لباس شب مجلسی بلند زورانی Long Dress By Zorani 7700

لباس شب مجلسی بلند زورانی Long Dress By Zorani 7700

لباس مجلسی شری هیل کار دست Long dress by Sherri Hill 50583

لباس مجلسی شری هیل کار دست Long dress by Sherri Hill 50583

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی  Feriani Long Dress 18512

لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18512

لباس شب مجلسی بلند زورانی Long Dress By Zorani 7700

زورانی 7700 لباسی با طراحی رسمی و تزیینات سنگ دوزی در قسمت لبه بالایی لباس و یک سمت پهلو همچنین قسمت پشت دارای برش های مورب ظریفی است که در کنار تزییناتی که در قسمت گودی کمر قرار دارد بسیار زیباست که مناسب بانوانی است که روی مد لباس می پوشند. 
قیمت اصلی ۱٬۴۵۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۴۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_7700

7700 لباسی خیره کننده با دامن بلند، یک لباس شگفت انگیز

مطمئن باشید که با پوشیدن این لباس در مرکز توجه خواهید بود. لباس یک شانه 7700 همراه با سنگ های کار شده در قسمت شانه و چاک بلندی که از روی ران شروع می شود. یکی از طرح های منحصر به فرد لباس شب مخصوصا اگر با یک کفش پاشنه بلند این لباس را به تن کنید. همان طور که گفته شد از ویژگی های بارز لباس شب بلند 7700 سنگ های کار شده است که نوبه خود بسیار شیک است. با پوشیدن این لباس ماکسی زیبای 7700 زورانی همه چشم به شما خواهند داشت. ایده آل برای پوشیدن در یک عروسی مجلل...

لباس شب بلند زورانی دوخته شده با پارچه ریون

لباس زنانه زورانی 7700 از جنس ریون (الیاف ویسکوز) است که همچون پنبه دارای ماهیت گیاهی است و لباسی است قابل توجه، دوست داشتنی و زنانه. پارچه ریون لباس مجلسی درجه یک زورانی 7700 خاصیت تنفس خوب هنگام پوشیدن لباس و راحتی بسیار قابل قبول دارد. پایین بودن ایجاد الکتریسیته ساکن لباس شب 7700 از دیگر خواص مطلوب این لباس شب از جنس ریون زورانی است.

مدل 7700، لباس بلند برای مهمانی رسمی

لباس رسمی با بالاتنه اریب و منحصر به فرد همراه با یک چاک بلند، طراحی زنانه زیبایی را رقم زده است. لباس بدون آستین منحصر به فرد زورانی با دامنی از کمر تا انتها به صورت راسته و با یک شکاف بلند امتداد می یابد. این شکاف یا چاک دامن باعث می شود حرکت و رقصیدن برای شما آسان تر میسر شود. 
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس شب مجلسی بلند زورانی Long Dress By Zorani 7700