لباس مجلسی بلند پولک دار زورانی Long Sequin Dress By Zorani 4180

لباس مجلسی بلند پولک دار زورانی Long Sequin Dress By Zorani 4180

لباس مجلسی بلند  از برند زورانی Long dress by zorani 3978

لباس مجلسی بلند از برند زورانی Long dress by zorani 3978

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور  long  dress by Terani Cutoure 1612m0652

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور long dress by Terani Cutoure 1612m0652

لباس مجلسی بلند پولک دار زورانی Long Sequin Dress By Zorani 4180

با این لباس زورانی 4180، قطعا فوق العاده به نظر خواهید رسید. طراحی پولک دوزی رمانتیک بر روی شانه ها، گسترش پیدا کرده تا روی سینه و از پشت لباس تا روی باسن همچنان ادامه دارد و این لباس شب با یک دامن بلند به پایان می رسد.
قیمت اصلی ۱٬۴۵۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۴۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_4180

خرید لباس شبی خیره کننده با رنگ دلخواه از فروشگاه لباس شب اینترنتی

این لباس مجلسی شب 4180 برند زورانی در قسمت سینه و باسن چسبان است. طراحی پولک دوزی این لباس شب نیز تا روی یکی از ران ها ادامه دارد و با توجه به طراحی و دوخت لباس، خانم های با بدن گلابی شکل، پوشیدن این لباس برایشان خالی از لطف نخواهد بود. این لباس مجلسی شب زنانه 4180، در رنگ قابل توجه مشکی آماده فروش به صورت اینترنتی و یا حضوری در فروشگاه Tehrandress با قیمت مناسب می باشد.

زورانی، لباسی کلاسیک و در عین حال زیبا

زورانی، لباسی کلاسیک و در عین حال زیبا است. لباس شب خیره کننده زورانی 4180، تکه های پولک دوزی قابل توجه از الگوی گل دارد که در سرشانه ها و سراسر سینه به صورت نامتقارن همچنان ادامه دارد. پیراهن مجلسی زیبای زورانی 4180، لباسی پر زرق و برق است. بالاتنه کارشده این لباس شب مجلسی در سرتاسر بالاتنه پیچ و تاب خورده است، که زیبایی این لباس مجلسی شب بلند را دو چندان می کند.

لباس شب 4180، زیبا، ظریف و عالی با پارچه کرپ

جنس لباس مجلسی آستین حلقه ای زورانی 4180 از کرپ است. پارچه کرپ با ظاهر توری شکل، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است. با پوشیدن این لباس زنانه کرپ احساسی متفاوت خواهید داشت.

طراحی پر زرق و برق لباس شب زورانی، مناسب برای مهمانی ها

با توجه به ساده و در عین حال زیبا بودن این لباس زنانه زورانی 4180 میتوانید آن را در مراسم عروسی و نامزدی بپوشید. همچنین برای مادران داماد و عروس ها انتخاب شایسته ای می تواند باشد و بسیار مناسب است. همراه کفش، کیف و آرایش مناسب که تکمیل کننده لباس شیک مجلسی تان خواهد بود و ظرافتی چشم نواز را به وجود خواهد آورد.

4180، لباس مجلسی ایده آل برای بانوی ایرانی

لباس مدل ماهی مجلسی زورانی، از قسمت سینه تا زانو چسبان و از زانو به بعد گشادتر می شود و باعث می شود پای شما راحت تر باشد و بتوانید با عزیزانتان در تمام طول شب و مهمانی برقصید. مدل ماهی در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب بانوان خوش سلیقه است. مدل لباس ماهی زورانی 4180 یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. لباس شب مجلسی مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. خصوصا اگر شما بلند قد هستید، حتماً لباس ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب ساده مدل ماهی برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی این لباس شب به منظور جلب نظر همگان در مجالس و مراسم مجلل صورت گرفته است. لباسی که اندام شما را به بهترین شکل نمایان می کند با دامنی بلند. همچنین دنباله ای کوچک در پشت لباس دید چشمگیرتری را به وجود می آورد.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند پولک دار زورانی Long Sequin Dress By Zorani 4180