لباس مجلسی بلند مک دو گل  Long Dress By Mac Duggal 80568D

لباس مجلسی بلند مک دو گل Long Dress By Mac Duggal 80568D

لباس مجلسی بلند مک دو گل Long Dress By Mac Duggal 80568D

لباس مجلسی شب بلند مشکی برند مک دوگل از دوپارچه ساتن و تور گیپور ، یقه V شکل بابرگردان آرشال ،آستین زیرآرنج، بالا تنه گیپور که دور یقه وآستین ها وپایین نیم تنه روی دامن باساتن دوردوزی شده  ، دامن ساتن طرح ترومپت باسجاف کامل طول دامن، کمری ساتن با تزئینات سمت چپ با منجوق و ملیله وسنگ به شکل گل و برگ ، زیپ پشت تاروی باسن، مناسب مادر عروس وداماد - نامزدی

۰ تومان
SKU
td_Mac_Duggal_long_dress_80568D

طرح لباس مجلسی شب بلند با قسمت Vشکل سینه و برگردان یقه آرشال وآستین زیرآرنج

یقه لباس 7 است (7پایه دار) وخط سینه کمی مشاهده می شود، لباس یقه هفت مناسب خانم هایی هستند که سایز قفسه سینه آنها متوسط است. خصوصیت این لباس این است که توجه را بیشتر به گردن و نیم تنه بالایی جلب می کند.برگردان پارچه از جنس ساتن ، دور یقه V شکل مدل آرشال است از یقه های تاشدنی پایه دار 7 است ولبه برگردان آن، روی شانه قرارمی گیرد وحدودا یک سوم برگردان مربوط به پایه ودو سوم برگردان از خط شکست تا می شود وروی لباس برمی گردد. بلندی یقه آرشال متغیر است ممکن است بلندی آن تا خط سینه یا حتی کمر یا پایین تر از آن باشد. آستین لباس زیرآرنج است این مدل آستین ها امتداد یافته آستین کوتاه هستند و در برخی انواع پیراهن های دکمه دار به کار می روند.

تکه دوزی روی سمت چپ کمر با تلفیقی از منجوق- ملیله- سنگ

یک طرح گل وگیاه روی سمت چپ کمر که یک سمت ان به سمت یقه رفته ویک راه به سمت دامن ، ملیله دوزی به شکل رشته ای روی کمر بی نظیر می باشد .درخشش منجوق ها آدم را سحر می کند 

پارچه ساتن به کاررفته در لباس شب بلند مک دوگل

ساتن در حقیقت روش بافت پارچه را مشخص می کند، برای بافتن ساتن، سطح پارچه ای که مشاهده می کنید، دارای نخ های بسیار طویلی است که همه آن ها رو به یک سمت هستند، این نخ های پود حدوداً 4/1 اینچ یا بیشتر روی سطح قرار میگیرند و سپس در پارچه فرو می روند، این روش باعث می شود تا پارچه شکل ابریشمی و نرم پیدا کند.

بالاتنه لباس شب بلند شیک و پوشیده برند معروف مک

لباس کلا با ساتن دوخته شده که یک تورگیپور به شکل کت روی لباس شب دوخته شده که یقه آرشال با برگردان ساتن سمت راست یقه بلندتر وتاکمر آمده وسمت چپ کوتاه تامرکز خط سینه وقسمت کمر یک نوار باریک ساتن دوخته شده که با یک حالت والان پرده از وسط یکی به سمت راست ویکی به سمت چپ جمع شده است وتاروی باسن می باشد لبه کت مانند ان هم با ساتن دوخته شده ، آستینها گیپور با لبه آستین از جنس ساتن ،پشت لباس نیز تا وسط کمر تماما گیپور طرح گل 6 برگ با برگ های اکانتوس است ویک زیپ از گردن تاروی باسن دوخته شده است ، تزئینات روی کمر که بادست انجام شده مثل گل کمر شده وبسیار زیبا و تماشایی میباشد.

دامن ساتن بلند وطرح ترومپت باسجاف کامل طول دامن

دامن این مدل کامل به بدن چسبیده تا جایی که به زانو می رسد و پس از آن آزاد است.گیپور به شکل 8 زیبا روی دامن ساتن ما به زیبایی خودرا نشان می دهد پشت وجلوی دامن به یک اندازه می باشد کمی روی زمین می باشد.

رنگ لباس مجلسی شب بلند ساتن و تور گیپور گل دار

رنگ لباس شب فوق سیاه است لباس های مشکی با تمامی رنگ ها ست می شوند فقط نکته ی قابل توجه ان است که چه رنگی بهتر به نظر می رسد البته رنگ پوست شما نیز در انتخاب دخیل است . رنگ مشکی بطور کلی با رنگ های قرمز , آبی , خاکستری، زرد، سبز تیره بهتر به نمایش در می آید . اگر رنگ پوستتان روشن است رنگ های شادتر را انتخاب کنید بخصوص استفاده از شال های آب رنگی و چند رنگ بسیار زیباتر است . از ست های کیف و کفش مشکی در کنار لباس شب مشکی استفاده کنید که کمی رسمی به نظر می رسد و با انتخاب ست های کیف و کفش رنگی در کنار رنگ مشکی کمی فانتزی به نظر برسید . سعی کنید آرایشتان را نیز با رنگ شال انتخابی هماهنگ کنید تا صورتتان جذاب تر به نظر برسد البته شال برای خانم هایی که می خواهند این لباس را برای مراسم مختلط استفاده بنمایند.

مناسبت پوشیدن لباس بلند و پوشیده سیاه مک دو گل

این لباس شب بلند برای تمامی مراسم های رسمی همانند عقد- نامزدی مناسب است این یک گزینه عالی برای مادر عروس وداماد هم می باشد . مشکی رنگی است که لاغر نشان می دهد. این یک واقعیت است و نمی توان آن را نادیده گرفت. اگر برای لاغرتر نشان دادن، لباس های مشکی خیلی تنگ بپوشید نقص های هیکل بیشتر نشان داده می شوند. رنگ مشکی اگر آرایش نداشته باشید سن را بالاتر از آن چه هستید نشان می دهد. در رابطه با آرایش تاکید بیشتر باید روی چشم ها باشد. اما تصور خیلی ها این است که رژ لب قرمز استفاده کنند. باید آرایش کاملا طبیعی باشد. رنگ قرمز را اگر به صورت تان می آید می توانید استفاده کنید. رنگ مشکی مناسب ترین رنگ برای فصل زمستان است. کسانی که رنگ پوست گرمی دارند با این رنگ لباس ها صورتشان بی روح و خسته نشان داده می شود. جهت جلوگیری از این موضوع برای لوازم جانبی و لباس های نزدیک صورتتان از رنگ هایی استفاده کنید که به صورتتان بیاید. به عنوان مثال: شال، گردنبند یا گل سینه،گوشواره رنگ روشن استفاده کنید.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند مک دو گل Long Dress By Mac Duggal 80568D