لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور  long  dress by Terani Cutoure 1612m0652

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور long dress by Terani Cutoure 1612m0652

لباس مجلسی بلند پولک دار زورانی Long Sequin Dress By Zorani 4180

لباس مجلسی بلند پولک دار زورانی Long Sequin Dress By Zorani 4180

لباس مجلسی بلند گیپور آستین دار زورانی Long Dress By Zorani 26226

لباس مجلسی بلند گیپور آستین دار زورانی Long Dress By Zorani 26226

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور long dress by Terani Cutoure 1612m0652

لباس مجلسی شب بلند آبی فیروزه ای برند ترانی کوتور با یقه 7 و آستین بلند و تزئینات تلفیقی منجوق ، کریستال، سنگ ، پولک به صورت اشکال مارپیچی وشبیه برگ که درهم تنیده شده اند و یک کمربند به شکل تیغ ماهی با دست دوزی کریستال اشکی بزرگ و مستطیلی و سنگ سیاه گرد وزیپی آبی رنگ در پشت تاروی باسن برای بالا پایین بردن لباس ودامن کلوش از جنس پارچه ابریشمی چیفون مناسب برای مادر عروس و داماد   

۱٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
d_teranicouture_long dress_1612m0652

لباس مجلسی شب بلند ترانی کوتوربا بالاتنه پرکاروآستین کامل ویقه Vشکل  

لباس مجلسی شب بلند ما یقه هفت بلند می باشد این یقه به شکل هفت می باشد . اندازه وارتفاع آن از شانه تا فرورفتگی قفسه سینه متفاوت است یک یقه هفت بلند وسیله خوبی است که گردن را بلند و کشیده تر نشان دهد در نتیجه برای کسانی که گردن کلفت و کوتاهی دارند بسیار مناسب است یقه هفت باز بر روی اندازه سینه‌ها تاثیر خوبی دارد و سینه ها را کوچک نشان می دهد برای کسانی که سینه های درشتی دارند پیشنهاد خوبی است ،خصوصیت این لباس شب این است که توجه را بیشتر به گردن و نیم تنه بالایی جلب می کند. آستین لباس شب ما بلنداست این مدل آستین تا برامدگی استخوان مچ دست امتداد دارد و مدل کلاسیک آستین است که در بیشتر لباس ها مثل بلوز و مانتو و کت و پیراهن استفاده می شود. بالا تنه لباس کار زیادی برده است و بسیار شیک وبرازنده هر خانمی که دنبال لباس پوشیده است می باشد  

کارتلفیقی سنگ وکریستال و مروارید و پولک به شکل اشکال ناموزون 

بالاتنه لباس که یک کاردستی زمان بر روی یک تور نازک انجام شده که حالتی حریر مانند ونازک دارد از قسمت یقه تا پایین آستین یک منجوق دوزی و سنگ دوزی ،کاربامروارید و کریستال به صورت اشکال مارپیچی و چیزی شبیه برگ موو برگ های کوچک در کنارهم دست دوزی شده اند، منجوق های لوله ای آبی فیروزه ای درخشان کنارهم قرارگرفته اند،جوری این منجوق ها دیده می شوند که گویی یراق دوزی شده، درزیر آن پولک های آبی کم رنگ ودر مغز بعضی پولک ها سنگ های ریز سیاه دوخته شده و یکی درمیان مرواریدهای کوچک آبی هم قرارگرفته اند. یک زیپ آبی کم رنگ در پشت لباس تاروی باسن دوخته شده برای بالا پایین بردن لباس شب . پوشیدن این لباس کار ساده ای به نظر می رسد.

کمربند دست دوزی شده با استفاده از کریستال و سنگ 

کمربند لباس شب به شکل تیغ ماهی دوخته شده است کریستال های اشکی به ترتیب 8 داخل هم دوخته شده اند ودرمرکز هر 8 یک سنگ گرد دوخته شده برای پرکردن فواصل هر کریستال اشکی از کریستالهای مستطیل شکل استفاده شده که رنگ آبی آبرنگی دارد ، این کمربند روی یک نوار باریک به قطر3cm از جنس پارچه دامن که روی تور بالاتنه دوخته شده و روی آن کارشده می باشد که گودی کمررابه زیبایی هرچه تمامتر نشان می دهد.

مدل دامن بلند پرازچین و رقصان ابریشمی ترانی کوتور

دامن لباس مجلسی شب ترانی کوتورکه بلند و تاروی زمین می باشد ازجنس چیفون می باشد، پارچه ابریشم چیفون که پارچه ای سبک و نیمه خالص (پارچه خیلی ظریفی نیست) است، به پیراهن مجلسی شب بلند ظاهری رویایی و بسیار زیبا می دهد. در حالیکه اغلب در تهیه انواع شال و روسری از آن استفاده می شود، اما خطوط مواج موجود بر روی این پارچه پیراهن ماکسی و بلند چیفون را هم بسیار زیبا می کند.پارچه ابریشمی ما از قسمت بالای باسن به تور بالاتنه وصل شده و حالتی کلوش و رقصان داردمقداری از تزئینات بالاتنه تا قسمت بالای دامن چند پیچش کارشده آمده که باعث یکنواختی لباس شده است،  این مدل دامن برای پاهایی که از بالاتنه چاق تر هستند بسیار مناسب به نظر می رسد این دامن از برش های قطاع دایره به صورت ربع دایره، نیم دایره و تمام دایره دوخته می شود که به ترتیب به آن یک چهارم کلوش، نیم کلوش و تمام کلوش می گویند. این مدل دامن چین و ساسون ندارد ولی گشاد و آزاد است و بسته به بلندی آن همه افراد می توانند از آن استفاده کنند.

رنگ لباس شب بلند با دامن کلوش وکمربند طرح تیغ ماهی

رنگ لباس مجلسی شب بلند ما آبی فیروزه ای می باشد در قسمت هایی از لباس در بالا تنه سنگ های سیاه هم به کاررفته است اکسسوری این لباس یک سرویس جواهر ظریف می باشد کفش چندان مهم نیست زیرا دامن لباس بسیار بلند می باشد و دید چندانی ندارد .

مناسبت پوشیدن لباس آبی فیروزه ای ترانی کوتور

این لباس با آستین بلند و پوشیدگی خاصی که دارد برای مادران عروس و داماد زیبنده است که با پوشیدن این لباس شب به زیبایی خود بیافزایند.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور long dress by Terani Cutoure 1612m0652