لباس مجلسی بلند  از برند زورانی Long dress by zorani 4116

لباس مجلسی بلند از برند زورانی Long dress by zorani 4116

لباس مجلسی بلند از برند زورانی Long dress by zorani 4116

مدل لباس خیره کننده 4116 مناسب مراسم رسمی است. جلوی سینه تکه دوزی زیبا به شکل قلب دارد. دامن این پیراهن زورانی نیزبلند و مدل ماهی است و با یک دنباله کوچک به پایان می رسد. انتخابی کلاسیک برای جشن های خاص...
قیمت اصلی ۱٬۲۸۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۴۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_ 4116

لباس بلند مدل ماهی و شکیل زورانی

بانوان خوش سلیقه مدل ماهی را در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب میکنند. مدل لباس ماهی زورانی 4116 یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای بانوان می باشد. لباس مجلسی شب مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. اگر شما بلند قد هستید، حتماً لباس ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب ساده مدل ماهی با یک دنباله زیبا برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی خیره کننده دامن بلند مدل ماهی لباس شب زورانی در قسمت باسن تا زانو چسبان است و از آن پس آزاد است. در پشت دامن نیز کمی دنباله وجود دارد که زیبایی این لباس زنانه بلند را دوچندان میکند. 

گلدوزی قلب شکل لباس زورانی 4116

طراحی قلبی شکل بر روی یکی از شانه ها و سینه، این لباس شب زیبا به راستی در خور ستایش کرده است. مدل این لباس مجلسی شب بلند تکه دوزی است. تزیینات با منجوق این لباس مجلسی در جلوی سینه به صورت برجسته وجود دارد و زیبایی های زنانه شما را بیشتر نمایان خواهد ساخت.

یک لباس بلند زیبا با برند زورانی

با توجه به ساده و در عین حال زیبا بودن این لباس زنانه زورانی 4116 میتوانید آن را در مراسم عروسی بپوشید. همچنین برای مادران داماد و عروس ها انتخاب شایسته ای می تواند باشد. همراه کفش، کیف و آرایش مناسب که تکمیل کننده لباس شیک مجلسی تان خواهد بود.

لباس شب رسمی زورانی با پارچه کرپ

جنس لباس مجلسی بدون آستین زورانی از کرپ است. پارچه کرپ با ظاهر توری شکل، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند زورانی Long dress by zorani 4116