لباس مجلسی بلند مک دو گل  Long dress by Mac Duggal 80484D

لباس مجلسی بلند مک دو گل Long dress by Mac Duggal 80484D

 لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1623M1860

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1623M1860

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521GL0751

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521GL0751

لباس مجلسی بلند مک دو گل Long dress by Mac Duggal 80484D

لباس مجلسی شب بلند بادمجانی برند مک دوگل با پارچه تافته ، یقه دلبری، ژاکت بایقه ایستاده وتزئینات لبه کت با منجوق و سنگ وآستین گشاد وسه ربع ، 2ساسون جلو کت 2 ساسون پشت باسجاف کامل طول کت، دامن پری دریایی ، کمر تزئین شده به شکل لوزی باسنگ و منجوق سیاه ، 2برش جلوی دامن 2برش پشت باسجاف کامل طول دامن،  پشت دامن بلندتر ، زیپ تاروی باسن ، مناسب مادر عروس ومادر داماد ، عقد – نامزدی 

قیمت اصلی ۲٬۵۸۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Mac_Duggal_long_dress_80484D

مدل لباس مجلسی شب بلند مک دوگل با یقه دلبری و ژاکت کوتاه باآستین سه ربع  

یقه لباس فوق دلبری می باشد در مدل دلبر یا Sweetheart، برش یقه کمی پایین است و ارتفاع آن در پشت و جلو یکسان است. تقریبا مشابه مدل ملکه آن است اما انحنای قلب مانند و آستین های کوتاه را ندارد. ژاکت روی لباس بلند که جدا می باشد آستین سه ربع دارد این مدل آستین سه چهارم طول بازو است به آن آستین النگویی هم گفته می شود و در کت های زنانه و برخی مانتو ها کاربرد دارد.

تزئینات منجوق وسنگ به کاررفته در کمر ودور یقه ژاکت

روی کمر بایک ترکیب لوزی مانند دقیقا روی کمر با منجوق سیاه و سنگ های براق بنفش درسایز بزرگ وکوچک وبه شکل اشک دوخته شده ، دور یقه کت هم به شکل گیاه دوخته شده ، این تزئینات دستی روی لباس حالت جواهر نشان دارد وبه آن یک دید سلطنتی بخشیده است.

پارچه تافته به کاررفته در این لباس پوشیده و مجلسی

ابریشم تافته درخششی قابل توجه دارد. این پارچه که بافتی ساده دارد،دارای ظاهری نرم، صاف و کمی خشک در دو نوع براق و مات است که نوع شفاف و براق آن خریدار بیشتری دارد. پارچه تافته دارای خطوط ظریف ریب مانند است که در اثر استفاده از پود ضخیم تر از تار به وجود می آید. این پارچه در اصل از فیلامنت ابریشم طبیعی بافته می شود، اما امروزه در بازارجنس  پارچه های تافته از پنبه و پشم و الیاف مصنوعی است. این پارچه برای لباس های مجلسی و مهمانی مناسب است.

بالاتنه لباس مجلسی که زیرورو است

یک پیراهن یقه دلبری که در پشت لباس با زیپ تاروی باسن بسته می شود و یک کت که یقه آن حالت ایستاده پشت گردن دارد و حاشیه کت دالبری است برش کمر کت حرف ندارد به زیبایی در گودی کمر رفته ،آستین ها به هیچ وجه تنگ نیست بلکه گشاد است ، 2ساسون جلوی کت دارد که به ایست بهتر آن کمک می کند ، سردوزی لبه های کت به زیبایی هرچه تمام تر صورت گرفته و لبه کت هلال است وتیز نیست پشت کت هم 2 ساسون دارد با درز وسط،  اندازه کت تا بالای باسن است .

دامن بلند وپری دریایی با2درز جلو و2درز پشت    

در این مدل دامن فیت تن بوده و شکل پایین دامن همان گونه که از اسم آن مشخص است حالت یک پری دریایی را القا می کند.2درز ازکمرتا پایین دامن در جلو که بسیار تمیز برش خورده و2برش هم در پشت دارد با سجاف کامل طول که پشت دامن نیز بلندتر می باشد

رنگ لباس مجلسی شب بلند با حجاب کامل وطراحی زرق و برق دار  

رنگ لباس شب فوق بادمجانی است هنگام انتخاب لباس‌های مجلسی بادمجانی، برای این که لباس شما جلوه بیشتری داشته باشد می توانید از اکسسوری‌ها و جواهراتی با رنگ‌های طلایی استفاده کنید که هماهنگی جالبی با رنگ بنفش تیره دارد چون طلایی و زرد و طیف‌های مختلف آن در نقطه مقابل رنگ بادمجانی قرار می‌گیرند و با آن تضاد دارند.

مناسبت پوشیدن لباس بلند و پوشیده بادمجانی مک دوگل

این لباس بلند برای مراسم های رسمی همچون عقد- نامزدی مناسب است . مادر عروس ومادران داماد دوست داشتنی هم می توانند از این لباس کاملا پوشیده برگزینند. این لباس با این طراحی مجلل برای فرش قرمز انتخاب و پوشیده شده توسط سلبریتی ها.  لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با طرح پلنگی نیز از جهت تضاد رنگی هماهنگی خوبی با رنگ بادمجانی دارند بنابراین می‌توانید لباس مجلسی بادمجانی خود را با بوت پلنگی استفاده کنید. برای آرایش مناسب با این لباس نیز تن‌های تیره بنفش و زرشکی برای سایه و رژ لب می‌تواند انتخاب مناسب و جذابی باشد که با همه رنگ پوست همخوانی دارد. رنگ‌های خنثی از جمله سفید هم ترکیب جذابی با رنگ بنفش بادمجانی خواهد داشت مثلا کیف سفید .

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند مک دو گل Long dress by Mac Duggal 80484D