لباس مجلسی بلند سعید کبیسی Long dress by saiid kobeisy  RE2754

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی Long dress by saiid kobeisy RE2754

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی long dress by Saiid Kobeisy  RE2907

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی long dress by Saiid Kobeisy RE2907

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی Long dress by saiid kobeisy RE2754

لباس مجلسی شب بلند  دورنگ سفید- رنگ خورشید( sunlight) از برند سعید کبیسی با پارچه تور گلدار(lace) و تافته بروکید وحریر ، یقه رویایی از تلفیق دو نوع یقه ، کاپ سینه دلبری وبا استفاده از حریر نازک یقه گردبسته دوخته شده ، بدون آستین، زیپ از پشت گردن تا روی باسن، کمربند پاپیونی جدا، دامن پفی توری با گل های درشت پایین دامن که حالت تکه دوزی دارد به همراه 2عدد جیب در کناره دامن ، پشت دامن بلندتر، مناسب عقد و نامزدی 

قیمت اصلی ۳٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۲٬۱۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_saiid kobeisy_couture_long_dress_RE2754

لباس مجلسی شب بلند با یقه رویایی(گردودلبری)وبدون آستین  

یقهillusion  یا رویایی تلفیق یقه گرد بسته یا جواهری، این مدل در ایران بیشتر به نام یقه گرد مشهور است. ویژگی آن به جز گرد بودنش ، پوشیده بودن قفسه سینه است. برای کسانی که سینه بزرگ دارند اصلا مناسب نیست و برعکس خانم هایی که سینه آنها کوچک است و یا قفسه سینه آنها صاف و تخت است بسیار مناسب است. یقه دلبری یک مدل رمانتیک که در دهه 50 میلادی بسیار محبوب بود. قسمت جلوی سینه ، به شکل قسمت بالای قلب است. معمولا این مدل لباس ، بند دار است اما گاهی در طرح های دکلته نیز از این طراحی استفاده می شود. این مدل لباس آستین ندارد و حلقه آستین آزاد است وزیر بغل دیده می شود.

تور lace  به کاررفته در لباس مجلسی شب به همراه تافته بروکید

تور گلدار (Lace) سطح تمام پارچه دارای سوراخ هایی است و در عین حال دارای طرح هایی از خود پارچه نیز می باشد. این پارچه ممکن است از پنبه و یا از مواد مصنوعی تهیه شود. انواع گوناگونی از این پارچه به عنوان حاشیه تزیینی در بازار موجود است. پارچه تافته که بافتی ساده دارد،دارای ظاهری نرم، صاف و کمی خشک در دو نوع براق و مات است که نوع شفاف و براق آن خریدار بیشتری دارد. پارچه تافته دارای خطوط ظریف ریب مانند است که در اثر استفاده از پود ضخیم تر از تار به وجود می آید. این پارچه در اصل از فیلامنت ابریشم طبیعی بافته می شود، اما امروزه در بازارجنس  پارچه های تافته از پنبه و پشم و الیاف مصنوعی است. این پارچه برای لباس های مجلسی و مهمانی مناسب است. بروکید ، بافتی  پرکار و غنی دارد و اغلب در شکل‌های زینتی بافته می‌شود و دارای نقشی برجسته  است که به گلدوزی شباهت دارد. اولین کاربرد بروکید در دکوراسیون منزل برای مبلمان است ؛ زیرا پارچه ای لطیف است . در سنت قدیمی، این پارچه  از ابریشم بافته می‌شده است. امروزه بروکید را از الیاف مختلف می‌بافند.

بالاتنه لباس مجلسی شب بلند با کاپ دلبری و یقه بسته ازبرند کبیسی

در قسمت کاپ سینه که مدل دلبری است با پارچه تافته بروکید ، خیلی کم  خط سینه دید دارد از کاپ تا یقه گرد یک حریر نازک دوخته شده است روی هر کاپ سینه 2درز برای ایست بهتر دوخته شده است . پشت لباس حریر تاکمر دوخته شده است وزیپی تاروی باسن دوخته شده است

دامن بلند وپف دار با کمربند پاپیونی جدا، با2عددجیب 

دامن از کمر پر چین سوزنی ریز است وارتفاع دامن تا روی زمین است پشت دامن بلندتر است  . این مدل مناسب کسانی است که در قسمت پایین تنه دچار اضافه وزن می باشند و این مدل می تواند با پفی که دارد به خوبی چاقی پایین تنه شان را مخفی کند. این مدل لباس که شبیه A انگلیسی می باشد و در بالا تنه تنگ و دامن آن کمی گشاد می شود گفته می شود ، کمربند لباس یک پاپیون است که یک پاپیون کوچک روی زیری است وبایک بندک کوچک در پشت ثابت شده است که بالا پایین نرود . دامن توری به رنگ خورشید ما با گل های درشت سفید که در پایین دامن دیده می شود ومانند این است که تکه دوزی شده .دامن دارای 2عدد جیب در کناره های دامن است .

رنگ لباس مجلسی شب پفی رمانتیک  

رنگ این لباس بلند پرزرق و برق دوست داشتنی دورنگ است بالاتنه سفید- دامن رنگ خورشید(زرد) sunlight باگل های سفید می باشد سفید در كنار هر رنگی قرار بگیرد، این قابلیت را دارد كه رنگ را بارزتر كند و جلوه بیشتری به آن بدهد سفید محصول نبودن تركیبات رنگی با بیشترین درخشندگی است.  زرد با رنگ‌ سفید هماهنگی دارد اما در كل رنگ سختی برای ست كردن است چون تند و آتشین است. به شما توصیه می‌كنیم برای ست كردن از سایه‌های ملایم‌تر این رنگ استفاده كنید و به هیچ‌عنوان سراغ زرد نئون یا شبرنگ نروید چون به‌شدت مشكل‌زاست. مكمل رنگ زرد، بنفش است اما كنار هم قرار دادن این دو رنگ، احتیاط و دقت زیادی می‌خواهد. هیچ كدام نباید از دیگری درخشان‌تر و تند‌تر باشد چون از لحاظ بصری، تاثیر نامطلوبی دارد .کفش وکیف خود رایا به رنگ سفید یا طلایی یا مشکی انتخاب کنید . گردنبند کوتاه بدون پلاک بهترین انتخاب برای این مدل یقه محسوب میشه، چون همان طور که گفتم گردنبند کوتاه بدون پلاک به خاطر اینکه به صورت گرد در گردن قرار میگیرد با یقه گرد همخوانی دارد. اما فراموش نکنید که گردنبند شما نباید شلوغ باشد.طلای زرد وسفید هردوخوب به نظر می رسند.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب بلند سفید- زرد 

این لباس شب مجلسی بلند و خاص از برند کبیسی برای مراسم حنابندان – نامزدی – عقد کنان بسیار مناسب است، با پوشیدن این لباس شبیه پری رویاها خواهید شد . 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند سعید کبیسی Long dress by saiid kobeisy RE2754