لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 4430

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 4430

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 4247D

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 4247D

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 4516

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 4516

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 4430

لباس مجلسی شب بلند دررنگ های موجود سفید ونیلی مک دوگل با یقه قایقی، آستین بالای آرنج، زیپ از گردن تا روی باسن، تزئینات مهره ، منجوق وملیله و سنگ های کریستالی به شکل لوزی های کنارهم  درتمام لباس لوزی های دست دوزی شده حدودا 445عدد می باشد ، کمر ویقه ولبه آستین با سنگ و منجوق به حالت جناغی دست دوزی شده، دامن sheath بلند که پشت آن بلندتر است مناسب مراسم عقد و نامزدی 

۱٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_mak duggal_long_dress_4430

طرح لباس مجلسی شب بلند بایقه قایقی و آستین تا بالای آرنج

لباس مجلسی ما یقه قایقی کشیده دارد این یقه شبیه به یک قایق است که دو شانه را به هم متصل می کند. در برخی مدل ها قسمت جلو و پشت لباس شب ، در شانه ها توسط یک بند نازک به هم متصل شده اند. این نوع یقه نیز برای خانم هایی که قصد دارند پیش سینه آنها پوشیده باشدمناسب هستند. آستین بالای آرنج می باشد این مدل آستین ها امتداد یافته آستین کوتاه هستند و در برخی انواع پیراهن های دکمه دار به کار می روند.

تلفیق منجوق وسنگ در تمام لباس به صورت اشکال لوزی

منجوق دوزي قدمتي ديرينه داشته در نمونه هاي بسيار زيباي منجوق دوزي سنتي تنها اصالت و ظرافت طرحها حيرت آور نيست بلكه مهارت دست دوزندگان آن دانه ها را چنان دلنشين و استوار در كنار هم نشانده كه گويي از دستگاههاي پيشرفته كامپيوتري براي محاسبه محل قرار گرفتن منجوقها استفاده شده است دوخت منجوق به 2 طريقه انجام مي شود اول آنكه دانه هاي منجوق را يكي يكي يا در تعداد كم 2 يا 3 عدد هر بار داخل سوزن كرده و به پارچه مي دوزند. روش ديگر آن است كه ابتدا منجوقها را به بند كشيده بعد در فاصله هر چند منجوق بند آنرا توسط سوزن و نخ ديگري به پارچه مي دوزند البته بايد توجه داشت كه در اين روش دوام كار انجام شده كمتر است.دراین لباس شب برای طراحی وتزئینات 4مهره مستطیلی به شکل لوزی دوخته حدفاصل هر مهره 4سنگ درخشان دورتادور لوزی ها بامنجوق دوخته شده 8ملیله دروسط لوزی به شکل اشعه خورشید دوخته شده ودرمرکز یک منجوق کوچک .

بالاتنه لباس مجلسی شب بلند مک دوگل تماما کاردست  

دور یقه قایقی ما سنگ های درشت کارشده در2ردیف با فاصله وداخل آن با 2ردیف منجوق وبالا پایین منجوق ها با ملیله لوله ای به صورت جناغی دوخته شده واین کار یقه را بیشتر نشان می دهد. 7ردیف مثلث زیر یقه درست شده که تا بالای نوار کمری 35 عدد لوزی کنارهم قرارداده شده است. قسمت کمر نیز مانند یقه 2 ردیف سنگ دوزی درشت براق داریم دروسط کمربند بادوردیف منجوق وبالا پایین منجوق ها با ملیله لوله ای به شکل جناغ ماهی چسبیده به هم کارشده ، آستین ها از یک حریرنازک هستند که روی انها از بالای مچ تا سر یقه 5ردیف لوزی که در کل 30 لوزی روی هر آستین دوخته شده است واین بی نظیر و دوست داشتنی می باشد. یک زیپ از بالای یقه تا روی باسن دوخته شده که با آن لباس باز وبسته می شود، دور تا دور هر لبه آستین نیز مانند کمر و یقه کارشده .

دامن بلند sheath با طراحی لوزی های درخشان از برند مک دوگل

 دامن فوق از کمر تازانو جذب واز زانوبه بعد اندکی باز می شود 16 ردیف لوزی از کمر تا پایین دامن کار شده  که بسیار پرکار و ظریف می باشد 144 لوزی در جلوی دامن دست دوزی شده است و 171 پشت ، در مجموع دامن این لباس 315 لوزی دارد که بسیار تماشایی می باشد . پشت دامن کمی روی زمین می باشد وبلندتر از جلو می باشد .

رنگ لباس مجلسی شب بلند با کریستال های درخشان برجسته

رنگ لباس مجلسی پشت بلند ما سفید (رنگ عاج ) و در یک رنگ دیگر هم موجود می باشد وآن نیلی است . سفید سنبل پاکی و صلح است اول از همه این که سفید رنگ خنثی است. خاصیت رنگ خنثی این است که اگر در کنار رنگ دیگری قرار بگیرد، باعث میشود ان رنگ جلوه ی بهتر و بیشتری داشته باشد. به خاطر خطا ی چشم هر چیزی که سفید است از اندازه ی واقعیش بزرگتر به نظرمی آید . و این کاربرد بسیار مناسبی برای افرادی که نیاز دارند قسمتی از بدنشان را بزرگتر نشان بدهند.افرادی که خیلی لاغر هستند بهتراست از رنگ های روشن و سفید بیشتر استفاده کنند.این لباس در رنگ نیلی هم موجود است نیلی از رنگ بنفش و آبی درست می شود 

مناسبت پوشیدن لباس سفید -نیلی وبلند وجذب 

مناسبت پوشیدن لباس سفید برای مراسم رسمی و خاصی مثل عقد و نامزدی بسیار پیشنهاد می شود و جدا برازنده یک دختر خانم زیبا می باشد . مادر عروس وداماد نیز به دلیل پوشیدگی لباس می توانند انتخاب کنند البته دررنگ نیلی.این لباس برای مجلس پرام و توسط بازیگران بسیاری پوشیده شده همچون جنیفر بل، سیبل شفرد، کری آندروود و... ترکیب رنگ سیاه و سفید جزو پر کاربرد ترین ترکیب رنگ ها و یکی از شیک ترین ترکیب هاست. این ترکیب برای تمامی مجالس قابل استفاده است. چه مراسم رسمی باشد چه مهمانی عصر. انواع رنگ قرمز را می توانید با سفید ترکیب کنید. تیره و روشن بودن رنگ قرمز ترکیبات متفاوتی را میتواند با رنگ سفید ایجاد بکند که هم میتوانید ان را به عنوان یک ترکیب شاد و سرزنده بپوشید ، یکی از ترکیبات دلنشین دیگر که با سفید میشود انجام داد، رنگ آبی و سفید است. این ترکیبات هم اگه آبی تیره تری داشته باشد، تضادش با سفید خیلی جلوه می کند. ترکیبات روشن گلبهی و کرم نیز با سفید، همیشه میتواند شیک و قشنگ باشد.این ترکیب ملایم، احساس آرامش و آرامی را به آدم منتقل میکند و برای جاهایی که لازم نیست خیلی جلوه ی زیادی داشته باشد لباستان، این ترکیب بسیار مناسب و در عین حال بسیار شیک است.تهران درس برای دختر خانم های جوان در مراسم عقد کفش سفید را با سرویس جواهر زرد پیشنهاد می دهد .این لباس بارنگ نیلی هم بسیار شیک وبرازنده هر خانمی برای مراسم های خاص می باشد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 4430