لباس مجلسی بلند  از برند زورانی Long dress by zorani 4132

لباس مجلسی بلند از برند زورانی Long dress by zorani 4132

لباس مجلسی کوتاه از برند جنیک Janique Short Dress W1010

لباس مجلسی کوتاه از برند جنیک Janique Short Dress W1010

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور  long  dress by Terani Cutoure 1612m0652

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور long dress by Terani Cutoure 1612m0652

لباس مجلسی بلند از برند زورانی Long dress by zorani 4132

لباس بلند، زیبا و رسمی با پارچه توری و قیمت مناسب بودجه شما. دوستداران لباس توردار و تکه دوزی شده به شما لباس مجلسی زورانی مدل 4132 را پیشنهاد می کنیم.
قیمت اصلی ۱٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۸۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_4132

لباس رسمی دوست داشتنی زورانی

لباس شب آستین سه ربع... مناسب مراسم رسمی. لباس بدون آستین با دامن بلند و تکه دوزی توری ظریف بسیار شگفت انگیز است مخصوصا اگر یک جفت کفش مناسب نیز با آن ست کنید. لباس رسمی دوست داشتنی... بالاتنه توری که از پشت تا کمر این لباس شب ادامه می یابد. دامن این لباس مجلسی بسیار راحت است.

ویژگی های لباس شب بلند زورانی

این لباس رسمی شکل مناسبی به اندام شما خواهد داد. از ویژگی های آن آستین سه ربع، یقه گرد با برش بسیار عالی می باشد. طراحی تزیینات از زیبایی زیادی برخوردار است. زینت یقه و انتقال آن بر روی آستین و پشت لباس، زورانی 4132 را منحصر به فرد می کند. یک لباس شب بلند شیک، توری و مدل ماهی، یک لباس فوق العاده زنانه...

جنس پارچه لباس مجلسی زورانی

لباس زنانه زورانی از جنس ریون (الیاف ویسکوز) است که همچون پنبه دارای ماهیت گیاهی است. پارچه ریون لباس مجلسی آستین سه ربع زورانی خاصیت تنفس خوب هنگام پوشیدن لباس و راحتی بسیار قابل قبول دارد. پایین بودن ایجاد الکتریسیته ساکن لباس مجلسی 4132 از دیگر خواص مطلوب این لباس شب از جنس ریون زورانی است.

4132، لباس شبی با طراحی مدل ماهی

فرم دامن این لباس مجلسی به گونه ای است که از بالای زانو تا پایین پا به سبک ماهی زیبایی چشمگیری را به نمایش می گذارد. مدل ماهی در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب بانوان خوش سلیقه است. مدل لباس ماهی زورانی 4132 یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. لباس شب مجلسی مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. خصوصا اگر شما بلند قد هستید، حتماً لباس ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب ساده مدل ماهی برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی این لباس شب به منظور جلب نظر همگان در مجالس و مراسم مجلل صورت گرفته است.

ظرافت چشم نواز با یک لباس شب توری بلند

یکی از شیک ترین لباس های شب، لباس مجلسی توردار است. لباس مجلسی زورانی با بالاتنه تور بسیار زنانه و رمانتیک است و به همه خانم ها می آید. این لباس مجلسی توری، شیک ترین مدل برای مراسم نامزدی و عروسی است. می توانید از آن برای مراسم خاص استفاده کنید. لباس توری زورانی بسیار زیبا و جذاب است. با پوشیدن لباس شب مجلسی توری زورانی، احساسی متفاوت و پر زرق و برق خواهید داشت. لباس مجلسی توری 4132 ظریف با تکه دوزی های برجسته و آستین های سه ربع است. یقه این لباس گرد و پشت لباس باز است و قسمت بالاتنه تور همراه با تکه دوزی است.

پیشنهاد ویژه به مادران عروس و داماد

با توجه به مجلل و شیک بودن این لباس مجلسی شب زنانه، به مادران داماد و عروس ها پیشنهاد می شود.

تنوع رنگ لباس شب زورانی، مناسب هر سلیقه ای

4132 زورانی، یک لباس شب بسیار زیبا است که به رنگ های بنفش، قرمز و صورتی ملایم در فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress موجود است. می توانید این لباس مجلسی شب را با قیمتی مناسب هم به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی خریداری کنید.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند زورانی Long dress by zorani 4132