لباس مجلسی پفی ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8171

لباس مجلسی پفی ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8171

لباس مجلسی پفی ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8171

لباس مجلسی شب بلند چندرنگ قرمز-سرخابی- مشکی ازبرند ریچل آلن باپارچه ژاکارد طرح دار، یقه قایقی وآستین کلاهی ، زیپ قطع شده به 2قسمت در پشت و ناحیه مثلث باز پشت کمر 2درزدرجلوو2درز در پشت بالاتنه، قسمت کمری 7 مانند، دامن پفی طرح A با 5پلیسه در جلو و 5 پلیسه در پشت مناسب مراسم حنابندان و نامزدی 

۰ تومان
SKU
td_rachel_allan_long_dress_8171

لباس  مجلسی بلندبا یقه قایقی یا  off shoulderبا دوبند روی شانه ها

لباس مجلسی شب بلند مذکور دارای یقه قایقی باز است این یقه زیبا به گونه ای طراحی می شود که انحنای خط اصلی یقه در جلو و پشت لباس بسیار کم می باشد ودرواقع درقسمت خط مرکزی جلو و پشت لباس ،خط یقه تقریبا افقی است وویژگی دیگر یقه قایقی این است که در قسمت سرشانه لباس شب دو طرف یقه از حلقه گردن (نسبت به جلو وپشت یقه) فاصله بیشتری می گیرند. استخوان جناغ سینه به زیبایی نمایان است ولی خط سینه مشاهده نمی شود ، خط صاف و افقی یقه با دو بند حدودا 5cmکه در امتدادیقه قرار می گیرد وبه آن در اصطلاح کلاهی می گویند وروی بازوان را گرفته  

پارچه ژاکارد Jacquard به کاررفته در پایه اصلی لباس شب مجلسی   

این لباس طرحدار از پارچه طرح برجسته ژاکارد است،پارچه های ژاکاردی از گذشته تا به امروز جایگاه مهمی در البسه ایرانیان داشته اند. پوشاک مردم ایران در دوره های مختلف، از نقش و طرح های فراوانی شکل می گرفته است. بیشتر این طرح ها با دستگاه های بافندگی خاصی بافته می شد که نمونه های بارز آن را می توانیم در دستگاه های بافت ترمه مشاهده نماییم. بیشتر این پارچه ها، آذین بخش لباس اشراف و اعیان بوده اند. از این لباس ها در مراسم مهم و رسمی استفاده می شده است.. ژاکارد نامی است برای تمام پارچه‌هایی که طرح آنها از روندبافت شکل گرفته است. از طریق استفاده از نخ‌های مختلف در تار و پود مات، براق، تیره و روشن می‌توان این تاثیرات  را در طرح و رنگ پارچه افزایش داد. پارچه های ژاکارد برای مصارفی همچون رو تختی در رستوران ها، دوخت کیف های سنتی، کارهای تزییناتی و ... به کار برده می شود که طرح و مدل های متفاوتی نیز دارند.

بالاتنه باز و زیبا با یک برش مثلثی در پشت لباس شب  

این بالاتنه که از کاپ سینه 2درز که درروی کمر به شکل 7 به هم می رسند و کاپ سینه خیلی جذب نیست کاسه های سینه بند خیلی گرد نیست و به طرز زیبایی می ایستدو در پشت هم 2درز وجودارد که روی کمر 7 می شود یقه قایق ما که به بندها منتهی می شود بندها بایک حالت برگردان در پشت به هم رسیده ولی از وسط یک8 فاصله دارند وزیپی از زیر استخوان کتف تا بالای گودی کمر سپس یک تکه مثلثی باز و از تیزی مثلث یک زیپ تا روی باسن دوخته شده و این زیپ منقطع ظاهری جالب و فریبنده به لباس بخشیده است. لباس های بدون یقه یا باز به طور کامل گردن را نمایان می کنند بنابراین بهتر است از این فضای بوجود آمده به خوبی استفاده کنید و یک گردنبند گرد و کوتاه ( فقط دور تا دور گردن را بگیرد ) زیبا و چشمگیر به گردن بیاویزید. گردنبندهای کریستالی و جواهرات با این مدل لباس ها بسیار شیک و چشمگیر خواهند بود.

دامن پفی با پلیسه کم ودرز باز جلو دامن

این دامن زیبا که 5پیل در جلودارد و پیل وسطی که درمرکز مثلث کمرباز است ودر پشت هم 5 پیل دارد پیل وسط باز می باشد لباس حالت Aشکل دارد  دامن این مدل در بالا مماس بدن بوده و هر چه به سمت پاییین بدن می آید آزاد تر می شود . دامن های حجیم و A شکل، دامن هایی که از قسمت لگن به پایین صاف برش خورده شده اند ( در قسمت ران ها آزاد می باشند)، دامن هایی با رنگ های جذاب و طرح دار.

رنگ خیلی کم دیده شده در لباس های مجلسی شب برند ریچل آلن   

رنگ این لباس قرمز براق به همراه سرخابی با گل و برگ مشکی می باشد بیشتر خانم ها از پوشیدن لباس‎های طرح دار اجتناب می کنند چون هماهنگ کردن طرح ها و رنگ ها را کاری مشکل می دانند اما اگر انتخاب طرح و رنگ چه در لباس های رسمی و چه لباس مجلسی به درستی انجام شود نتیجه عالی خواهد بود. ترکیب و ست کردن طرح های مختلف با هم تا حدی چالش برانگیز است پیراهن های بلند گلدار یکی از گزینه های رمانتیک برای فصل بهار است و اگر در رنگ های متعادل تر و یا تیره تر انتخاب شود ظاهری مدرن نیز پیدا می کنند.

مناسبت پوشیدن لباس شب چندرنگ قرمز-سرخابی-مشکی

این لباس بلند رنگارنگ و تقریبا پوشیده برای مراسم های رسمی از قبیل بله برون- نامزدی مناسب است اکسسوارهایی که با یک طرح بسیار برجسته انتخاب می کنید بهتر است از مدل های ظریف تر باشند.در لباس های گلدار زنانه نگاه کنید و از میان تعداد زیاد رنگ هایی که می بینید یکی از رنگ ها را که احتمالا رنگ محبوب شما هم هست انتخاب کنید و یک اکسسوری اصلی خود را با آن هماهنگ کنید. جواهرات و کمربند و کفش مجلسی را از آن رنگ خاص انتخاب بنمایید. در این لباس شب رنگ قرمز براق، برای کفش مناسب تر به نظر می رسد. اشتیاق سلبریتی ها هم برای پوشیدن این لباس بسیار است. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی پفی ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8171