لباس مجلسی کوتاه مک دو گل  short dress by Mac Duggal 30321C

لباس مجلسی کوتاه مک دو گل short dress by Mac Duggal 30321C

 لباس مجلسی بلند مک دو گل  Long dress by Mac Duggal 80484D

لباس مجلسی بلند مک دو گل Long dress by Mac Duggal 80484D

  لباس مجلسی کوتاه مک دو گل  short dress by Mac Duggal 11011R

لباس مجلسی کوتاه مک دو گل short dress by Mac Duggal 11011R

لباس مجلسی کوتاه مک دو گل short dress by Mac Duggal 30321C

لباس مجلسی شب کوتاه مشکی برند مک دوگل با پارچه بروکید ابریشمی گل برجسته، نقش پارچه لوزی های عمودی ، یقه تسمه ای با تزئینات سنگ مصنوعی سفید و آبی ، زیپ طلایی رنگ از پشت گردن تاروی باسن ، دامن 4ترک یک وجب بالای زانو که حالت پف دار می ایستد وسجاف کامل طول دامن، مناسب جشن تولد ومراسم های رسمی و مهمانی های عصر.

۱٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Mac_Duggal_short_dress_30321C

مدل لباس مجلسی بایقه تسمه ای وبدون آستین برند مک دوگل

مدل لباس شب مجلسی کوتاه مک دوگل با یقه تسمه ای در این لباس سرشانه ها و بازوهای خانم ها بیشتر نشان داده می شود و برای خانم های ریز نقش و ظریف اندام، مناسبتر است و پوشیدن این لباس می تواند گردن شما را کشیده تر نشان بدهد. اما خوبی این لباس در این است که دیگر نگران نخواهید بود از تنتان بیافتد چون از ابتدا تا انتهای جشن می تواند به یک شکل روی اندام شما بایستد. البته خانمهای چاق هم میتوانند از این مدل استفاده کنند به شرط آنکه لباس تنگ و یقه آن خیلی باز نباشد. مدل یقه هالتر نوعی یقه گرد است که بند یقه در پشت گردن است. در این طرح برش یقه پایین است بنابراین بهتر است از لباس زیر استفاده نشود. این مدل یقه لباس بانوان  برای خانم هایی که شانه های بزرگ دارند مناسب تر است.این لباس شامل یک یقه دکلته مثلثی است که بایک تسمه تزئین شده به گردن وصل می باشد.خط سینه کاملا بسته می باشد  

 پارچه بروکید ابریشمی گل برجسته درلباس شب مجلسی برند مک دوگل

لباس شب کوتاه ما از یک پارچه ابریشمی باگل برجسته دوخته شده است بانام بروکید ، بافتی  پرکار و غنی دارد و اغلب در شکل‌های زینتی بافته می‌شود و دارای نقشی برجسته  است که به گلدوزی شباهت دارد. اولین کاربرد بروکید در دکوراسیون منزل برای مبلمان است ؛ زیرا پارچه ای لطیف است . در سنت قدیمی، این پارچه  از ابریشم بافته می‌شده است. امروزه بروکید را از الیاف مختلف می‌بافند. طرح پارچه ما لوزی های کنارهم می باشد که به صورت عمودی قرارگرفته اند.

بالاتنه جذب و زیبای مک دوگل با تزئینات سنگ مصنوعی

روی سینه حالت دکلته مثلثی دارد وبا یک بند تسمه ای دور گردن می پیچد که پهنای این بند5cmمی باشد روی تسمه با سنگ های تزئینی مصنوعی براق از پایین گرد سفید ، بیضی سرمه ای، گردسفید ، مربع آبی کم رنگ ودر ردیف اخر هم سنگ گرد سفید چسبانده شده است واین سنگ ها فقط در جلوی بالاتنه کار شده است در تسمه پشت گردن بدون تزئین است.یک زیپ از تسمه دور گردن تا روی باسن دوخته شده که جالب اینجاست رنگ زیپ طلایی رنگ است و این خودش روی پارچه مشکی باعث جلوه لباس شب شده است.

دامن کوتاه 4ترک  بالاتر از زانو  برند مک دوگل

این مدل دامن که 2 ترک در جلو و2 ترک در عقب با سجاف طول کامل که در امتداد زیپ تا پایین دامن آمده است. الگوی این دامن از تکرار طرح های مثلثی شکل به دست می آید که به هر طرح یک ترک گفته می شود. تعداد ترک ها می تواند از ۴ تا هر تعداد زوجی باشند. این دامن از پارچه های ضخیم دوخته می شود.دامن فوق پف دار می ایستد و یک وجب بالاتر از زانو می باشد.

رنگ لباس مجلسی مک دوگل با پارچه طرح برجسته لوزی شکل

رنگ این لباس شب کوتاه مشکی می باشد . سیاه و سفید با این که خود ترکیبی از دو رنگ است اما از نگاه طراحان یک رنگ به حساب می‌آید. این رنگ با تمام رنگ‌ها سِت می‌شود چرا که سفید و سیاه مبدا و مقصد تمام رنگ‌ها هستند. هر لباس یا کیف و کفش با رنگ سیاه و سفید هماهنگ و مناسب است. در جهانی که ما زندگی می‌کنیم رنگی که برای پوشش خود انتخاب می‌کنیم می‌تواند ویژگی‌های شخصیتی ما را منعکس کند. رنگ‌های تیره را برای انتقال حس اقتدار و قدرت انتخاب کنید مانند رنگ مشکی و سرمه‌ای.برای این لباس دخترانه و شیک کفش پاشنه بلند سفید و مشکی عالی به نظر می رسد. برای زیور آلات از طلای زرد استفاده کنید .

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب کوتاه مشکی 

این لباس برای مراسم های عصر و شام مناسب است برای جشن تولد نیز خوب به نظر می رسد رنگ سفید این لباس برای نامزدی مناسب است ولی رنگ مشکی را توصیه نمی کنیم برای مراسم عقد و نامزدی هرچه لباس روشن تر باشد بهتر است . 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی کوتاه مک دو گل short dress by Mac Duggal 30321C