لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 20051D

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 20051D

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 80670

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 80670

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 65845

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 65845

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 20051D

مدل لباس مجلسی شب بلند پوشیده در 2رنگ سرمه ای – سفید از برند مک دوگل ، یقه قاشقی scoop ، بدون آستین به همراه یک شنل که در پشت بلندتر از جلو می باشد ، لباس از تور مش با مروارید دوزی ظریف در تمام لباس وآستر ساتن روشن وتکه های دانتل در جلوی سینه ، دامن ماهی با سجاف کامل طول دامن پشت دامن بلندتر ، مناسب عقد – نامزدی – مادر عروس  

۱٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_mak duggal_long_dress_20051D

لباس مجلسی شب بلند با یقه قاشقی وآستین حلقه ای به همراه یک شنل  

این مدل که یقه ی آن به صورت U شکل است مدل کلاسیک تری از لباس شب است و برای همه بانوان مناسب می باشد. قسمت حلقه آستین که این مدل که در واقع به لباس بدون آستین گفته می شود ولی یک شنل روی لباس شب وجود دارد که بازوان را گرفته وتا آرنج می ایستد.

مروارید دوزی روی تور مش مانند در برند مک دوگل

دوخت مروارید روی لباس ، همیشه دلنشین و زیباست ، گاهی دوختن چند مروارید روی لباس، می تواند طرحی زیبا را بوجود آورد و لباس را از سادگی به سادگی توام با زیبایی همراه سازد در بسیاری از جوامع باستانی مروارید سمبلی از ماه و دارای ویژگی های جادویی بود. در تمدن چین باستان مروارید را طلسم ضد آتش و ضد اژدها می دانستند. در برخی فرهنگ ها مروارید نماد پاکی و عفاف است. در انگلستان عصر ویکتوریا دانه های کوچک مروارید در لباس های سوگواری استفاده میشد و نمادی از « اشک » بود. اسید موجود در عرق بدن مروارید را از بین می برد و تخریب می کند. به همین دلیل باید طوری از مروارید استفاده کنید که در تماس مستقیم با پوست شما نباشد. مرواریدها را در کنار عطر، ادکلن، و یا مواد آرایشی و بهداشتی قرار ندهید. گرما دشمن مروارید است. در زمان استفاده از سشوار و یا در مقابل نور مستقیم خورشید از جواهرات مروارید نشان خود استفاده نکنید. آنها را در مکانی خشک و به دور از تغییرات آب و هوایی قرار دهید. برای مثال دانه های مروارید را درون پارچه هایی نرم و خشک بپیچید.  در صورت رعایت این امور مرواریدها می توانند تا چند دهه همچنان با همان زیبایی، سفیدی و جلای خود باقی بمانند. این لباس هم که تماما با مروارید تزئین شده به نکات بالاتوجه کنید تا لباستان مثل روز اول عالی بماند. مرواریدها در این لباس شب در 2سایز بزرگ و کوچک روی لباس دست دوزی شده است.

تور مش به کاررفته درلباس

این لباس در2رنگ تیره و روشن ارائه شده که درهر دو رنگ آستر ساتن لباس به رنگ روشن می باشد وتوری استفاده شده روی آن مثل تور ماهی گیری می ماند سوراخ سوراخ است و انگار قلاب بافی است این تور مش (توری دارای ۵۰ روزن (در هر اینچ))ظاهری دریایی به انسان می دهد که به دلیل مرواریدهای روی تور گویی صید امروز فقط مروارید بوده وبس

بالاتنه لباس مجلسی شب بلند باشنل توری مرواریددوزی شده

در قسمت بالاتنه از دانتل استفاده شده که روی کاپ سینه و شکم دوخته شده وسپس روی آن تور مش با مروارید دوزی انداخته شده ولی خوب که دقت شود تکه های دانتل را می توان مشاهده کرد در پشت هم یک حالت 7 باز دارد که تا کمر باز و کتف را می توان به زیبایی دید و پایه 7 تیز نیست گرد است ویک حریرنازک به اندازه 4 انگشت به سمت گردن دوخته شده است در پشت یقه یک ردیف مروارید دوزی صورت گرفته که تا جلوی یقه نیز رفته وتا سر جناغ سینه تمام شده است . یک شنل که مانند یک چین گرد به لبه یقه وصل شده و از پشت تاروی باسن ایستاده ودر جلو روی کمر وحالت خفاشی دارد،  پشت شنل از جلو بلندتر می باشد. شنل پوششی بدون فرم و دوخت است که برشی مستطیل شکل و یا دایره‌ای دارد. شنل در ابتدا توسط مردم بومی آمریکای لاتین استفاده می‌شد و سپس مردم غیر بومی از آن در پوشش خود بهره بردند و شروع به تلفیق المان‌های اروپایی در طراحی این نوع لباس کردند. در دهه‌ی هفتاد میلادی بود که پانچووشنل به یک پوشش مد روز برای خانم‌ها تبدیل شد. از آن پس در مقاطعی از زمان شنل در صنعت مد و پوشاک مورد توجه قرار گرفته و یا کنار گذاشته شده است. در حال حاضر نیز بسیاری از طراحان لباس در مجموعه‌های خود از این نوع پوشش استفاده کرده‌اندمانند برند مک دوگل که از این مد در طرح های خود استفاده کرده است.

دامن بلند با جریان نرم و سجاف کامل طول دامن

دامن ازکمرتنگ می باشد واز زانو به بعد کمی حالت آزاد دارد پشت لباس بلندتر می باشد به دلیل جنس تور و تزئینات ظریف مروارید این دامن را به مدل ماهی تشبیه میکنیم که حالت دریایی خودرا حفظ کند .

رنگ لباس شب بلند باحال و هوای دریایی اش  

این لباس خاص و شیک در 2 رنگ ارائه شده یکی آبی تیره (سرمه ای)ودیگری سفید(sage) . رنگ‌های تیره را برای انتقال حس اقتدار و قدرت انتخاب کنید مانند رنگ مشکی و سرمه‌ای. لباس سرمه ای با قهوه ای بد نیست. رنگ سفید هم سمبل پاکی ، پاک‌دامنی ،‌بی‌گناهی و صلح است. سفید را با هر رنگی به کار ببرید و نتیجه رضایت بخشی داشته باشید.

مناسبت پوشیدن لباس بلند در2رنگ سفید- سرمه ای 

لباس مجلسی فوق برای تمامی مجالس رسمی استفاده می شود رنگ سفید آن برای مراسم عقد ونامزدی وحنابندان حرف ندارد مخصوصا با کفش طلایی و سرویس جواهرات طلای زرد، از سرویس مروارید هم می توانید استفاده کنید و رنگ سرمه ای برای مادر عروس ومادرداماد با کفش وکیف مشکی عالی می شود .در هنگام پوشیدن به دلیل ظرافت تور دقت کنید . 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 20051D