لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611e0179

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611e0179

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611e0179

لباس مجلسی شب بلند طلایی رنگ ترانی کوتوراز جنس گیپور اصل باطرح گل های برجسته زیبا  با یقه ایستاده و بدون آستین با پشت باز به شکل یک بیضی و یک قزن در پشت لباس در بالای یقه و یک زیپ از کمر تاروی باسن برای باز و بسته کردن لباس شب ، دامن پری دریایی ،تزئینات منجوق و سنگ طلایی رنگ در سرتاسر لباس شب ، مناسب جشن نامزدی  

قیمت اصلی ۲٬۲۹۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۴۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1611e0179

لباس مجلسی شب بلند ترانی کوتوربا یقه ایستاده و آستین حلقه ای تمام گیپور

لباس مجلسی شب بلند با یقه ایستاده یاروی گردنی نام دارد، که این مدل یقه که روی گردن کشیده می شوند مناسب برای خانم های با قد بلند با شانه ی عریض وسینه های کوچک است، برای بانوانی که شانه باریک دارند مناسب نمی باشد. این مدل یقه بسته است که جنس پارچه لباس ،  توری و یا گیپور سبک می باشد. این مدل برای کسانی که دنبال لباس شب پوشیده هستند پیشنهاد می شود .آستین لباس حلقه ای می باشد این مدل آستین را بدون آستین هم می نامند در بسیاری از لباس های مجلسی کاربرد زیادی دارد. در پشت لباس از زیر گردن تا قسمت کمر لباس به اندازه یک بیضی باز می باشدکه زیبایی زنانه ای به لباس بخشیده  و فقط قسمت گردن بایک قزن بسته شده، یک مجموعه قلاب و گیره (نر و ماده) معمولا فلزی است که در خیاطی برای بستن و جفت کردن دو طرف یک لباس مورد استفاده قرار می‌گیرد. واز کمر تاروی باسن هم یک زیپ مخفی دوخته شده است.

تلفیق منجوق و سنگ های طلایی رنگ پخش شده در تمام لباس   

از بالا تا پایین لباس شب روی گیپور گل برجسته با منجوق های طلایی لوله ای روی گل ها و برگ های زمینه پارچه دست دوزی شده وروی شانه ها از یک سری سنگ های درشت هم استفاده شده است .

سینه بند یقه دلبری زیر گیپور بازیر دامنی همرنگ گیپور 

بسیاری ازبانوان در تشخیص کاسه سینه بند خود به مشکل برمی خورند ، ترانی کوتور در این لباس یک قالب لباس دکلته با یقه دلبری و قد تاروی زانو طراحی کرده و سپس روی آن گیپور را دوخته که یقه گرد و قدلباس شب تاروی زمین می باشد .

مدل دامن پری دریایی با بهترین گیپور و کارشده با منجوق روی آن از برند ترانی کوتور

اين مدل يكي از سخت‌ترين دامن‌هاست و خیاط را به چالش می کشد مخصوصا با پارچه گیپور كه فقط براي مهمانی های رسمي مثل عروسي به شما پيشنهاد مي‌كنيم. اين مدل دامن به دليل شباهتي كه به لباس كارتون پري دريايي دارد، به همين نام شناخته مي‌شود. دامن پري دريايي برشي تنگ دارد كه در پايين پا، گشاد مي‌شود.گل های 6 پر گیپور در پایین پا بسیار زیبا ودیدنی هستند. گیپور از بافت پنبه و ابریشم می باشد و به صورت برجسته و ضخیم می باشد وهیچ زمینه ای ندارد وفرق آن با دانتل این است که دانتل تماما ابریشمی است. این دامن یک حس اصالت و سنگینی به انسان می بخشد.

رنگ لباس مجلسی شب بلند  با یقه ایستاده و دامن با اصالتش

رنگ لباس مجلسی شب بلند ما طلایی می باشد. در صورتی که پوستی تیره ولی موهای روشنی دارید و چشمان تان به رنگ آبی روشن یا سبز است، برای آرایش رنگ های گرم مانند قهوه ای طلایی یا بژ را انتخاب کنید. ایده آل ترین رنگ ها برای لباس شما طلایی است، در میان جواهرات نیز طلای زرد را انتخاب کنید.

مناسبت پوشیدن لباس طلایی رنگ با پشت نیمه باز

این لباس با یقه ایستاده ای که دارد لباسی نسبتا پوشیده است ، انتخاب خوبی برای مراسم های رسمی عقد ونامزدی می باشد. با پوشیدن این لباس یک احساس ملکه بودن به خانم های زیبا دست خواهد داد واین ،یکی به علت رنگ لباس است ،دیگری مرغوبیت گیپور .

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611e0179