لباس مجلسی مک دو گل  Long dress Mac Duggal 25266I

لباس مجلسی مک دو گل Long dress Mac Duggal 25266I

لباس مجلسی مک دو گل Long dress Mac Duggal 25266I

لباس مجلسی شب بلند مک دوگل که آستین بلند دارد با یقه گرد و کیپ که بالا تنه چسبان دارد و دامن آن که جنسش سیلک ابریشمی می باشد پلیسه های ریز دارد و کمر آن 5 نوار ضخیم از جنس پارچه دامن به صورت افقی دوخته شده ، رنگ لباس تلفیق سیاه و گل رز قرمز می باشد که انتخابی زیبابرای جشن های رسمی است .

۰ تومان
SKU
td_Mac Duggal_long dress_25266I

لباس شب شیرین و فانتزی بلند مک دو گل  

این طرح لباس مجلسی آستین دار است وآستین لباس بلند می باشدودر قسمت آستین لباس نیز یک زیپ قرارداده شده که می شود آستین را به هراندازه که بخواهیم باز و بسته کنیم ویا حالت یک چاک در آن به وجود آورد. یقه لباس گرد می باشد وبالا تنه چسبان است این لباس پوشیده و زیبا بسیار دخترانه و زیبا است پشت لباس یک زیپ قرارداده شده که با آن بالا پایین می رود .لینا طراح مک دوگل یک لباس دوست داشتنی و خاص برای خانم ها طراحی کرده که می توان با آن یک شب خاص را تجربه کرد وعکس های تکی با این لباس پرگل بهاری گرفت .

دامن پلیسه دار بایک کمر ضخیم از برند مک دوگل  

دامن با پارچه سیلک ابریشمی دوخته شده است که لطافت خاصی به لباس بخشیده است دامن  با 5 نوار که به صورت افقی کنار هم دوخته شده اند وکمر لباس را ایجاد کرده اند و این کمر ظاهری دخترانه به لباس بخشیده و دامن بلند لباس شب ما که با پلیسه های ریز کنارهم قرارگرفته اند.پارچه دامن به دلیل جنس خاص خود یک حالت سایه روشن ایجاد کرده (موج دار) ، طول دامن حالت Aشکل دارد .

رنگ لباس شب دوست داشتنی لینا مک دو گل

رنگ این لباس شب دورنگ می باشد بالاتنه سیاه و دامن پراز گل های رز قرمز وبرگ های سبز در زمینه سیاه .  

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی سیاه به همراه رزهای قرمز

این رنگ لباس با این طرح گل برای هر رویدادو جشن مناسب می باشد و برای دخترخانم های  زیبا بیشتر پیشنهاد می شودچون سبک مدرن و خاصی دارد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی مک دو گل Long dress Mac Duggal 25266I