بلوز شلوار مجلسی از برند ام ان ام فواد سرکیس Jump suits by MNM Fouad Sarkis 2287

بلوز شلوار مجلسی از برند ام ان ام فواد سرکیس Jump suits by MNM Fouad Sarkis 2287

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2281

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2281

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2306

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2306

بلوز شلوار مجلسی از برند ام ان ام فواد سرکیس Jump suits by MNM Fouad Sarkis 2287

لباس مجلسی شب شیک شامل بلوز و شلوار مشکی برند فؤاد سرکیس با بلوز یقه گرد و آستین بلند ازجنس پارچه تور حریرمانند و ژرسه و تکه دوزی های زیبا و بلوز دارای 2چین  تا روی باسن به شکل برگ مو،یک پاپیون روی کمربند لباس ، نگین های براق سیاه چسبانده شده روی بالاتنه ، زیپ برای باز وبسته کردن بلوز ، شلوار راسته با فاق کلاسیک  مناسب مهمانی های رسمی و مراسم شام .

۳٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_mnm_fouad_sarkis_jump_suits_2287

بلوز وشلوار مجلسی شیک با طراحی بدن ببر از برند فؤاد سرکیس

لباس شب فوق که شامل یک بلوز زنانه کوتاه با چین پایینش ویقه گرد وبسته که یقه  گرد ساده ترین انتخاب است و اصولا گزینه های ساده، انتخابی خوب و تضمین شده  محسوب می شوند اما این بار این اصل درست نیست و درواقع یقه گرد را باید استثنای این قاعده اعلام کرد. یقه گرد برای کسانی مناسب است که بالاتنه ظریف و کوچکی دارند. خانم هایی که در این ناحیه چاق هستند، بهتر است سراغ بلوزهای یقه گرد نروند.آستین بلوز بلند وکامل تا مچ می باشد.مدل آستین بلند برای بلوز مجلسی بسیار زیبا ودیدنی می باشد.پشت بلوز را تا پایین کمر یک زیپ دوخته  اند که با آن بلوز را می شود به تن کرد.

تکه دوزی های خطی روی بالاتنه لباس مهمانی فؤادسرکیس

بلوز لباس مجلسی که از دو قسمت تورحریرمانند نازک رنگ بدن و پارچه ژرسه (نوعی پارچه محکم با کمی خاصیت ارتجاعی که اغلب از پشم گوسفند است).  درروی آستین ها و جلو وپشت بلوز قسمتهایی را جداکرده وسردوزی شده و حریر درجای خالی دوخته شده است و نگین های براق در تمام بلوز چسبانده شده که یک برق ودرخشش دیدنی به بالا تنه داده است.

بالا تنه لباس با دو چین در پایین بلوز و چین های پشت به شکل برگ درخت انگور

زیر یقه 5 برش دارد به صورت افقی ودر پشت لباس 5 برش در سمت چپ کتف و 5 برش در سمت راست وجود دارد که یک شکلی مثل درخت  نخل دارد مخصوصا سر درخت به تعبیر دیگر مثل اشکال روی بدن ببر می باشد .سینه بند لباس در قسمت خط سینه حریر دوخته شده و کاسه سینه بند تا کمر شکلی همانند یک لباس پفی کارتونی دارد وروی ناف هم یک 8 فارسی در آمده روی سینه 2 برش وجوددارد برای ایست بهتر .نگین  هایی که در اطراف تکه دوزی ها به کاررفته نگین هایی براق است که باعث مجلسی شدن لباس شده اند ، در قسمت کمر لباس یک نوار باریک دوخته شده از جنس ژرسه ودر مرکز یک پاپیون که در وسط پاپیون هم نگین های براق چسبانده شده ، 2عدد چین از کمر جمع شده به اطراف مثل والان پرده از مرکز به سمت راست و چپ رفته و در پشت روی باسن را گرفته شکل چین از پشت مثل برگ انگور است وتیزی برگ روی باسن را گرفته اولین چین بالایی یک چاک از وسط دارد که باز است و مثل رگبرگ است .

شلوار بلند با دوخت پاچه راسته و فاق کلاسیک بدون زیپ از برند فؤادسرکیس

شلوار مذکور شلوار راسته می باشد واین شلوار ساده ترین نوع است که از الگوی پایه شلوار تهیه می شود و گشادی آن در قسمت های مختلف ثابت است. این مدل در شلوار های جین و پارچه ای استفاده می شود. برای مجالسی که پوشیدن دامن چندان مناسب نیست این شلوار می تواند جایگزین بسیار مناسبی باشد. مدل آن می تواند متناسب با اندام شما طراحی شود. شلوار مشکی یک مزیت عالی دارد وآن لاغر کردن پایین تنه می باشد. با هر لباسی هماهنگ است و می توانید آن را با کفش های رسمی و پاشنه بلند هم بپوشید. دور کمر: دور باریک ترین قسمت در میان تنه و دورباسن : دور برجسته ترین قسمت در پایین تنه و فاق شلوار: فاصله لبه شلوار درکمرتا خشتک آن را را فاق شلوار می گویند. طول داخلی پاچه شلوار: فاصله لبه شلوار در مچ پا تا خشتک آن را طول داخلی پاچه شلوار می‌گویند. شلوارفوق فاق کلاسیک می باشد شلواری که طول فاق آن بین ۲۷ تا ۳۰ سانتی متر است و لبه آن دقیقا روی خط کمر قرار می‌گیرد. این شلوار بلند و راسته  با بلوز که روی آن قراردارد بسیار مناسب خانم هایی که دنبال لباس پوشیده هستند می باشد.

رنگ لباس مجلسی شب پوشیده با بلوز آستین بلند و شلوار راسته 

رنگ این لباس مشکی می باشد . سیاه رنگ اقتدار و قدرت است و معمولا آدم هایی که سیاه می پوشند از نوعی ابهت برخوردارند. این رنگ در دنیای مد به یک دلیل عمده محبوبیت دارد؛. افرادی که لباس های مشکی می پوشند به نظر مرموز و پیچیده می آیند و ذهن به صورت ناخودآگاه وقار خاصی را به آن ها نسبت می دهد. اگر رنگ پوستتان روشن است، برای رنگ روسری، رنگ های شادتر را انتخاب کنید بخصوص استفاده از شال های آب رنگی و چند رنگ بسیار زیباتر است .رنگ طوسی، نقره ای ، سفید، قهوه ای و آبی سیر برای ست کیف و کفش با این لباس پیشنهاد می شود.

مناسبت پوشیدن پیراهن وشلوار مشکی از پارچه ژرسه

این لباس سنگین و زیبا برای مهمانی های شام و مراسم رسمی پیشنهاد می شود . به دلیل پوشیدگی کامل در جمع های زنانه و مردانه بایک روسری بسیار برازنده و جذاب می باشد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:بلوز شلوار مجلسی از برند ام ان ام فواد سرکیس Jump suits by MNM Fouad Sarkis 2287