لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long dress by zorani 4168

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long dress by zorani 4168

لباس مجلسی بلند توری آستین دار زورانی Long Dress Zorani 26210

لباس مجلسی بلند توری آستین دار زورانی Long Dress Zorani 26210

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3957

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3957

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long dress by zorani 4168

چشم همگان به شما خیره خواهد ماند وقتی که لباس شب زورانی 4168 را به تن داشته باشید. بالاتنه کارشده شیک، بدون آستین و مطابق با مد روز... با لباس شب مدل ماهی ظریف زورانی، احساسی زیبا به شما دست خواهد داد.
قیمت اصلی ۱٬۸۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۸۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_4168

خرید لباس شبی خیره کننده با رنگ دلخواه از فروشگاه لباس شب اینترنتی

این لباس مجلسی شب زنانه 4168، در رنگ قابل توجه آبی کاربنی آماده فروش به صورت اینترنتی و حضوری در فروشگاه Tehrandress با قیمت مناسب می باشد.

زورانی، لباسی کلاسیک و در عین حال زیبا

پیراهن مجلسی زیبای زورانی 4168، لباسی پر زرق و برق است. بالاتنه کارشده این لباس شب مجلسی در سرتاسر بالاتنه پیچ و تاب خورده است، که بعضی از آن ها ایستاده و برجسته است که زیبایی این لباس مجلسی شب بلند را دو چندان می کند.

لباس مسحور کننده از جنس ریون زورانی

لباس زنانه زورانی از جنس ریون (الیاف ویسکوز) است که همچون پنبه دارای ماهیت گیاهی است و لباسی است قابل توجه، دوست داشتنی و زنانه. پارچه ریون لباس مجلسی درجه یک زورانی خاصیت تنفس خوب هنگام پوشیدن لباس و راحتی بسیار قابل قبول دارد. پایین بودن ایجاد الکتریسیته ساکن لباس شب 4168 از دیگر خواص مطلوب این لباس شب از جنس ریون زورانی است.

لباس شب زورانی، یک گزینه فوق العاده برای مهمانی های رسمی

میتوانید این لباس مدل ماهی زورانی را در مراسم عروسی بپوشید. با توجه به مجلل و شیک بودن این لباس مجلسی شب زنانه، به بانوان جوان پیشنهاد می شود. موی شما، کفش، کیف و حتی آرایشتان تکمیل کننده لباس شیک مجلسی تان خواهد بود.

یک لباس کاملا زیبا با بالاتنه پر زرق و برق و دامن مدل ماهی

لباس مدل ماهی مجلسی زورانی، از قسمت سینه تا زانو چسبان و از زانو به بعد گشادتر می شود و باعث می شود پای شما راحت تر باشد و بتوانید با عزیزانتان تمام طول شب و مهمانی برقصید. مدل ماهی در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب بانوان خوش سلیقه است. مدل لباس ماهی زورانی 4168 یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. لباس شب مجلسی مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. خصوصا اگر شما بلند قد هستید، حتماً لباس ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب ساده مدل ماهی برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی این لباس شب به منظور جلب نظر همگان در مجالس و مراسم مجلل صورت گرفته است. لباسی که اندام شما را به بهترین شکل نمایان می کند با دامنی بلند.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long dress by zorani 4168