لباس مجلسی بلند سعید کبیسی long dress by Saiid Kobeisy  RE2907

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی long dress by Saiid Kobeisy RE2907

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی Long dress by saiid kobeisy  RE2754

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی Long dress by saiid kobeisy RE2754

لباس مجلسی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1812E6307

لباس مجلسی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1812E6307

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی long dress by Saiid Kobeisy RE2907

لباس مجلسی شب بلند به رنگ سنگ برند سعید کبیسی با جنس دانتل طرح دار گیاهان اسلیمی و ابریشم میکادو ، یقه قایقی و کاپ سینه دلبری، آستین حلقه ای(بدون آستین)، زیپ از گردن تاروی باسن، کمربند پاپیونی جدا، دامن راسته وبلند ویک رودامنی یا دنباله پرچین ودارای 4پلیسه پشت ،ردا یا نیم تنه کوتاه نامتقارن پشت با باله کناره دامن در جلو و6چین مخروطی زیر نیم تنه رویی درپشت لباس شب ، مناسب مراسم عقد ونامزدی  

۳٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_saiid kobeisy_long_dress_RE2907

لباس مجلسی شب بلند با یقه قایقی بسته و آستین حلقه ای  

این لباس شب بلند که یقه قایقی دارد  این مدل برای کسانی که شانه های کوچک و افتاده دارند بسیار مناسب است و افتادگی شانه را نشان نمی دهد . اگر می خواهید یقه لباستان کمی پوشیده باشد این مدل مناسبی برای شما خواهد بود.آستین لباس حلقه ای است این مدل که در واقع به لباس بدون آستین گفته می شود در لباس های راحتی منزل و برخی لباس های مجلسی کاربرد دارد.

استفاده از تور دانتل و پارچه ابریشمی میکادو

دانتل از تارهای ابریشم است که معمولا روی زمینه تور بافته میشه و سه نوع کارشده ، برجسته و کارنشده دارد. دانتل قیمت بسیار بالایی دارد و به دلیل زیبایی و ظرافتش برای لباس مجلسی بسیار پرکاربرد است. اگه پارچه ای را می بینید که روی تور طرح های برجسته، براق و ظریفی کار شده و از پشت پارچه هم زبری دیده نمی‌شود، پارچه‌ی خوبی خریده‌اید کیفیت، یکی از اصلی‌ترین قاعده‌ها برای سعید کبیسی است. او در طراحی مجموعه 2017 از باکیفیت‌ترین پارچه‌ها استفاده کرده است و برای زیبایی و شکوه بیشتر از ابریشم میکادو بهره برده است. این نوع ابریشم سنگین است و این امر باعث می‌شود که چین و چروک نخورد. به یاد داشته‌باشید این نوع پارچه بیش‌تر مناسب مراسم هایی است که در زمستان برگزار می‌شود و ‌ خانمها را در برابر سرما محافظت می‌کند. سعید کبیسی از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده می‌کند

بالاتنه لباس مجلسی شب بلند باکاپ سینه  دلبری شیرین وزیبا

بالاتنه لباس کاپ دلبری دارد این یقه به صورت قلب است و به یقه دلبری معروف است نوعی یقه دکلته و بدون بند محسوب می شود و چون بسیار ظریف و زنانه است برای لباس مجلسی بسیار زیبا و شکیل می شوددر این مدل شانه ها صاف تر دیده می‌شوند و یک خط ظریف منحنی از هر سینه دیده می‌شود. همچنین برای گردن‌های کوتاه و پر مناسب است.اگر شانه‌هایتان کمی افتاده است این مدل برای شما خیلی مناسب است.جنس آستر زیری از میکادو است که بلند تاروی زمین وروی آن دانتل با نقش گیاه اسلیمی است، آرابسک شیوه ای از تزئین با شکلهای دقیق هندسی و نقشهای گیاهی ساده شده (استلیزه و قراردادی) و دور از طبیعت (انتزاعی) با پیچ و خم های متقاطع و موزون و مکرر است که در زبان فارسی نامهای دیگری از جمله: طرحهای طوماری، طرحهای پیچکی، اشکال طوماری و … دارد. از نظرتاریخی اسلیمی از گیاه تاک ( مو) سرچشمه گرفته است که در آن پیچیدگی و درهم فرورفتگی برگها، ساقه ها و شاخه ها وجود دارد. نقوش اسلیمی الهام گرفته از برگ مو، برگهای درخت نخل، انجیر، کَنگر و سایر اندامهای گیاهان می تواند باشد.از قسمت کاپ سینه تا یقه قایقی برگهایی به شکل نخ های کنارهم به زیبایی کارشده پشت لباس از یقه تاروی باسن یک زیپ دوخته شده است.

پرانتزهای نخ ابریشمی مستطیل شکل سنگ دوزی شده روی کمر

9 ردیف نوار روی کمر که دورتا دورآن با سنگ های درخشان دوخته شده است ارتفاع این نوارهای دانتل سنگ دوزی شده از زیرکاپ سینه تا بالای باسن است . استفاده از سنگ در لباس مجلسی شب، جلوه ویژه ای به لباس بخشیده و آن را چشم نواز و دلنشین تر نموده است.

کمربند پاپیونی جدا برای قسمت کمر لباس شب برند سعید کبیسی

یک کمربند با6 نوارراست و6نوارچپ که بایک نوارضخیم بسته شده است ودر پشت بایک بندک ثابت شده است

دامن بلند وراسته دانتل با دنباله پف دار پلیسه ای ابریشمی   

دامن زیرین که کاملا راسته وبلند تاروی زمین است ودانتل با طراحی زیبای خود به زیبایی نمود دارد و در کناره های کمر یک دنباله از جنس میکادو که در جلوی دامن به سمت بیرون جمع شده وحالت باله ماهی دارد وبه پشت دامن رفته ودرپشت باسن با4پلیسه بهم رسیده وروی باسن کوتاه ودر کناره های باسن بلندتر است این نیم تنه یا ردا نامتقارن است وحالت یک مینی دامن دارد که زیر آن دنباله با 6 چین مخروطی زیبا دیده می شود  دامن سجاف کامل طول دارد.           

رنگ لباس مجلسی شب بلند بادوخت حرفه ای و لوکس    

رنگ این لباس به رنگ سنگ (stone) است . رنگ سنگ رنگ های زمینی هستند. رنگ های زمینی از خاکی گرفته تا حنایی همگی می توانند در زمینه تک رنگ بسیار خوب عمل کنند. با اینکه رنگ های زمینی بیشتر مناسب فصل پاییز هستند اما هیچ دلیلی ندارد که آنها را در تمام طول سال استفاده نکنید.با سردتر شدن هوا طیف های روشن تر قهوه ای، سبز و نارنجی برای استفاده در لایه های لباسی که می پوشیم به کار می آیند. این رنگ ها پوستتان را گرم جلوه می دهند و تقریبا همه کاره هستند چون از جشن معمولی تا یک میهمانی مجلل مورد استفاده دارند.اگر دوست ندارید خیلی هم تیپتان خاکی به نظر بیاید می توانید در کنار رنگ های خنثی زمینی از رنگ های غنی مانند نارنجی سوخته، خردلی و طیف های مختلف آبی نیز استفاده کنید برای یقه قایقی هم گردنبند با پلاک و هم گردنبند بدون پلاک هم خوانی دارد اما فراموش نکنید که گردنبندتان حتماً باید بلند باشد چون گردنبند کوتاه زیر یقه شما قرار میگیرد کفش پاشنه بلند به رنگ سیاه ، طلایی ، سفید با این لباس خوب به نظر می رسد.

مناسبت پوشیدن لباس شب بلند با ظرافت و جادویی

این لباس شب بلند برای تمامی مراسم های خاص از قبیل جشن عقد- نامزدی مناسب است و شب به یادماندنی خواهید داشت.   

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند سعید کبیسی long dress by Saiid Kobeisy RE2907