لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611m0650

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611m0650

لباس مجلسی مدل ماهی آستین کوتاه زورانی Long Dress zorani 4200

لباس مجلسی مدل ماهی آستین کوتاه زورانی Long Dress zorani 4200

لباس مجلسی کوتاه از برند جنیک Janique Short Dress W1010

لباس مجلسی کوتاه از برند جنیک Janique Short Dress W1010

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611m0650

لباس مجلسی شب بلند آبی یخی ترانی کوتور با یقه گرد وکارشده با سنگ و کریستال به شکل تیغ ماهی و آستین زیرآرنج ، بالاتنه مشبک لانه زنبوری با تزئینات سنگ و کریستال و مروارید و پولک به شکل لوزی مانند وزیپی در پشت تاروی باسن ودامن کلوش بلند ازجنس ابریشم مرغوب چیفون پراز چین ، مناسب مادران عروس و داماد. 

۲٬۷۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1611m0650

لباس مجلسی شب بلند ترانی کوتوربا بالاتنه مشبک لانه زنبوری و آستین زیر آرنج

لباس مجلسی شب بلند با یقه گرد که به یقه جواهری یا تیشرتی هم معروف است ودور یقه هم به شکل تیغ ماهی کارشده است و آستین لباس مذکور تا زیر آرنج می باشد این مدل آستین ها امتداد یافته آستین کوتاه هستند و در برخی انواع پیراهن های دکمه دار به کار می روند.با این شکل آستین به دلیل خالی بودن مچ دست یک ساعت یا النگو ظریف در دست جلوه ای مثال زدنی پیدا می کند. بالا تنه پرکار لباس تمام توجه را به خود جلب می کند یک زیپ هم در پشت لباس کار گذاشته شده است که بالا پایین بردن لباس به این طریق می باشد.

کارتلفیقی هندسی سنگ و منجوق و کریستال ومرواریدهای ریز طلایی رنگ 

بالاتنه لباس شب ترانی کوتور در قسمت یقه کریستال های شکل برگ را به شکل 8 دوخته و دربین آنها سنگ های درشت سفید را قرارداده که یک رشته کارشده دورتادور یقه گرد را پوشانده که شبیه به تیغ ماهی است  وبا این درخشش دیگر نیازی به گردن بند نیست سپس روی شانه ها خالی گذاشته شده وتزئین خاصی ندارد ودوباره از روی سینه ها تزئینات به شکل خانه های لوزی مانند در کنار هم قرار گرفته اند. درهر ضلع لوزی 3عدد سنگ گرد دوخته شده واز هر ضلع به ضلع دیگر مرواریدهای طلایی ریز به کاررفته بعد از آن داخل لوزی اول یک لوزی دیگر فقط با سنگ های گرد که حدودا 20عدد است ساخته شده ودرمرکز هم یک گل با 16 پر ساخته شده که پرهای گل با منجوق و یک سنگ درشت دروسط آن گذاشته شده است این گل های وسط لوزی هارا به خورشید هم می توان تعبیر کرد از کنارهم قرار گرفتن این لوزی ها یک شبکه در اصطلاح لانه زنبوری درست شده که بسیار تماشایی و خاص است ونظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند .روی سینه حدودا 35 لوزی دست دوزی شده ، روی هر آستین و پشت لباس هم به همین شکل کارشده که نشان می دهد ترانی کوتور برای کسانی که این برندرا انتخاب کرده اند ارزش خاصی قائل می باشد.

سینه بند مخفی درون کار خوش ایست ترانی کوتور

بسیاری از خانم ها سایز دقیق سینه بند خود را نمی دانند یا آنکه با توجه به تنوع بالای سایز بندی لباس های زیر زنانه نسبت به آن آگاهی ندارند.ترانی کوتور با قراردادن یک سینه بند بدون بند که فقط قالب سینه را در آورده کار را راحت وانتخاب را آسان کرده فاصله بین سینه ها، حجم و شکل سینه در خانم ها بسیار متنوع است. ممکن است حجم سینه آن ها بیشتر در پایین، بالا و یا دو طرف سینه ها باشد در نتیجه؛ تعیین سایز سینه بند از اهمیت زیادی برخوردار است.

شکل وفرم دامن بلند ترانی کوتور با حالت پرچین وکلوش 

دامن لباس مجلسی شب برند ترانی کوتور که از جنس نرم ولطیف چیفون ابریشمی است که برای روسری و لباس زنانه به کار می رود دامن پراز چین ترانی کوتور که کلوش است این دامن از برش های قطاع دایره به صورت ربع دایره، نیم دایره و تمام دایره دوخته می شود که به ترتیب به آن یک چهارم کلوش، نیم کلوش و تمام کلوش می گویند. این مدل دامن چین و ساسون ندارد ولی گشاد و آزاد است و بسته به بلندی آن همه افراد می توانند از آن استفاده کنند.نصف بعد لوزی ها روی پارچه دامنی آمده ومثل زیگزاگ مانند شده و روی دامن حلت 7-8 دارد ،این دامن کلوش و پرچین برای کسانی که نمی خواهند پاهایشان دیده شود و معذب هستند انتخاب ایده آلی به نظر می رسد .

رنگ لباس مجلسی شب بلند  یقه گرد و دامن کلوش و آستین متناسب

رنگ لباس مجلسی شب بلند ما آبی یخی می باشد . به افرادی که دارای رنگ موهای خاکستری هستند آبی یخی بسیار می آید اگر می‌خواهید افراد زیادی جذب شما شوند و توجه بیشتری را جلب کنید توصیه می‌کنیم که رنگ‌های سرد ، آرام و ملایم بپوشید . لازم به ذکر است رنگ‌های سرد و تند را نپوشید بهتر است رنگ‌های سرد و ملایم را بپوشید تا با رنگ موی شما‌هارمونی و تطبیق بیشتری داشته باشند تا شما را زیباتر نشان دهند ، نه اینکه کاملا بر ضد هم باشند. اکسسوری لباس یک کفش پاشنه بلند طلایی مناسب به نظر می رسد.

مناسبت پوشیدن لباس آبی یخی ترانی کوتور بابالا تنه مشبک 

این لباس با آستین زیرآرنج و یقه بسته ای که دارد برای مادر عروس ومادرداماد خوب و شکیل می باشد وخیال مادران رادراین شب حساس راحت می کند. به دلیل رنگ ملیحی که دارد برای مراسم نامزدی برای دختر خانم هایی که دنبال لباس پوشیده هستند مناسب است.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611m0650