لباس مجلسی بلند مک دو گل  Long dress by Mac Duggal 80585R

لباس مجلسی بلند مک دو گل Long dress by Mac Duggal 80585R

 لباس مجلسی بلند مک دو گل  Long dress by Mac Duggal 80484D

لباس مجلسی بلند مک دو گل Long dress by Mac Duggal 80484D

لباس مجلسی بلند مک دو گل Long dress by Mac Duggal 80585R

لباس مجلسی شب بلند مشکی مک دوگل ، بالاتنه مخمل با یقه Vشکل وپشت گردن هالتر و برگردان یقه انگلیسی ، پشت باز تا زیر کتف، زیپ تاروی باسن، دامن 4ترک سیلک  وسجاف کامل طول دامن ، کمری باریک، دامن حالت پف دار می ایستد، پشت دامن بلندتر، مناسب عقد- نامزدی 

۱٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Mac_Duggal_long_dress_80585R

مدل لباس مجلسی بلند باخط گردنVشکل و یقه هالتروبرگردان انگلیسی وبدون آستین وبند

لباس شب مک دوگل مربوطه در قسمت سینه حالت V شکل دارد این مدل یقه به سمت پایین روانه می شود وخط میان سینه ها را نیز نمایان می کند که در این 7به اندازه ای باز است که پایین کاپ سینه می باشد مناسب خانم ها با سینه متوسط می باشد ، در آن قسمت که پشت گردن می رود هالتر است این مدل ها که روی گردن کشیده می شوند مناسب برای خانم های با قد بلند با شانه ی عریض است مناسب برای شانه های پهن میباشد. حالت برگردان یقه به سمت بیرون انگلیسی می باشد، که از یقه های پایه دار هفت است، بلندی و پهنای برگردان  یقه متغیر است .

تلفیق مخمل در بالاتنه و سیلک در پایین تنه برند محبوب مک دوگل

مخمل نوعی پارچه کرکی است که از ابریشم، پنبه، کتان یا پشم بافته می‌شود. مخمل به علت دشواری ساخت و تولید، معمولاً جزء پارچه‌های اشرافی و لوکس محسوب می‌شود؛ گرچه با پیشرفت فناوری روز، تولید آن هزینهٔ کمتری پیدا کرده‌است. استفاده مرسوم پارچه های سیلک در لباس های مجلسی است و سنگینی شخیصی به شخص میدهد این پارچه‌ها خیلی سبک و براق هستند دارای کشش بالا و در برابر پارگی و چروک پذیری مقاومت بالایی دارند به علت داشتن پروتئین ‌، هادی حرارت نیستند و در خود نگه می‌دارند هم در زمستان و هم در تابستان قابل استفاده اند . به دلیل لطافت و عایق بودن

بالاتنه مخمل با لطافت و شیک وگرم با پشت باز مک دوگل

یقه 7 تقریبا تاروی شکم باز است وبرگردان از شکم تا نزدیک شانه قسمت بلند از مخمل و قسمت کوتاه تر که به پشت گردن رفته از پارچه سیلک می باشد وباقزن بسته می شود ، پشت لباس تا پایین تراز کتف باز است وبه زیبایی کتف دیده می شود یک زیپ تا روی باسن قرار گرفته که با آن لباس باز و بسته می شود. دیدمخمل در بالاتنه یک دید سلطنتی و تجملاتی دارد. هرکس باهر سلیقه نمی تواند از این پارچه سرسری بگذرد.

دامن ترک و بلند و پف دار با پارچه سیلک ابریشمی زیبا  برند مک دوگل

دامن  فوق یک حالت پف دار می ایستد یک نوار باریک به بالاتنه وصل شده که خط کمررابه زیبایی نشان می دهدو دامن ترک ما 2ترک جلو که تا پایین دامن رفته 2ترک پشت با سجاف کامل طول دامن ، الگوی این دامن از تکرار طرح های مثلثی شکل به دست می آید که به هر طرح یک ترک گفته می شود. تعداد ترک ها می تواند از ۴ تا هر تعداد زوجی باشند. این دامن از پارچه های ضخیم تر مثل کتان وسیلک و... دوخته می شود. پشت دامن کمی بلندتر می باشد وروی زمین است.

رنگ لباس شب بلند شگفت انگیز و افسانه ای مک دوگل  

رنگ لباس شب مشکی می باشد  سیاه رنگ اقتدار و قدرت است و معمولا آدم هایی که سیاه می پوشند از نوعی ابهت برخوردارند. این رنگ در دنیای مد به یک دلیل عمده محبوبیت دارد؛ با پوشیدن مشکی لاغرتر به نظر می رسید. بنابر این در صورت داشتن اضافه وزن از این رنگ استفاده کنید معمولا ترکیب طلایی به عنوان یک قطعه از زیورآلات در کنار مشکی زیبا می شود اما این طلایی بهتر است روشن باشد و به زردی نزند. از طرف دیگر همانطور که گفتیم، مشکی باعث ایجاد سایه روی پوست می شود. سعی کنید از زیورآلات براق و روشن، ترجیحا آن هایی که سنگ هایی مثل کریستال یا برلیان دارند، استفاده کنید. این سنگ ها باعث انعکاس نور روی سطح پوست شما خواهند شد و تا حدود زیادی سایه ها را از بین خواهند بردمروارید یکی از زیورآلاتی است که اگر به همراه لباس مشکی تان استفاده شود لباس تان آراسته تر خواهد شد. پس اگر یک ست دستبند و به خصوص گردنبند مروارید دارید به همراه لباس مشکی تان استفاده کنید. بهترین انتخاب برای یقه 7گردنبندی است که آویز داشته باشد، فرم یقه را به خود بگیرد و به حالت V بایستد. این نوع گردنبند بهتر است ۵ سانتیمتر بالای یقه قرار بگیرد.

مناسبت پوشیدن لباس سیاه مخمل و سیلک رؤیایی

مناسبت پوشیدن این لباس برای تمامی مراسم های رسمی از قبیل عقد-نامزدی مناسب است بااینکه رنگ تیره دارد ولی حالت سلطنتی آن به مجلس ما یک وقار ورتبه خاص می دهد وبسیار دلربا می باشد این لباس برای مد پاییز و زمستان مفید است زیرا گرمای لذت بخشی دارد. برای لباس های مشکی باید کیف و کفش مشکی داشته باشید تا ست شما تکمیل شود.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند مک دو گل Long dress by Mac Duggal 80585R