لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2306

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2306

بلوز شلوار مجلسی از برند ام ان ام فواد سرکیس Jump suits by MNM Fouad Sarkis 2287

بلوز شلوار مجلسی از برند ام ان ام فواد سرکیس Jump suits by MNM Fouad Sarkis 2287

لباس مجلسی بلند از برند فواد سرکیس Fouad Sarkis Long Dress 2278

لباس مجلسی بلند از برند فواد سرکیس Fouad Sarkis Long Dress 2278

لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2306

لباس مجلسی شب بلند قرمزرنگ  برند فؤاد سرکیس با بالاتنه گیپور و یقه گرد و قسمت مخروطی باز روی سینه وخامه دوزی دور تادور آن ،آستین بلند پایین تراز مچ باسر شمشیری و پفی سرشانه ، کمرباقطر 5cmاز پارچه ساتن ، زیپ از گردن تا روی باسن، دامن پلیسه پفی بلند که همه پلیسه ها در جلوی دامن جمع شده اند. مناسب مراسم حنابندان و نامزدی .

۴٬۵۵۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_mnm_fouad_sarkis_long_dress_2306

لباس شب بلند با یقه گرد وآستین بلند و پف داردرسر شانه برند فؤاد سرکیس

لباس مجلسی شب بلند که یقه گرد بسته دارداین یقه که به یقه تیشرتی هم معروف است وآستین لباس بلند تا مچ می باشد و در اصطلاح آستین شمشیری است یک حالت نوک تیزی روی مچ را گرفته که مثل انتهای شمشیر می ماند ، یک زیپ از گردن تا روی باسن دوخته شده برای باز وبسته کردن لباس .

تلفیق پارچه ساتن و گیپور در لباس شب فؤاد سرکیس

در قسمت بالاتنه گیپور استفاده شده که گیپور گل دار توری می باشد گل های درشت روی گیپور یه حس نوستالژیک قدیمی برای انسان ایجاد می کنند  پارچه‌های گیپور سال هاست که مورد توجه طراحان لباس قرار دارد. با وجود اینکه پارچه‌های گیپور می‌توانند در هر لباسی به کار روند اما استفاده از آن‌ها در لباس‌های مجلسی کاربردی‌تر و معمول است.  این مدل لباس از برند فؤاد سرکیس لباس مجلسی گیپور به خاطر مدل پارچه، معمولا ساده دوخته می‌شوند اما با وجود سادگی بسیار شکیل و زیبا جلوه می‌کند. همچنین استفاده از کفش پاشنه بلند برای این نوع لباس مناسب‌تر است. استفاده از پارچه‌های حریر و ساتن همراه پارچه گیپور در لباس مجلسی بسیار مناسب و زیباست، همچنین بهتر است پیراهن های گیپور را با دامنهای ساده و تک رنگ استفاده کنید تا زیبایی گیپور بیشتر خودنمایی کند.در اینجا هم ما دامن ر ا از جنس ساتن انتخاب کرده ایم تا بالاتنه بیشتر جلوه کند ساتن در حقیقت روش بافت پارچه را مشخص می کند، برای بافتن ساتن، سطح پارچه ای که مشاهده می کنید، دارای نخ های بسیار طویلی است که همه آن ها رو به یک سمت هستند، این نخ های پود حدوداً 4/1 اینچ یا بیشتر روی سطح قرار میگیرند و سپس در پارچه فرو می روند، این روش باعث می شود تا پارچه شکل ابریشمی و نرم پیدا کند.

بالا تنه لباس شب مجلسی با آستین های پفی دهه 60 ومخروط روی سینه 

بالاتنه گیپور ما که درقسمت روی سینه یک ناحیه باز وجودارد که خط سینه بیرون است ودیددارد ، چیزی شبیه قطره آب یا اشک برعکس قسمت نیم دایره اشک به سمت گردن می باشد دورتا دور اشک را خامه دوزی کرده اند وبا نقش و نگار خامه دوزی مثل ماهی قرمز کوچک می ماند ، هنر خامه دوزی که زاده‌ی دستان پر توان طراحان لباس سرکیس است را می‌توان  هنری از زیر مجموعه هنر سوزن دوزی دانست که نقش و طرح ها به وسیله الیافی از جنس ابریشم برروی پارچه‌هایی از جنس کتان دوخته می‌شود. این اشکال و طرح‌های نقش گرفته بر روی پارچه کتان به وسیله خمک دوزی می‌تواند اشکال هندسی مثل لوزی مربع ،مثلث و همچنین گل‌های هشت پر را شامل شود.  این هنر بیشتر برای آراسته کردن قسمت‌هایی از لباس مردان و زنان به ویژه سر آستین ، دور یقه  و همچنین تزیین جانماز دستمال سفره و… مورداستفاده قرار می‌گیرد.این خامه دوزی د ر قسمت سینه لباس شب رابسیار زیبا و جذاب کرده است.آستین لباس که پفی می باشد. آستین پفی: مدل کوتاه تر آستین زنگی است. قسمت بالای آستین را چین سوزنی کرده به لباس وصل می کنیم، این لباس 100%اپل لازم دارد.آستین لباس اصلا تنگ نیست و دست در آستین کاملا آزاد است ، هرچه به جلو می رویم مدهای قدیم دوباره روی کار می آیند و به روز می شوند این مدل آستین هم دوباره در دنیای مد بالا آمده و خودی نشان می دهد.

دامن پفی پلیسه ای از جنس ساتن براق برند فؤاد سرکیس

دامن لبا س شب ما که پف دار می باشد واز کمر پلیسه فشرده خورده ، به چین و چروک های ادامه دار و منظم که سطحی از پارچه را می پوشانند چین پلیسه گفته می شود . عمق این نوع چین ها بین ۱ تا ۵ سانتی متر است و می توانند یک طرفه یا دوطرفه و یا پیله سُلی ( پیله هایی که در بالا کم عرض و در پایین عریض تر هستند ) باشد . چین ها همه در جلوی دامن جمع شده اند.سردوزی پایین دامن باعث شده یک ایست عالی داشته باشد.

لباس شب مجلسی با کمربند ساتن کلفت

یک کمربند به قطر 5cm روی گیپور کار شده که درپشت جای زیپ را به اندازه یک انگشت باز گذاشته اند ومثل یک7 باز است کمربند روی لباس باعث می شود کمر بیشتر دیده شود و لباس دیدنی تر شود.

رنگ لباس مجلسی شب بلند با کمرو آستین پلیسه و مخروط روی سینه

رنگ این لباس قرمز است قرمز قابلیت جور شدن با سفید، مشكی، قرمز، بنفش، نارنجی و سبز را دارد. وقتی می‌خواهید ست لباسی با رنگ قرمز بسازید، بهترین كار این است كه از تركیبات مختلف قرمز استفاده كنید یعنی رنگ‌هایی مثل بنفش كه قرمز در آن استفاده شده ولی حواس‌تان باشد سراغ تیره و روشن قرمز برای ست كردن و تركیب نروید. حواس‌تان باشد قرمز را با آبی و زرد ست نكنید؛ این رنگ‌ها فقط زمانی با هم هماهنگ می‌شوند كه آبی به سمت بنفش و زرد به سمت نارنجی متمایل شده باشد.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب قرمز دامن پفی و سبک لباس پوشیده   

این لباس شب با رنگ شادو گرمش برای مراسم های رسمی همانند حنابندان که هندی ها هم در مراسم عروسی از رنگ قرمز استفاده می کنند ، همچنین مراسم نامزدی و مهمانی های شب مناسب می باشد .

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند ام ان ام فواد سرکیس Long dress by MNM Fouad Sarkis 2306