لباس مجلسی بلند دکلته زورانی Long dress by zorani 3745

لباس مجلسی بلند دکلته زورانی Long dress by zorani 3745

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151p0079

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151p0079

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی long dress by saiid kobeisy  RE2929

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی long dress by saiid kobeisy RE2929

لباس مجلسی بلند دکلته زورانی Long dress by zorani 3745

پیشنهاد ما به شما، یک لباس شب دکلته، با الگوی ماهی و رنگ بنفش، تور در قسمت پایین دامن و سنگ های الماس نشان در سرتاسر لباس همراه با کفشی زیبا با پاشنه باریک که احساس متفاوت بودن را با پوشیدن لباسی پر زرق و برق از برند زورانی تجربه خواهید کرد.
۵۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_3745

لباس دکلته شب زورانی

دکلته یک کلمه فرانسوی است به معنای آشکار کردن گردن. مقصود از لباس دکلته، نمایان شدن قسمت بالای تنه بانوان است، شامل گردن، شانه ها، پشت و قسمت بالای قفسه سینه که نمایان می شود و یکی از ویژگی های این لباس چشمگیر شب زورانی است.

با لباس شب دکلته 3745، متفاوت باشید

قسمت سینه این لباس بلند دکلته دلبرانه زورانی 3745 شب بدون استفاده از لباس زیر، همچنان اندام شما را به خوبی نشان خواهد داد. لباسی کلاسیک با دامن مدل ماهی که ایده آل و مناسب برای مراسم عروسی، نامزدی... می باشد. تمام چشم ها در مهمانی بر روی لباس زیبای شما خیره خواهد ماند.

لباس شب زیبای مدل ماهی

لباس مدل ماهی با یقه دکلته گلابی شکل که به صورت منحنی روی قسمت سینه شما قرار خواهد گرفت و زیبایی های اندام شما را نمایان تر خواهد کرد. این لباس شب، لباسی مخصوص خانم های خوش سلیقه است. مدل لباس ماهی زورانی 3745 یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. مدل ماهی در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب بانوان خوش سلیقه است. لباس شب مجلسی مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. یک لباس شب ساده مدل ماهی برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی مسحورکننده دامن بلند مدل ماهی لباس شب زورانی 3745 در قسمت باسن تا زانو چسبان است و از آن پس آزاد است. در قسمت باسن، مدل لباس به شکل منحنی و به تناسب، تا انتهای دامن به شکل ماهی دامن آزادتر خواهد بود که باعث می شود پاها هنگام حرکت کردن با این لباس راحت تر باشند.

لباس شب دکلته با تزیین تور و سنگ درخشان

لباس شب دلبرانه و ظریف 3745 با سنگ های الماس گونه و دامن از جنس ریون و تور مدل ماهی. لباس شب بدون بند توری با پارچه ریون که از بالای زانو تور به شکل آبشار در امتداد دامن قرار دارد و انتهای دامن مقداری آزادتر از قسمت بالای دامن است. لباس شبی برای داشتن ظاهری فریبنده...

مدل لباس شب توری بسیار زیبا

این لباس شب، تاکید بر زیبایی شما خواهد کرد. پوشیدن لباسی که دامن بلند و مدل ماهی دارد برای خانم ها بسیار جذاب است. مدل لباس ماهی همیشه مورد علاقه بانوان است خصوصا اگر با یک پارچه توری نازک تزیین شده باشد. تور در این لباس شب در قسمت پایین دامن به کار گرفته شده است. لباس توری همیشه جذاب است. شما آن را در مراسم خاص می توانید استفاده کنید.

جنس پارچه لباس مجلسی دکلته زورانی

لباس زنانه دکلته زورانی از جنس ریون (الیاف ویسکوز) است که همچون پنبه دارای ماهیت گیاهی است. پارچه ریون لباس مجلسی آستین سه ربع زورانی خاصیت تنفس خوب هنگام پوشیدن لباس و راحتی بسیار قابل قبول دارد. پایین بودن ایجاد الکتریسیته ساکن لباس مجلسی 3745 از دیگر خواص مطلوب این لباس شب از جنس ریون زورانی است.

ظرافت چشم نواز و خیره کننده لباس 3745 دکلته زورانی در رنگ بنفش

این لباس شب زیبا در رنگ محبوب بنفش در فروشگاه tehrandress با قیمت مناسب به فروش می رسد. می توانید این لباس را از شیک ترین فروشگاه لباس در ونک با قیمت مناسب خریداری کنید. 
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند دکلته زورانی Long dress by zorani 3745