوچک سفید رنگ پولک دوزی شده 2درز در جلوی سینه از کاپ سینه تا کمر دیده میشود در گذشته پولک، از جنس طلا، نقره یا برنج با اشکال دایره، برگ، گل، ستاره، هلالی، اشکی و … بوده است. ولی امروزه پولک ها از جنس پلاستیک رنگی یا فلزی است. پولک ها را با نخ هم رنگ یا شفاف (بی رنگ) و سوزن، بر روی پارچه و بر اساس طرحی که قبلا بر روی پارچه طراحی کرده اند، می دوزند. برای حفاظت از آن می بایست دقت زیادی معطوف داشت؛ زیرا پولک ها با بخیه های ظریف به پارچه متصل شده است و در صورت اصطکاک، حرارت و یا رطوبت مداوم که باعث سستی پارچه یا نخ های متصل شده می شود ممکن است از پارچه جدا شود (کنده شود)، پشت تاپ ما یک زیپ از گردن تا کمر دوخته شده است که با ان تاپ باز و بسته می شود .

دامن A-line بلند در جلو کوتاه و پشت بلند و43 اینچ طول

دامن این مدل در بالا مماس بدن بوده و هر چه به سمت پاییین بدن می آید آزاد تر می شود . یک کمری باریک از جنس دامن دوخته شده وباقزن بسته می شود و دامن از جلو مقداری از ساق پا دیده می شود وپشت دامن بلند تاروی زمین است ویک زیپ اززیرقزن تاروی باسن دوخته شده است . 2عدد ساسون جلوی دامن وجودارد این دامن حالت کلوش دارد، سردوزی پهن پایین دامن بسیار جالب می باشد.

رنگ لباس شب دوتکه ایدن متاکس بانگاه درجه یک و چشم نواز     

رنگ لباس شب مادورنگ است بالاتنه سفید و پایین تنه صورتی .سفید وصورتی یک تلفیق عالی ودخترانه می باشد ترکیب سفید یا کرم با صورتی حس جوانی و نشاط را چند برابر می‌کند. معمولا کسانی که لباس‌های روشن می‌پوشند افرادی مهربان و شوخ طبع هستند که به دنبال صلح و صفا و آرامش هستند. انتخاب این نوع رنگ‌ها نشان دهنده این است که این افراد دارای انرژی مثبت بوده و محبت را به اطراف خود پخش می‌کنند. استفاده از رنگ‌های ملایم در طراحی لباس خانم‌ها شخصیت ملایم‌تری را نشان می‌دهد.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب بلند سفید- صورتی درخشان و شگفت انگیز

این لباس شب برای مراسم هایی همچون جشن تولد و اگر عروسی یکی از نزدیکان دعوت شدید به عنوان یک مهمان به این لباس با بالاتنه پولک دوزی شده آن فکر کنید انتخاب خوبی می باشد مخصوصا اگر با یک کفش پاشنه بلند سیاه باشد . از نظر تهران درس از بدلی جات با رنگ های صورتی و سفید استفاده کنید . 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox A13680