لباس مجلسی کوتاه مک دو گل  short dress by Mac Duggal 11011R

لباس مجلسی کوتاه مک دو گل short dress by Mac Duggal 11011R

  لباس مجلسی کوتاه مک دو گل  short dress by Mac Duggal 30321C

لباس مجلسی کوتاه مک دو گل short dress by Mac Duggal 30321C

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 80670

لباس مجلسی بلند مک دوگل long dress by Mac Duggal 80670

لباس مجلسی کوتاه مک دو گل short dress by Mac Duggal 11011R

لباس مجلسی شب کوتاه کرم رنگ مک دوگل ، یقه V  شکل ،کاپ سینه دلبری وآستین کلاهی، تزئینات دور یقه با پولک و سنگ به شکل بته جقه ، دورکمر و آستین ها نیز کارشده ، زیپ پشت از گردن تا کمر، متریال اصلی لباس دانتل گل دارظریف با تلفیق پارچه ساتن وتور ابریشمی نازک مخصوص روسری می باشد ، دامن نسبتا پفی تاروی زانو 4پلیسه در جلو و2عقب ، مناسب مراسم نامزدی  

۱٬۸۵۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Mac_Duggal_short_dress_11011R

مدل لباس مجلسی شب کوتاه با یقه Vشکل وآستین کلاهی برند مک دوگل

یقه لباس V شکل می باشد. از اسمش معلوم است این مدل یقه به سمت پایین روانه می شود و خط میان سینه ها را نیز نمایان می کند.مناسب برای خانم ها با سینه های با اندازه ی متوسط  و مناسب نیست برای خانم ها با سینه ی کوچک یا بزرگ . قسمت کاپ سینه دلبری می باشد در مدل دلبر یا Sweetheart، برش یقه کمی پایین است و ارتفاع آن در پشت و جلو یکسان است. تقریبا مشابه مدل ملکه آن است اما انحنای قلب مانند و آستین های کوتاه را ندارد. آستین کلاهی داردو آستین کاپ  اسم دیگر آن می باشد در این مدل حلقه آستین کمی روی شانه امتداد می یابد و در برخی لباس های مجلسی و تیشرت های زنانه کاربرد دارد.

تزئینات پولک و سنگ به شکل بته جقه روی کمروبالاتنه

پولک های سفید وگرد به همراه سنگ های بیضی شکل و گرد به شکل بته جقه دوخته شده  نقش سرو سرافکنده که نشانه ایران و ایرانیان است بته را بیشتر به درخت و گیاه ربط داده‌اند اساس شکل گیری نقش بته گردش پاره خطی است که نقطه آغاز آن کمی خمیده (سر کج) است و پس از یک گردش منحنی در همان نقطه شروع به هم پیوسته و گردش ان متوقف می‌شود. در این گردش شکلی به دست می‌آید از یک سر باریک و در نقطه میانی شکم دار است. تشبیهات دیگری نیز بر شکل آن قائل اند، آن را به شکل میوهٔ درخت کاج، بادام، میوه صنوبر، یا خمیدگی درخت سرو در مقابل نسیم ملایم، قطرهٔ باران و اشک چشم و حتی اندام نوعی طوطی ماده هندی به نام سوگی تشبیه کرده‌اند.

حریر نازک وتورابریشمی و تور دانتل و آستر ساتن به کاررفته درلباس 

دانتل به کاررفته در لباس شب دانتل ظریف و زیبایی می باشد  پارچه ای است ظریف از نخ کتان و یا ابریشم که بصورت مشبک توسط دستگاه و یا با دست بافته شده است. برای بافت آن از نخ کتان، ابریشم، طلا، و یا نقره استفاده می شود. اکثر دانتل ها با نخ پنبه بافته شده است، اگر چه کتان و ابریشم هنوز هم در دسترس هستند. توری ممکن است از فیبر الیاف مصنوعی نیز ساخته شود.علاوه بر تولید صنعتی و بافت با دستگاه توری-دوزی، روشهای مختلف دستی مانند سوزن-دوزی، قالب-دوزی، دارحلقه و نواردوزی از روشهای متداول دستی است.

بالاتنه لباس مجلسی شب کوتاه یقه باز با زیپ پشت لباس

یقه 7 لباس که تیزی آن بالای کمربند لباس می باشد و2کاپ سینه را بایک حریر نازک از هم جدا کرده حریرتازیر کاپ سینه قراردارد وخط سینه کاملا مشاهده می شود دورتادور یقه V شکل که تا پشت گردن هم رفته  ودور آستین های کلاهی با سنگ و منجوق به شکل ظریفی کارشده  یقه دلبری که از جنس ساتن می باشد وتا پشت لباس تا کمر رفته ودانتل که تور ان گل دار می باشد تماما روی ساتن کارشده وروی دانتل هم تزئینات دستی انجام شده است. پشت کتف دانتل به شکلی زیبا خودنمایی می کند یک زیپ هم از قسمت گردن تاروی باسن کارشده که با ان لباس باز و بسته می شود. این مدل یقه مناسب ترین طرح برای استفاده از گردنبندهایی با آویز بلند است. بویژه اگر با سنگ های ظریف و زیبا طراحی شده باشد و یقه شلوغ یا ساده لباستان را پوشش دهد. البته اگر نوارهای کنار یقه شما سنگی یا گلدوزی شده، بهتر است گردنبندهای ساده تری را برای همراهی با یقه لباس خود انتخاب کنید.

دامن کوتاه و نسبتا پف دار کارشده با 2 نوع تور

این لباس در مهمانی های نیمه رسمی (برای مهمانی کوکتل ) که کاری و اجتماعی بوده و در آنها کوکتل سرو می شود پوشیده می شوند، این مهمانی ها معمولا بین ساعت ۴ تا ۶ عصر می باشند. به صورت تاریخی قد این مدل لباس ها بلند بوده و تا روی قوزک پا و یا ۵ سانت بالا تر( tea length) می آمدند اما این مدل لباس ها امروزه تغییر کرده و حالت مدرن آن کوتاه تر و تا بالای زانو است دامن از قسمت کمر تا روی زانوان می ایستد قالب دامن درزیر یک زیردامنی ساتن می باشد روی ساتن یک تور معمولی که کمی پایین تر از ساتن قرار می گیرد ویک تور دانتل هم یک وجب بالاتر از زانو روی تور قرار گرفته  که مثل 7-8 وحالت نوک برگ روی تور قرار گرفته 2 پلیسه روی دانتل پشت دامن  و4 پلیسه در جلو 2 تا در راست 2 تادر چپ و2 عدد جیب هم در کناره ها قراردارد .

کمربند تزئین شده پهن با سنگ و پولک به طرزی شگفت انگیز

یک ردیف پهن با پولک های سفید کارشده وبالا پایین کمر باسنگ رنگ تور ودر مرکز کمر هم سنگ های گرد دوخته شده است  این کمربند با دست  دوزی زیبایی که دارد کمررابه زیبایی نشان می دهد.

رنگ لباس مجلسی شب کوتاه دانتل زیبا و خاص

رنگ لباس مجلسی ما کرم رنگ nude می باشد این لباس دررنگ سیاه و سفید هم موجود است . رنگ کرم گستره رنگ روشنی است که از ترکیب هر سه رنگ اصلی (زرد، سرخ، آبی) و سفید به دست می‌آید وبه سفید غلبه دارد. گسترهٔ کرم شامل رنگهایی گرم، خنثی، تا سرد است. نام این رنگ از کرم خوراکی (خامه یا سرشیر) در زبان‌های اروپایی گرفته شده‌است و همرنگ خامه طبیعی است.

مناسبت پوشیدن لباس کرم رنگ کوتاه با دامن پفی از برند مک دوگل

این لباس کوتاه برای دختر خانم هایی که مایلند لباس کوتاه برای عقد و نامزدی خود بپوشند مناسب است همچنین اگر به عروسی ومهمانی خاصی دعوت شدید این لباس گزینه خوبی برای لباس شب شما می باشد. یک کفش پاشنه بلند کرم رنگ باسرویس جواهر زرد را به عنوان اکسسوری به شما پیشنهاد می کنیم .

 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی کوتاه مک دو گل short dress by Mac Duggal 11011R