لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3957

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3957

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long dress by zorani 4168

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long dress by zorani 4168

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی long dress by saiid kobeisy  RE2929

لباس مجلسی بلند سعید کبیسی long dress by saiid kobeisy RE2929

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3957

لباس مجلسی بلند زورانی 3957 از جنس کرپ کش و مدل ماهی می باشد. این لباس شب زورانی در قسمت یقه و سرآستین های خود دارای کار دست برجسته می باشد. برش نیم دایره ای کوچکی در قسمت پشت لباس وجود دارد. به کارگیری سنگ های ظریف و درخشانی در قسمت بالاتنه این لباس شب را برای دختران شایسته و زیبا پوش ایرانی مناسب کرده است.
۸۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_3957

تزیینات سنگ دوزی لباس شب 3957 مجلسی

حلقه های آستین این لباس شب مجلسی 3957 بر روی سرشانه قرار می گیرد. در قسمت روی سینه و در امتداد آن (سر شانه ها) کار دست را مشاهده خواهیم کرد که سنگ های ظریف و درخشان در این قسمت ها استفاده شده است. پشت لباس نیز حالت قایقی دارد که سرتاسر لبه لباس از پشت کار شده است. بالاتنه کارشده این لباس شب مجلسی در سرتاسر بالاتنه پیچ و تاب خورده است، که زیبایی این لباس مجلسی شب بلند را دو چندان می کند.

خرید لباس شب بلند با طراحی اصیل زورانی

لباس مدل ماهی 3957 که فرم اندام شما را به زیبایی نشان خواهد داد تا شما احساسی مانند یک شاهزاده خانم را داشته باشید. برای پیدا کردن لباسی با مدل و قیمت مناسب به فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress در خیابان ونک سری بزنید تا بهترین گزینه را برای خرید لباس شب مجلسی انتخاب کنید.

ظرافت بانوان با پوشیدن لباس مجلسی مدل ماهی زورانی

لباس مدل ماهی مجلسی زورانی، از قسمت سینه تا زانو چسبان و از زانو به بعد گشادتر می شود و باعث می شود پای شما راحت تر باشد و بتوانید با عزیزانتان تمام طول شب و مهمانی برقصید. مدل ماهی در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب بانوان خوش سلیقه است. مدل لباس ماهی زورانی 3957 یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. لباس شب مجلسی مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. خصوصا اگر شما بلند قد هستید، حتماً لباس ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب ساده مدل ماهی برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی این لباس شب به منظور جلب نظر همگان در مجالس و مراسم مجلل صورت گرفته است. لباسی که اندام شما را به بهترین شکل نمایان می کند با دامنی بلند. همچنین دنباله ای کوچک در پشت لباس دید چشمگیرتری را به وجود می آورد.

لباس 3957 زورانی با پارچه کرپ کش

جنس لباس مجلسی زورانی 3957 از کرپ کش است. با پوشیدن این لباس زنانه کرپ احساسی متفاوت خواهید داشت.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3957