لباس مجلسی بدون آستین سنگ دوزی زورانی Sleeveless stone Dress By Zorani 3953

لباس مجلسی بدون آستین سنگ دوزی زورانی Sleeveless stone Dress By Zorani 3953

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521GL0751

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521GL0751

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1611M0637

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1611M0637

لباس مجلسی بدون آستین سنگ دوزی زورانی Sleeveless stone Dress By Zorani 3953

لباس شب 3953 زورانی یقه قایقی دارد، بدون آستین است و پشت لباس به صورت بیضی شکل باز است. طراحی سنگ دوزی دور تا دور یقه قایقی دیده می شود، همچنین در پشت لباس. دامن بلند مدل ماهی این لباس شب در قسمت پشت مقداری بلندتر دارد.
قیمت اصلی ۱٬۴۸۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_3953

ظاهر شگفت آور با پوشیدن لباس شب درخشان زورانی 3953

تزیینات درخشان در نیمه بالای لباس، ظاهری شیک و رویایی به وجود آورده است. پولک دوزی لباس مجلسی 3953 از زیر بغل تا روی باسن و کمر ادامه می یابد. طراحی سنگ دوزی بالاتنه که به شکل منحنی است باعث می شود تا سینه ها بیشتر جلب توجه کنند و مناسب خانم هایی است که اندازه سینه آنها کوچک است.

دوخت لباس مجلسی 3953 با پارچه مرغوب کرپ

پارچه کرپ آنقدر بین خانم ها شناخته شده است که نیاز به معرفی ندارد. پارچه کرپ با کیفیت بسیار بالا و به علت طرح و رنگ مات به خصوص آن، یکی از محبوب ترین و مشتری پسندترین پارچه ها برای دوخت لباس مجلسی است. لباس مجلسی بلند زورانی 3953 نیز دوخته شده از این پارچه مرغوب کرپ است.

لباس مجلسی 3953 با دامن مدل ماهی

اگر شما به دنبال یک لباس شب بلندی میگردید که انحناهای بدن شما را نشان بدهد، لباس رسمی 3953 مدل ماهی را انتخاب کنید. لباس شب مدل ماهی تا زیر باسن چسبان و از اواسط ران به سمت پایین گسترده تر می شود. مطمئن باشید با پوشیدن لباس مجلل مدل ماهی 3953 زورانی نگاه ها متوجه شما خواهد شد. لباس مدل ماهی 3953 به دلیل ظرافت بی انتها گزینه ای عالی برای مناسبت های رسمی است. لباس مجلسی مدل ماهی زورانی طراحی شده برای نشان دادن برجستگی های اندام شما به بهترین شکل است. پشت دامن لباس مجلسی 3953 نسبت به جلوی لباس کمی بلندتر است. لباس منحصر به فرد مدل ماهی زورانی با فرم های اندام متناسب بیشتر مطابقت دارد. طراحی استادانه لباس مجلسی زورانی و تزیینات بالاتنه زیبا، این سبک این لباس مدل ماهی 3953 را کلاسیک تر کرده است.

خرید لباس مجلسی 3953 زورانی

لباس شب بلند مدل ماهی با پولک دوزی 3953 زورانی در رنگ بسیار زیبا و گرم زرشکی موجود در فروشگاه tehrandress میباشد. شما میتوانید به صورت اینترنتی این محصول را خریداری کنید و یا با مراجعه به فروشگاه لباس مجلسی ما در خیابان ونک، لباس را از نزدیک دیده و با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

مدل 3953، لباس پشت باز مناسب مراسم رسمی

با پوشیدن این لباس شما اندامی بلندتر و باریک تر خواهید داشت. لباس شب زورانی 3953 پشت باز مورد علاقه خانم ها و مناسب نامزدی است. این لباس نامزدی خیره کننده و وسوسه انگیز است و اعتماد به نفس شما را بیشتر خواهد کرد. لباس بلند رسمی پشت باز 3953 لباس زنانه ای شیک است. بهترین لباس برای مجالسی رسمی، لباس شب جذاب 3953 زورانی. لباس شبی با بالاتنه پر زرق و برق، ایده آل برای پوشیدن در یک شب به یاد ماندنی...
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بدون آستین سنگ دوزی زورانی Sleeveless stone Dress By Zorani 3953