لباس مجلسی بلند ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8166

لباس مجلسی بلند ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8166

لباس مجلسی بلند ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8196

لباس مجلسی بلند ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8196

لباس کوتاه از برند ریچل الن Two-Piece Romper by Rachel Allen 4119RCA

لباس کوتاه از برند ریچل الن Two-Piece Romper by Rachel Allen 4119RCA

لباس مجلسی بلند ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8166

لباس مجلسی شب بلند سرمه ای رنگ ریچل آلن با پارچه ابریشم میکادو بایقه ایستاده وجاکلیدی باز بیضی شکل روی سینه ، بدون آستین وبند، کمری مثلثی شکل پهن، پشت باز اندازه لوزی ، 2قزن در بالا که قسمت گردن بسته می شود و یک زیپ از کمر تاروی باسن ، دامن پری دریایی با2درز جلو2درز پشت و سجاف طول کامل دامن ویک مینی دامن کوتاه روی دامن به اندازه یک وجب ،یک پلیسه در سمت راست و دامن کوتاه در سمت راست در درز کنار دامن بلندتر از چین سمت چپ است که به شکل باله ماهی می ماند و زیر قسمت لوله شده مینی دامن با پولک و منجوق کارشده که حالت کریستالی پیدا کرده است مناسب مراسم عقد و نامزدی .

۲٬۹۵۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_rachel_allan_long_dress-8166

مدل لباس شب بلند با یقه ایستاده وبدون آستین برند ریچل آلن

لباس مجلسی شب بلند مذکور یک یقه ایستاده دارد این مدل ها که روی گردن کشیده می شوند مناسب برای خانم های با قد بلند یا شانه عریض است.مناسب برای شانه های پهن ،مناسب نیست برای شانه های باریک در این یقه خیلی بالا نیامده گرد تا زیر گردن است واز خط یقه تا روی کمر به شکل جا کلیدی به شکل بیضی کشیده باز است وبایک حریر نازک سفید پوشیده شده است ولی خط سینه دیده می شود، این لباس هیچ آستین و بندی ندارد

پارچه ابریشم میکادو به کاررفته در این لباس بی نظیر شب

طراحان مجموعه ریچل آلن گفته‌اند که در مجموعه مدل‌های سال 2017، لباس‌های باشکوه‌ و مجلل‌تری در راه است. در طراحی این لباس‌ها از منجوق‌دوزی و دیگر تزیینات در جهت ایجاد جلوه‌ای خاص  بهره‌برده شده است.کیفیت، یکی از اصلی‌ترین قاعده‌ها برای ریچل آلن است. او در طراحی مجموعه 2017 از باکیفیت‌ترین پارچه‌ها استفاده کرده است و برای زیبایی و شکوه بیشتر از ابریشم میکادو بهره برده است. این نوع ابریشم سنگین است و این امر باعث می‌شود که چین و چروک نخورد. به یاد داشته‌باشید این نوع پارچه بیش‌تر مناسب مجالسی است که در زمستان برگزار می‌شود و تمامی خانم های محترم و شیک پوش را در برابر سرما محافظت می‌کند. اگرچه ریچل آلن از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده می‌کند، اما قول داده است که برای تولید مدل‌های جدید از باارزش‌ترین محصولات موجود بهره ببرد.

بالاتنه مدرن و زیبای ریچل آلن با بهترین طراحی  

بالاتنه این لباس شب از یقه بسته تا کاپ سینه درزیر بغل از هر دو طرف یک برش 8 به داخل سینه دارد که شانه ها به وضوح دیده می شود و2درز روی هرکاپ سینه تا گودی کمر یک برش 8 دیگر که تاکمر یک برش خطی صاف ودر پشت لباس نیز در قسمت یقه با دو قزن بسته می شود ویک برش لوزی درشت تاکمر باز است وخط کمر به زیبایی دیده می شود ویک زیپ از کمر تاروی باسن دوخته شده است.

تزئینات پولک ومنجوق روی مینی دامن لباس شب

پولک دوزی ومنجوق های براق روی چین کوچک کنار پاها که حالت کریستالی وبراق دارد وجلوه ای بی نظیر و مدرن وزینتی به لباس شب بخشیده است.

دامن پری دریایی با چین کوچک رویی وسجاف کامل طول دامن

در این مدل دامن فیت تن بوده و شکل پایین دامن همان گونه که از اسم آن مشخص است حالت یک پری دریایی را القا می کند.این دامن بلند که یک چین کوچک به اندازه یک وجب پایین تر و یک عدد پلیسه درشت در سمت راست، مینی دامن ما به پشت نرفته  فقط در جلو آن را می بینیم ، در درز کناره های دامن از سمت راست وچپ به زیر درز رفته واندازه سمت راست از چپ بلندتر می باشد ومثل باله ماهی شده است وزیر تورفته چین که لوله ای شکل است با پولک و منجوق کارشده و دامن پری دریایی از زیر چین با 2درز درجلو تا زانو تنگ واز زانو به بعد گشاد است وپشت دامن هم 2درز دارد وسجاف کامل طول دامن این لباس 60اینچ طول دارد پشت دامن از جلو بلندتر و روی زمین به حالت دایره وار می ایستد و از زانو به بعد برای پف دار شدن از تور ارگانزا استفاده شده که کمی پف دار است دامن .

رنگ لباس مجلسی شب بلند پری دریایی با مینی دامن زینتی ودرخشان

رنگ این لباس شب سرمه ای می باشد. ترکیب رنگ سفید با تمام رنگ‌ها جواب می‌دهد و اتفاقا سرمه‌ای هم از این قاعده مستثنا نیست، بنابراین یکی از انتخاب‌های ساده و اتفاقا تاثیرگذاری که نباید از نظر دور کنید همین ترکیب سفید و سرمه‌ای است. کفش پاشنه بلند سفید برای این لباس شب خیلی تک است.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب بلند سرمه ای رنگ 

این لباس برای تمامی مراسم های اجتماعی و رسمی از قبیل جشن عقد- نامزدی – حنابندان مناسب است نشاندن رنگ صورتی چرک در کنار رنگ سرمه‌ای به عنوان رنگ اصلی وقتی به کارتان می‌آید که قرار است از رنگ سرمه‌ای به ترکیبی کاملا رسمی و مجلسی برسید. ساده‌ترین راه برای رسیدن به ترکیب مجلسی با محوریت رنگ سرمه‌ای رفتن سراغ کیف و کفشی به رنگ صورتی چرک است. برای یقه های بسته استفاده از گردنبندهای بلند پیشنهاد تهران درس می باشد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8166