لباس مجلسی بلند  از برند زورانی Long dress by zorani 3978

لباس مجلسی بلند از برند زورانی Long dress by zorani 3978

لباس مجلسی بلند دکلته زورانی Long dress by zorani 3745

لباس مجلسی بلند دکلته زورانی Long dress by zorani 3745

لباس مجلسی بلند پولک دار زورانی Long Sequin Dress By Zorani 4180

لباس مجلسی بلند پولک دار زورانی Long Sequin Dress By Zorani 4180

لباس مجلسی بلند از برند زورانی Long dress by zorani 3978

لباس شب برند زورانی با سنگ مصنوعی بیرنگ و براق و دامن مدل ماهی. این لباس زیبا، شایسته مراسم مجلل است. با پوشیدن این لباس، در مهمانی خواهید درخشید.
قیمت اصلی ۱٬۲۸۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۴۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_3978

لباس 3978 با دامن مدل ماهی

مدل لباس ماهی زورانی 3978 یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. مدل ماهی در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب بانوان خوش سلیقه است. لباس شب مجلسی مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. خصوصا اگر شما بلند قد هستید، حتماً لباس ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب ساده مدل ماهی با یک دنباله دلفریب برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی مسحورکننده دامن بلند مدل ماهی لباس شب زورانی 3978 در قسمت باسن تا زانو چسبان است و از آن پس آزاد است. در پشت دامن نیز کمی دنباله وجود دارد که زیبایی این لباس زنانه را دوچندان خواهد کرد. همین طور دامن بلند مدل ماهی این لباس نیز بسیار قابل توجه است. در قسمت باسن، مدل لباس به شکل منحنی و به تناسب، تا انتهای دامن به شکل ماهی دامن آزادتر خواهد بود که باعث می شود پاها هنگام حرکت کردن با این لباس راحت تر باشند.

لباس مجلسی شب زورانی با یقه کار شده از سنگ

این لباس شب زنانه بدون آستین است. لباس مجلسی شب زورانی با بالاتنه تزیین شده با سنگ مصنوعی درشت، شفاف و درخشان و بدون آستین است. این لباس، بالاتنه پر زرق و برقی دارد که همانند یک گردن بند دور گردن را فرا گرفته است.

با وقار و برازنده تر با لباس شب زورانی 3978

طول کامل دامن لباس مدل 3978 زورانی دارای شیار است. شیارهای عمودی روی دامن این لباس شب بلند، اندام را باریک تر نشان می دهد و مناسب بانوانیست که تمایل دارند با سایزی کمتر از سایز اصلی خود دیده شوند. پیشنهاد می کنیم همراه پوشیدن این لباس شب، کفش و جواهرات مناسب را نیز برای آن انتخاب کنید. ظرافت این لباس شب بسیار زیباست و در نهایت، این لباس مجلسی زیبا شما را با وقار و برازنده تر خواهد کرد.

لباس شب زورانی با پارچه کرپ کش

جنس لباس مجلسی بدون آستین زورانی از کرپ است. پارچه کرپ با ظاهر توری شکل، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است.

لباس شب مجلسی با رنگ های نفیس

رنگ های نفیس مشکی و بنفش این لباس مجلسی، مناسب تمام فصول می باشد. این رنگ های مدرن و ساده متناسب با هر لباس شیکی مخصوصا لباس مجلسی شب است که خاص بانوان جوان است. شما می توانید از این لباس برای مراسمی مانند نامزدی و عروسی استفاده کنید.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند زورانی Long dress by zorani 3978