لباس مجلسی بلند بدون آستین زورانی Long Sleeveless Dress by Zorani 4141

لباس مجلسی بلند بدون آستین زورانی Long Sleeveless Dress by Zorani 4141

لباس مجلسی بلند بدون آستین زورانی Long Sleeveless Dress by Zorani 4141

لباس شب دلربای زورانی مدل 4141 با برش بسیار عالی و بالاتنه گلدوزی شده شیک در قسمت سرشانه به اطراف، یقه قلبی شکل با خط هایی که درمرکز بالاتنه قرار دارد. شکوه و در عین حال سادگی را با لباس شب زورانی 4141 تجربه کنید.
قیمت اصلی ۱٬۱۸۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۴۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_4141

لباس 4141 با دامن مدل ماهی، محبوب بانوان

مدل ماهی در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب بانوان خوش سلیقه است. مدل لباس ماهی زورانی 4141 یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. لباس شب مجلسی مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. خصوصا اگر شما بلند قد هستید، حتماً لباس ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب ساده مدل ماهی با یک دنباله دلفریب برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی مسحورکننده دامن بلند مدل ماهی لباس شب زورانی در قسمت باسن تا زانو چسبان است و از آن پس آزاد است. در پشت دامن نیز کمی دنباله وجود دارد که زیبایی این لباس زنانه را دوچندان خواهد کرد. 

لباس مجلسی زورانی با تزیینات منجوق

طراحی منحنی بر روی شانه و سینه این لباس شب زیبا به راستی در خور ستایش است. مدل این لباس مجلسی به گونه ای است که تکه دوزی های با منجوق در قسمت یقه تا حلقه آستین امتداد می یابد که این حلقه آستین ها روی بازو قرار خواهند گرفت. تزیینات با منجوق این لباس مجلسی در سرتاسر یقه به صورت برجسته وجود دارد که از خط سینه تا قسمت پایین سینه با یک خط ظریف  و در قسمت پشت این لباس شب مجلسی تا کمر ادامه می یابد و زیبایی های زنانه شما را بیشتر نمایان خواهد ساخت.

لباس مجلسی زورانی، ساده و زیبا

با توجه به ساده و در عین حال زیبا بودن این لباس زنانه زورانی میتوانید آن را در مراسم عروسی بپوشید. همچنین برای مادران داماد و عروس ها انتخاب شایسته ای می تواند باشد. همراه کفش، کیف و آرایش مناسب که تکمیل کننده لباس شیک مجلسی تان خواهد بود.

لباس مجلسی زنانه با نقوش برجسته

با توجه به شکل نقوش برجسته و دلبرانه این لباس مجلسی باشکوه زورانی که قسمت هایی از بالاتنه این لباس را فراگرفته است، پوشیدن این لباس شب مجلسی برای خانم های با اندازه سینه متوسط و کوچک توصیه می شود.

لباس شب زورانی با پارچه کرپ

جنس لباس مجلسی بدون آستین زورانی از کرپ است. پارچه کرپ با ظاهر توری شکل، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند بدون آستین زورانی Long Sleeveless Dress by Zorani 4141