لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 65845

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 65845

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 20051D

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 20051D

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 4247D

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 4247D

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 65845

لباس مجلسی شب بلند ساتن مک دوگل در2 رنگ آبی- صورتی و سرمه ای – قرمز ، یقه دلبری ، بدون آستین وبند، زیپ از پایین تراز کتف تاروی باسن، تزئینات سنگ ومنجوق ومهره در بالاتنه به سبک هندی، دامن پفی با 2پیل جلو 2پیل پشت وسجاف کامل طول دامن، تور ارگانزا زیر دامن برای پف دارایستادن، مناسب مراسم نامزدی وعقد. 

۱٬۸۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_mak duggal_long_dress_65845

لباس مجلسی شب بلند بایقه دلبری وبدون آستین وبند

یقه لباس دلبری می باشد این مدل شبیه نیمه ی بالایی قلب است و مناسبترین گزینه برای خانم های با سینه ی بزرگ است. معمولا این لباس ها با پارچه ای براق تر از زیر آن که در قسمت یقه قرار می گیرد پوشیده می شود گردن را بلندتر نشان می دهد.مناسب برای کسانی که لباس باز و راحت می خواهندومناسب نیست برای کسانی که می خواهند پوشیده لباس بپوشند. این لباس نه آستین دارد نه بند

تزئینات مهره وسنگ ومنجوق در قسمت بالاتنه  

مهره های رنگی به همراه سنگ روی کاپ سینه وبالاتنه بسیار تماشایی می باشد در قسمت کمر لباس 7ردیف سنگ دوزی ومهره و منجوق دوخته شده .

پارچه ساتن به کاررفته درلباس مجلسی شب مک دوگل

ساتن یه نوع پارچه ی لوکس است که جوری بافته شده که سطح براق و نرم، و بافت لیزی دارد. اولین ساتن ها از ابریشم درست شده بودند، اما امروز ساتن رو از کلی چیزهای مخلف مثل پنبه، نایلون، پولیستر، رایون و… درست می کنند. در حقیقت ساتن و مخمل روش بافت پارچه را مشخص می کنند. بافت ساتن دارای نخ های بسیار طویلی است که همگی رو به یک سمت دارند، این نخ های پود حدوداً ۴/۱ اینچ یا بیشتر روی سطح قرار می گیرند و سپس در پارچه فرو می روند، این روش باعث می شود تا پارچه بافتی ابریشمی شکل و نرم پیدا کند.

بالاتنه لباس مجلسی بلند براق و ابریشمی با پشت باز

بالاتنه لباس که تماما با تزئینات زیبا می باشد درخششی مثال زدنی دارد دراین لباس مک دوگل سلیقه هندوستانی خودرابه کارگرفته و دقیقا یک کار اصیل ودر عین حال مدروز را ارائه داده است. دید روی کاپ سینه وشکم با یک حالت اشکی مهره ها و منجوق وسنگ کارشده که این کاردستی درپشت لباس نیز ادامه یافته ، یقه لباس تازیر کتف باز است و خط کمر به زیبایی دیده می شود یک زیپ تاروی باسن دوخته شده است که با آن این لباس سنگین باز وبسته می شود.

دامن بلند وپفی ball gown که مانند یک لباس پرنسسی   

دامن، روح زنانه‌ای دارد؛ لباسی که روح لطیف هر خانمی با پوشیدن آن زنده می‌شود.رسمی ترین نوع لباس زنانه، لباسی سنتی که دامن آن تا زمین ادامه دارد و از پارچه های لوکس دوخته می شده و اکثرا به صورت دکلته بوده این مدل معمولا با شال و یا شنل پوشیده می شده اما امروزه تغییر کرده و از پارچه های معمول تر استفاده می شود به ویژه: ساتن، مخمل ،ابریشم . این مدل لباس معمولابا تزیین های مختلف مثل سنگ دوزی گلدوزی و … همراه است این دامن آبی کم رنگ ازکمر پف دار است 2پیل جلو که با فاصله از هم قراردارد و2پیل پشت برای پف زیردامن از تور ارگانزا استفاده شده وسردوزی لبه پایینی دامن یک نوار پهن ساتن است که بسیار دوست داشتنی و خاص است ، دامن درخشش خاصی دارد ، دامن دارای سجاف کامل طول می باشد.  2جیب در کناره های دامن وجوددارد .

رنگ لباس شب بلند مک دوگل پرزرق وبرق ودیدنی  

این لباس مجلسی دردو رنگ ارائه شده است . یکی دامن آبی پودری و بالا تنه صورتی blush، دیگری دامن آبی تیره یا سرمه ای وبالاتنه قرمز . که ترکیب رنگ اولی لطیف تر و دخترانه تر است . این لباس شیرین و زیبا با یک کفش پاشنه بلند وبا سرویس جواهر ظریف برای لباس های یقه باز گردنبندی انتخاب کنید که نزدیک یا چسبیده به گردن باشند. این رنگ ها تلفیق رنگ سرد وگرم می باشد دامن آبی سرد وتاپ صورتی رنگ گرم . این لباس درواقع در 2رنگ ارائه شده یک لباس یقه دلبری دامن پفی آبی کم رنگ که در قسمت بالاتنه با تزئینات صورتی کارشده و یکی لباس سرمه ای رنگ که در بالاتنه با تزئینات قرمز همراه شده است  کفش و کیفتان را با یکی از رنگ های به کاررفته در لباس شب خود ست کنید .

مناسبت پوشیدن لباس در2رنگ آبی -صورتی وسرمه ای-قرمز

این لباس مجلسی شب بلند برای تمام مراسم های رسمی ازقبیل نامزدی – عقد وحنابندان مناسب است. بااین لباس انگار در کارتونهای دیزنی قراردارید زیرا سیندرای دنیای واقعی خود می شوید. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 65845