لباس مجلسی ریچل الن کار دست Long dress by Rachel Allan 8226

لباس مجلسی ریچل الن کار دست Long dress by Rachel Allan 8226

Tehran Dress Set ست کیف کفش لباس تهراندرس 2

Tehran Dress Set ست کیف کفش لباس تهراندرس 2

لباس مجلسی ریچل الن کار دست Long dress by Rachel Allan 8226

لباس مجلسی شب بلند زمردی رنگ ریچل آلن با پارچه ژرسه وحریر وتزئینات پولک ومهره  به شکل پیچ در پیچ، یقه ایستاده ، آستین حلقه ای ، دوتکه باز درپشت به شکل ذوزنقه و بیضی که با زیپ و قزن بسته شده است ، دامن پری دریایی با2درزدرجلو و2درز درپشت با سجاف کامل طول دامن مناسب مراسم عقد ونامزدی .

۲٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_rachel_allan_long_dress_8226

لباس  مجلسی شب بلند بایقه ایستاده و آستین حلقه ای از برند ریچل آلن

این لباس مجلسی یقه ایستاده دارد این مدل ها که روی گردن کشیده می شوند مناسب برای خانم های با قد بلند یا شانه ی عریض است.مناسب برای شانه های پهن و  مناسب نیست برای شانه های باریک و آستین حلقه ای دارد این مدل که در واقع به لباس بدون آستین گفته می شود در لباس های راحتی منزل و برخی لباس های مجلسی کاربرد دارد.

پارچه ژرسه به کاررفته در لباس شب بلند

پارچه نرم با بافت ساده از جنس پشم، پنبه، ابریشم، ریون و مخلوط الیاف مصنوعی می باشد. پارچه های ژرسه معمولا سطحی کدر و آویزش بسیار عالی و وزن سبک دارند. پارچه های ژرسه در بازار به دو صورت یک رو و دو رو موجود می باشند. این پارچه بطور عمده جهت لباس های رسمی زنانه، تی شرت، لباس های ورزشی و لباس زیر زنانه استفاده می شود.

بالاتنه پوشیده لباس مجلسی شب ریچل آلن

این لباس شب در جلوی سینه هیچ درزی وجودندارد ایست کاپ سینه عالی می باشد و پشت لباس از 2 قسمت باز است از گردن تا روی کتف یک زیپ کوتاه دوخته شده تا گودی کمربه شکل ذوزنقه باز است و پشت لباس تزئینات روی حریرنازک انجام شده که به اندازه یک برش باریک که با چند قزن ریز بسته شده و دوباره اندازه یک بیضی باز واز کمر تاروی باسن زیپی کوتاه دوخته شده است

تزئینات پولک ومهره پیچ در پیچ به کاررفته در لباس شب

تزئینات پولک و مهره سبز و نقره ای در کنارهم که از سر شانه در کناره های لباس ، از سر آستین و کنارکمر تا روی دامن نیز رفته ،در قسمت کمری لباس از یک حریر نازک توری مانند سبز استفاده شده و روی آن تزئینات انجام شده و در پشت لباس نیز از قسمت حلقه آستین تا برش روی کمر و قسمتی از کنار دامن دست دوزی زیبایی انجام گرفته و کار زیبایی را به عرصه نمایش گذاشته است.

دامن پری دریایی mermaid با2درز جلو2درزپشت وسجاف طول کامل  

در این مدل دامن فیت تن بوده و شکل پایین دامن همان گونه که از اسم آن مشخص است حالت یک پری دریایی را القا می کند. از کمر در جلوی دامن2 درز داردوتا پایین دامن رفته است ودر پشت دامن نیز 2 درز دارد و سجاف کامل طول دامن و تکه دوم زیپ نیز روی سجاف دوخته شده است ، طول این لباس 60اینچ می باشد. پشت دامن از جلو بلندتر می باشد

رنگ لباس مجلسی شب بلند دست دوزی شده با پولک و مهره

رنگ این لباس مجلسی زمردی است emerald .زردوسبز باهم رنگ زمردی می سازد سبز با رنگ‌های سفید، مشکی، سبز، آبی، زرد و قرمز هارمونی دارد. در یك نگاه كلی، سبز رنگ پركاربرد و به دردبخوری است به شرط اینكه از تركیبات صحیح آن استفاده شود. اگر شما از تركیبات سبزی استفاده كنید كه در طبیعت یافت می‌شود مثل خاكی، زیتونی، زمردی و... این امكان را دارید كه آن را با هر رنگی ست كنید.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب بلند زمردی پوشیده ریچل آلن

این لباس شب بلند رابرای تمام مراسم های رسمی همانند عقد و نامزدی می توان به کابرد برای مادر عروس ومادر داماد نیز به دلیل پوشیده بودن مناسب و خاص و بی نظیر می باشد. بااکسسوری یک سرویس جواهر زمرد، رنگي سرد را تجربه کنيد زمرد يکي از همان رنگ‌هايي است که سرويسي از جنس آن چشم را به خود خيره مي‌کند. زمرد اين روزها بخشي از ويترين هر جواهرفروشي را از آن خود کرده است و طرفداران زيادي دوست دارند اين رنگ سبز عميق را روي پوست و لباس خود تجربه کنند. شما مي‌توانيد زمرد را با لباس‌هايي به رنگ سفيد، سفيد و سبز و سبز ست کنيد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی ریچل الن کار دست Long dress by Rachel Allan 8226