لباس مجلسی مک دو گل  short dress Mac Duggal 25026I

لباس مجلسی مک دو گل short dress Mac Duggal 25026I

لباس مجلسی مک دو گل short dress Mac Duggal 25026I

لباس مجلسی شب کوتاه رویال لینای مک دوگل بایقه ایستاده و آستین بلند ودر قسمت شانه ها به اندازه یک نیم دایره باز ،یک نوار دوبل دوخته شده با نخ برای دور کمر دامن ساده با الگوی راسته تا روی زانو و یک چاک کوچک در پشت دامن و یک زیپ در پشت لباس شب ، این لباس که حالت کش دارد برای مراسم های رسمی مناسب است به عنوان ساقدوش میشود این لباس رابرگزید.

۶۶۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Mac Duggal_short dress_25026I

لباس مجلسی شب کوتاه مدرن و یقه ایستاده مک دوگل

طراح لباس مجلسی شب مک دوگل لینا سعی داشته یک کار مدرن ودرعین حال مورد پسند تمامی خانم ها در تمام سنین قرار دهد این لباس کوتاه بایقه ایستاده که روی گردن را گرفته و برای قسمت آستین ها فکر جالبی خیاط انجام داده که این کار لباس را امروزی و جدید کرده ، آستین لباس شب کاملا بلند است ولی  به شیوه ای جذاب شانه ها بیرون هستند از قسمت پایین گردن به اندازه یک بیضی جداکرده اند ودر قسمت شانه یک نیم دایره باز مانده و حلقه پایینی آستین به زیر بغل اتصال دارد ،آستین لباس به شکل فریبنده ای روی بازوان حالتی لخت دارد ، هرخانم خوش سلیقه ای این لباس را برای کمد لباس خود می خواهد .

خط کمر باریک و حالت کش لباس مک دوگل

این لباس که تاروی زانو می باشد نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه است یک لباس مناسب برای خانمهایی است که دنبال یک لباس به روز می باشند،که به خاطر جنس لطیف و حالت کش لباس راحت به تن می رود ونیازی به کمک کسی در پوشیدن لباس نیست یک زیپ بسیار ظریف در پشت لباس از قسمت گردن تا کمر دارد که باآن لباس بالا پایین می رود. 3درز در لباس وجود دارد 2 عدد در کنار و1 در پشت . یک کمری نازک دارد که بدون اینکه کار خاصی با پولک و... انجام شود تنها با نخ همرنگ لباس به صورت دوبل روی پارچه دوخته شده وحالتی زیبا دور کمردارد ،درعین سادگی بسیارزیباست ، قسمت سوتین لباس شب ما بالاتنه را بسیار خوش فرم و شکیل نشان می دهد.

طرح دامن روی زانو با چاک کوتاه پشت مک دوگل

این دامن ساده است. الگوی این دامن الگوی پایه دامن است و ساده ترین نوع دامن است که برای افراد لاغر و متوسط کاربرد بیشتری دارد.این دامن راسته است وهیچ چینی ندارد دامن فوق تنها یک چاک به اندازه 4 انگشت باز در پشت دارد که این چاک یک کاری پرقدمت است که خیاطان از قدیم هم این کاررا روی دامنها انجام می دادند.

رنگ لباس شب کوتاه لینای مک دوگل

این لباس رنگ آبی تیره یا آبی نفتی می باشد (رویال) اکسسوری این لباس با یک کفش پاشنه بلند سفید فوق العاده می شود .

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب کوتاه آبی برند مک دوگل

این لباس به خاطر رنگ جالبی که دارد برای تمامی مراسم های رسمی اما به عنوان مهمان مناسب است مثلا برای خواهر عروس ویا حتی می توان به عنوان ساقدوش این لباس را 2-3 نفر پوشیده ودرکنار عروس بایستند ،زیبایی جالبی به عکس ها می دهند.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی مک دو گل short dress Mac Duggal 25026I