جدیدترین مدل های لباس مجلسی 2017

در دنیایی که سراسر تغییر است ، تغییر یافتن بخشی از زندگی و اجتناب ناپذیر است . از آنجا که این تغییر در مد و فشن نیز به شدت جریان داشته و تاثیر چشمگیری نیز بر سلیقه جامعه دارد شناختن افرادی که بتوانند به بهترین شکل در دستیابی به جدیدترین و به روز‌ترین طرح‌ها شما را راهنمایی کند به شدت ضروری به نظر میرسد. اگر مایلید بدون اتلاف وقت در مسیر فروشگاه‌ها همیشه اولین نفری باشید که از جدیدترین مدلهای روز دیدن کرده و آنها را به تن کنید بهتر است بدون صرف انرژی و زمان ارزشمند خود به صورت آنلاین از مجموعه جدیدترین مدلهای ۲۰۱۷ از سایت تهران درس اولین وبسایت تخصصی لباس مجلسی در ایران دیدن کنید.
تهران درس با اخذ نمایندگی مستقیم فروش از بزرگترین طراحان لباس شب و لباس مجلسی زنانه در ایران نظیر شری هیل، ریچل الن ، فواد سرکیس ، زورانی، فریانی ، جوانی ، تاریک ادیز، ترانی کوتور و... قادر به گردآوری برترین مجموعه از جدیدترین مدلهای ۲۰۱۷ شامل انواع لباس مجلسی ، لباس شب، لباس نامزدی، لباس دکلته ، لباس ساقدوش ، لباس مادر عروس ، لباس آستین دار و ... بوده است .
خوشبختانه تهران درس در بخش جدیدترین مدلهای ۲۰۱۷ یافتن طرحهای جدید سال را برای بانوان ایرانی نیز بسیار ساده کرده و به راحتی اجازه میدهد که بتوانند با هر بودجه و سلیقه‌ای برترین انتخاب در زمینه لباس مجلسی ، لباس شب، لباس آستین دار، لباس پفی ، لباس نامزدی ، لباس ساقدوش، لباس مادرعروس ، لباس شب دکلته و ... را داشته باشند. سایت تهران درس به عنوان اولین سایت تخصصی لباس مجلسی در ایران تلاش بر این دارد که با به روز رسانی مداوم جدیدترین مدلهای ۲۰۱۷ در این بخش تا پایان سال جدیدترین طرحهای لباس مجلسی و لباس شب را در کمترین زمان عرضه نماید تا شما درکوتاهترین زمان ممکن به زیباترین انتخاب شایسته سلیقه خود دست یابید.

محصولات جدید
 1. لباس مجلسی بلند از برند آلیس Alyce Long Dress 35501
  لباس مجلسی بلند از برند آلیس Alyce Long Dress 35501
  قیمت ویژه ۳۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت اصلی ۴۹۰٬۰۰۰ تومان
 2. لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18511
  لباس مجلسی بلند از برند فرییانی Feriani Long Dress 18511
  قیمت ویژه ۱٬۲۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت اصلی ۱٬۸۵۰٬۰۰۰ تومان
 3. لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture long Dress 151M0352
  لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture long Dress 151M0352
  قیمت ویژه ۱٬۳۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت اصلی ۲٬۶۹۰٬۰۰۰ تومان

آیتم های 1 تا 30 از مجموع 326