لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long dress by zorani 4211

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long dress by zorani 4211

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long dress by zorani 4211

لباس مجلسی 4211 دارای نیم تنه یقه گرد، آستین کوتاه که سرتاسر پایین نیم تنه و آستین ها کار شده با پولک های نقره ای است و دامن مدل ماهی که در قسمت بالا و دور کمر همانند بالاتنه کار شده از سنگ است.
قیمت اصلی ۱٬۹۹۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۹۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_4211

زورانی، لباسی کلاسیک و در عین حال زیبا

لباس مجلسی زیبای زورانی 4211، لباسی دو تکه است. سنگ های کار شده این لباس شب مجلسی در سرتاسر بالاتنه و قسمت بالای دامن پیچ و تاب خورده است، که بعضی از آن ها ایستاده و برجسته است که زیبایی این لباس مجلسی شب بلند را دو چندان می کند.

لباس زنانه با دامن بلند شگفت انگیز و ایده آل

لباس مدل ماهی مجلسی زورانی، در قسمت باسن چسبان و از زانو به بعد گشادتر می شود و باعث می شود پای شما راحت تر باشد و بتوانید با عزیزانتان تمام طول شب و مهمانی برقصید. مدل ماهی در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب بانوان خوش سلیقه است. مدل لباس ماهی زورانی 4211 یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. لباس شب مجلسی مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. خصوصا اگر شما بلند قد هستید، حتماً لباس ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب ساده مدل ماهی برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی این لباس شب به منظور جلب نظر همگان در مجالس و مراسم مجلل صورت گرفته است. لباسی که اندام شما را به بهترین شکل نمایان می کند با دامنی بلند.

لباس ظریف دو تکه زورانی مناسب دختران

امروزه بسیاری از مدل های مختلف لباس مجلسی وجود دارد اما لباسی که هم مناسب شب و هم مناسب سن دختران جوان باشد کمتر پیدا می شود. مدل لباس بلند دخترانه 4211 زورانی همان لباسی است که در عین دخترانه بودن، مجلسی و مناسب مهمانی های شب می باشد. این لباس شیک مجلسی برای مراسم تولد، نامزدی و حنابندان پیشنهاد می شود. لباس بلند پولک دار زورانی می تواند مناسب گروه سنی جوان باشد که شیک و راحت است. شما می توانید این لباس مجلسی دخترانه شیک را با صندل و کفش های زیبا ترکیب کنید.

لباس منحصر به فرد دو تکه زورانی

با این لباس منحصر به فرد زورانی در مهمانی جلب توجه خواهید کرد. به یاد داشته باشید که به فکر یک لباس زیر مناسب برای بالاتنه خود باشید زیرا به دلیل نیم تنه بودن لباس در قسمت بالاتنه، چگونگی فرم بدن شما بسیار حائز اهمیت است. برای خانم هایی که بالاتنه کوچک تر دارند توصیه می کنیم که از این لباس مجلسی دو تکه استفاده کنند.

لباسی شیک و ساده از جنس ریون زورانی

لباس زنانه دو تکه زورانی از جنس ریون (الیاف ویسکوز) است که همچون پنبه دارای ماهیت گیاهی است و لباسی است قابل توجه، دوست داشتنی و زنانه. پارچه ریون لباس مجلسی درجه یک زورانی خاصیت تنفس خوب هنگام پوشیدن لباس و راحتی بسیار قابل قبول دارد. پایین بودن ایجاد الکتریسیته ساکن لباس شب 4211 از دیگر خواص مطلوب این لباس شب از جنس ریون زورانی است.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long dress by zorani 4211