لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2296

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2296

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2272

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2272

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2296

لباس مجلسی شب پوشیده بلند مشکی از برند فؤادسرکیس با یقه ایستاده و آستین بلند و نقش و نگار آتشین روی بالاتنه ترکیب تور و مخمل که با مهره های گرد و شیپوری تزئین شده است ، کمر هلالی شکل ، زیپ از گردن تا روی باسن دوخته شده ، دامن راسته با دنباله بلند که از قسمت بالاتر از کمر اتصال پیدا کرده است در پشت پر از چین و روی زمین کشیده می شود ویک ابهت خاصی به لباس بخشیده است.مناسب مراسم های نامزدی و مادران عروس و داماد.

۳٬۹۵۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_mnm_fouad_sarkis_long_dress_2296

لباس مجلسی شب بلند با یقه ایستاده و آستین بلند ودامن با دنباله بلندبرند فؤادسرکیس

لباس مجلسی شب بلند که یقه لباس حالتی ایستاده دارد ولی خیلی روی گردن کشیده نشده این مدل یقه برای خانم هایی که شانه پهن دارند مناسب است آستین لباس شب بلند مسحور کننده ما بلند تاروی مچ می باشد این مدل آستین کلاسیک می باشد و آستینی می باشد که باعث پوشیدگی هرچه بیشتر لباس شب می شود.

تلفیق پارچه تورو مخمل براق مرغوب در لباس بلند شب پوشیده مجلسی فؤاد سرکیس

دراین لباس در بالاتنه در جاهایی که برش خورده ، برای جاهای خالی از تور نازک استفاده شده که بدن نما می باشد درزیر دنباله دامن هم از تور استفاده شده ولی اصل پارچه لباس مخمل است .مخمل نوعی پارچه کرکی است که از ابریشم، پنبه، کتان یا پشم بافته می‌شود. مخمل به علت دشواری ساخت و تولید، معمولاً جزء پارچه‌های اشرافی و لوکس محسوب می‌شود؛ گرچه با پیشرفت فناوری روز، تولید آن هزینهٔ کمتری پیدا کرده‌است. صفت (مخملی) اشاره مستقیم به لطافت و نرمی این نوع پارچه دارد و منظور از آن (به نرمی مخمل) است مخمل برای دوخت لباس، روانداز تختخواب و نیز پردهٔ سالن‌های تئاتر استفاده می‌شود. روش تولید مخمل به این شکل است که دولایه پارچه با تارها و پودهای جداگانه با یک ماشین همزمان باهم بافته می‌شوند. فاصله این دو لایه می‌تواند حدود یک سانتیمتر باشد و نخ خاب با درگیر شدن بین دولایه پارچه‌ها را به هم متصل می‌نماید بلافاصله یک تیغ تیز نخ‌های خاب درگیر شده را می‌برد در اینجا لایه‌های پارچه به وسیله نخ‌های خاب بریده شده و هر کدام از لایه‌ها به یک لایه پارچه مخمل جداگانه تبدیل می شوند. این پارچه می تواند توسط سیستم های بافندگی تاری پودی و حلقوی تولید شود.

بالا تنه لباس شب مجلسی با آستین های بلند و تکه دوزی های آتشین 

بالاتنه لباس شب که از زیرگردن دو تکه افقی روی جناغ سینه باز است روی هر کاپ سینه 3 تکه باز و6 تکه باز روی شکم ، با پارچه مخمل از یقه تا شکم به شکل عمودی بسته است و خط سینه نمودندارد. 14 قسمت باز در پشت بالاتنه است که شکل شعله های آتش است . یک زیپ از گردن تا روی باسن قراردارد که با آن لباس بازو بسته می شود.روی آستین هم تماما خطهایی باز شده که تنگی آستین باعث زیبایی دستان شده است. روی بالاتنه در کنارراه های باز لباس مهره های سیاه کارشده و 2راه عمودی روی شکم که مثل درخت کریسمس می ماند سردوزی زیبایی شده است.کمر بالاتنه صاف نیست وبه شکل هلال روی دامن قراردارد.

مهره و زنگوله های کوچک کارشده در بالاتنه لباس شب مجلسی

مهره های کوچک گرد سیاه روی راه های باز لباس از یک طرف دوخته شده و روی کاپ سینه در هر طرف 4 ردیف با مهره های اشکی که در انتهای آن یک مهره دارد که شبیه قیف یا زنگوله شده و این طراحی لباس را بیشتر تماشایی وخاص می کند

دامن راسته با دنباله پف دار پشت آن که حالت پرنسسی دارد  

دامن راسته دامنی است که از خط باسن تا پایین دامن بصورت یک خط مستقیم است و به آن دامن مدادی هم گفته می‌شود. دامن راسته ساده ترین نوع دامن زنانه است و با الگوی پایه دامن زنانه دوخته می‌شود. دامن راسته یک مدل کلاسیک دامن است و معمولا با کت و بلوز پوشیده می‌شود و شاید به نظر خیلی‌ها قدیمی به نظر برسد اما با استایل مناسب دامن راسته می‌توانید تیپ زیبایی برای لباس مجلسی خود داشته باشید. میزان تنگی و طول این دامن در استایل آن اهمیت زیادی دارد. هیچ وقت مدل‌های خیلی تنگ را انتخاب نکنید چون چاقی یا لاغری شما را بیش از حد نمایان می‌کند و حرکت کردن در آن نیز راحت نخواهد بود. دامن راسته‌ای  که بلند است می‌تواند با کفش پاشنه بلند استفاده شود تا به این ترتیب هم قد شما بلندتر شود و هم اندام زیباتری داشته باشید. پوشیدن دامن راسته یک راه مناسب برای نشان دادن اندام به فرم ساعت شنی است. دنباله لباس مجلسی شب به مراسمی که درپیش دارید رسمیت و شکوه می بخشد. بانوان با دنباله‌ی زینتی پشت سرشان همچون شاهزاده ها‌ به نظر می رسنددنباله لباس شب  باعث ایجاد تاکید دراماتیک بر لباس شما می‌شود خصوصا زمانی که عکس می گیرید و دنباله به دور شما بر روی زمین چرخیده است. لباس‌های شب پف‌دار با داشتن دنباله کلاسیک به نظر می‌رسند و شما را به یاد پرنسس‌های دیزنی خواهند انداخت. اگر لباس شب فون انتخاب می کنید هم می توانید به داشتن دنباله فکر کنید. دامن مدل ماهی با داشتن دنباله بسیار دست و پاگیر بوده و جلوی حرکت شما را خواهد گرفت قبل از مراسم خود سعی کنید دنباله را امتحان کنید با آن بچرخید، راه بروید تا ببینید چگونه باید با دنباله راحت باشید. می‌توانید از اطرافیان خود بخواهید تا از پشت لباس شما عکس بگیرند تا بتوانید از زاویه‌ی مهمانان نیز لباس خود را ببینید.این دنباله از دو طرف کمر به لباس اتصال پیدا کرده وازپشت چین خورده وروی زمین قراردارد.حجم بزرگ دنباله مخمل لباس را تحت تاثیر قرار می دهد. .دنباله دامن کمی بالاتر ازخط کمر قرارگرفته است.

رنگ لباس مجلسی شب بلند با دنباله بلند و پارچه مخمل زیبایش

رنگ این لباس مشکی می باشد . این مخمل مشکی که حالتی پرزدار دارد لباس خاصی برای خانم های جوان و خوش سلیقه می باشد .شما می‌توانید لباس مجلسی مشکی را با هر رنگی ست کنید. رنگ مشکی از رنگ‌هایی است که به راحتی با هر رنگی هماهنگ می‌شود. مثلا شما می‌توانید برای ایجاد این ترکیب زیبا، از کفش‌ها و صندل‌های رنگی مثل تصویر استفاده کنید. البته می‌توانید از اکسسوری‌های دیگری هم برای ایجاد این ترکیب کمک بگیرید. همراه لباس مجلسی مشکی، از انواع جواهرات متفاوت و جدید با اشکال هندسی متنوع که در سال‌های اخیر ترند شده است استفاده کنید. لباس مجلسی‌های مخمل مشکی و اندامی اعتماد به نفس خوبی به شما می‌دهد. رنگ مشکی معمولا با اکثر رنگ‌ها ترکیب خوبی می‌سازد، ولی مشکی را با دو رنگ ترکیب نکنید. اولین رنگ سرمه‌ای است. هر چند سرمه‌ای و مشکی به هم نزدیک‌اند، اما با هم ترکیب خوبی نمی‌سازند. بهتر است از پوشیدن رنگ مشکی با رنگ قهوه‌ای خودداری کنید، مگر اینکه کاملا از مطابقت آنها مطمئن باشید.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی پوشیده شب مخمل مشکی لطیف   

این لباس شب با رنگ سیاهی که دارد به دلیل برق مخمل بسیار سلطنتی می باشد وبرای مراسم های شبانه و رسمی مناسب است به خصوص برای عقد و نامزدی مناسب است ولی به دلیل رنگ تیره بهتر است استفاده نکنید برای مادر عروس و مادر داماد هم خوب به نظر می رسد چون کاملا پوشیده و رسمی است.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2296