لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2281

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2281

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2272

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2272

بلوز شلوار مجلسی از برند ام ان ام فواد سرکیس Jump suits by MNM Fouad Sarkis 2287

بلوز شلوار مجلسی از برند ام ان ام فواد سرکیس Jump suits by MNM Fouad Sarkis 2287

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2281

لباس مجلسی شب پوشیده بلند صورتی ملیح (گلبهی) از برند فؤادسرکیس با پارچه دانتل باطرح گل و قلب درشت و قلاب دوزی های زیبای روی یقه 7 درجلو وگرد در پشت و کمربند 3 نواره ، 2نوار موازی و1نوار مثلثی در جلوی بالاتنه قلاب دوزی شده، زیپ از پایین گردن تا کمر، آستین بلند با لبه شمشیری و سرشانه پفی اپل دار وشکل کلی مخروطی ، دامن دایره کامل که پراز چین های کنارهم می باشد وآستر زیردامن مناسب مراسم رسمی نامزدی و مجالس رقص.

۴٬۸۵۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_mnm_fouad_sarkis_long_dress_2281

لباس مجلسی شب بلند با یقه 7 و آستین های بلند لبه شمشیری و باسرشانه پفی

لباس مجلسی شب بلند که یقه هفت دارد، اگر در گروه افرادی هستید که اندام شما هرم وارونه است یعنی بالاتنه شما نسبت به پایین تنه تان بزرگ است، بهترین انتخاب برای شما پیراهن یقه هفت است چون لباس های یقه هفت برخلاف یقه گرد، درشتی بالاتنه را می پوشاند و کوچک تر نشان می دهد. یقه هفت در مقایسه با یقه گرد جلوه رسمی تری دارد.این یقه 7 بسیار باز تاروی سینه است و خط سینه کامل نمایان می باشد.این یقه در پشت حالت گرد باز دارد ، یک زیپ از پایین تر از گردن تا پایین کمر دوخته شده است. بالاتنه حالت توری دارد و آستین ها از سر شانه پفی است و یک اپل هم دارد برای ایست بهتر آن، مدل کوتاه تر آستین زنگی پفی می باشد که در سر شانه چین خورده واین چین ها به سمت پشت بیشتر و پرتر است وبه سمت مچ تنگ می شود و روی مچ دست یک حالت شمشیری به وجود آمده است. آستین ژولیتی، یادگار دوران رنسانس در ایتالیاست. طرحی از سال 1820 كه تاكنون می‌توانست به فراموشی سپرده شود اما با رومئو و ژولیتی كه زفیرلی، كارگردان ایتالیایی در دهه 60 میلادی ساخت، باعث شد بار دیگر این مدل آستین در دنیای لباس محبوب و پرطرفدار شود؛ آستینی پف كرده كه آستین تنگ بلندی به آن اضافه می‌شود.

پارچه دانتل مرغوب و ابریشمی لباس با قلاب دوزی های دوریقه وکمر لباس شب مجلسی

دراین لباس شب که با پارچه دانتل طراحی ودوخته شده وقیمت بالای لباس بابت مرغوبیت و اصالت این پارچه می باشد تفاوت دانتل و گیپور در طراحی و زمینه‌ های آنهاست. گیپور از بافت پنبه و ابریشم بدون هیچ زمینه ای و به صورت برجسته و ضخیم درست میشه اما دانتل از تارهای ابریشم ، که معمولا روی زمینه تور بافته میشه و سه نوع کارشده ، برجسته و کارنشده داره. دانتل قیمت بسیار بالایی دارد و به دلیل زیبایی و ظرافتی که دارد برای لباس عروس پرکاربرد بوده. اگه پارچه ای رو می بینید که روی تور طرح های برجسته ، براق و ظریفی رو کار کردن و در ضمن از پشت پارچه هم زبری وجود نداره، اون پارچه دانتل است. ضمناً به نظر می رسد که پارچه کارشده برای این لباس نیز دانتل است.

بالا تنه لباس شب مجلسی دانتل بلند طرح قلب های صورتی زیبا از برند فؤاد سرکیس

بالاتنه لباس شب که تاروی سینه باز است ، دور یقه یک قلاب دوزی حرفه ای و ظریف انجام گرفته و دور کمر لباس هم سه ردیف قلاب دوزی وجوددارد که در پشت به زیپ منتهی شده است روی کاپ سینه دوقلب صورتی بزرگ که زمینه دانتل می باشد وجوددارد، همین طور روی شکم هم یک عدد قلب است که لباس را رؤیایی و عاشقانه کرده است .

کمربند قلاب دوزی مثلثی پهن

3 نوار که 2 تای آنها موازی هم و با فاصله کمی کنارهم دوخته شده است و نوار آخر به تیزی یقه رسیده و مثل 8 می ماند که با دور سینه یک حالت بال پروانه را به وجود آورده ولی در پشت لباس 3نوار موازی کنارهم هستند این نواردوزی زیبا کمر را باریک تر نشان می دهد کمربندهای عریض تمام بدن شما را برجسته تر می کنند مخصوصا کمر و شکمتان را. از آنجایی که شکم و کمر شما را برجسته می کند گاهی قادر است شما را لاغر تر و اندامی تر از آنچه هستید نشان دهد (خانم های چاق). پس پیشنهاد ما به خانم های چاق استفاده از کمربندهای عریض است. خانم های لاغر هم اگر استفاده کنند مشکلی برایشان پیش نمی آید.که البته این کمری پهن روی خود لباس دوخته شده و جنبه تزئینی دارد .

دامن پرچین و رقصان وبلند باآسترحریر نازک   

دامن های پر چین در دهه های 50 و 60 با  ظاهر جدید   Christian Dior معروف شدند . دامن پرچین با یک بند کامل بیرون زده از کمر ،  با  کمک یک آستری پفی ، فقط به یک کمر بند باریک متصل است . امروزه این دامن های حجیم در حال بازگشت هستند دامن پرچین با آستر پفی ، در اصل ، دو دامن کامل است ، یکی بر روی دیگری ، که در کمر به هم متصل می شوند . لایه آستر پفی شبیه به زیر پیراهنی  یا  زیر پوش زنانه است که به عنوان نگهدارنده لایه خارجی ، همان دامن اصلی ، در یک حالت باز و گسترده ( پهن شده ) عمل می کند. دامن‌هاي دايره‌اي را بيشتر از همه بر تن رقصندگان سماع ديده‌ايد كه مي‌چرخند و با چرخش آنها دامن اوج مي‌گيرد. اين مدل دامن، يك دايره كامل است كه به اندازه كمر فرد در مركز دايره سوراخي ايجاد شده است. اين مدل دامن به دليل گشادي زياد كمي دست و پاگير است و براي خانم‌هاي چاق پيشنهاد نمي‌شود.این دامن پرچین که زیردامنی حریر زیر دانتل جلوه ای خاص به لباس بخشیده است.طرح دانتل دامن گل زنبق و قلب است که بسیار قشنگ و متفاوت می باشد.

رنگ لباس مجلسی شب بلند با دامن دایره کامل و کمری پهن بانوارهای قلاب دوزی شده

رنگ این لباس صورتی ملیح (گلبهی)می باشد .رنگ صورتی برای لباس‌های زنانه بسیار شیک و زیباست، اما رسمی نیست. افرادی که رنگ صورتی را انتخاب می‌کنند دارای انرژی مثبت بوده و محبت را به اطرافیان خود هدیه می‌کنند. صورتی جزو رنگ‌هایی است که به راحتی با هر رنگی ست می‌شود. اما باید در نظر داشته باشید که لباس صورتی به خودی خود جلب توجه می‌کند و اگر با یک رنگ تند پوشیده شود ممکن است چشم را خسته کند. به همین دلیل باید برای ست کردن آن با بقیه رنگ‌ها کمی احتیاط کرد. صورتی رنگی گرم و پرانرژی است و در کنار رنگهای خنثی (مشکی، سفید، خاکستری) خود را درخشنده‌تر نشان می‌دهد. رنگ صورتی همراه با رنگ کرم نیز ترکیب خوبی به شمار می‌رود. صورتی از ترکیب سفید و قرمز درست می‌شود و از آنجایی که سبز مکمل قرمز به شمار می‌آید پس مکمل صورتی نیز هست. ترکیب این دو رنگ جلوه زیبایی ایجاد می‌کند. صورتی در کنار تمامی  رنگ‌های مختلف سبز، از سبز ارتشی تا لیمویی و فیروزه‌ای بسیار زیبا به نظر می‌رسد. به ویژه صورتی کمرنگ در کنار فیروزه‌ای جلوه‌ای آرامش بخش ایجاد می‌کند.

مناسبت پوشیدن لباس پوشیده شب صورتی ملیح دانتل    

این لباس شب با رنگ صورتی شیک و خاصی که دارد برای مراسم های رسمی مانند نامزدی و مجالس رقص با دامن پراز چین مناسب می باشد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2281