لباس کوتاه از برند ریچل الن Two-Piece Romper by Rachel Allen 4119RCA

لباس کوتاه از برند ریچل الن Two-Piece Romper by Rachel Allen 4119RCA

لباس مجلسی بلند ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8166

لباس مجلسی بلند ریچل الن Long dress by Rachel Allan 8166

لباس کوتاه از برند ریچل الن Two-Piece Romper by Rachel Allen 4119RCA

لباس مجلسی کوتاه مشکی دو تکه تاپ و شلوارک برند ریچل آلن با تاپ یقه هالتر و کوتاه تاروی شکم که حالت مثلثی دارد، 2درز در روی کاپ سینه وبندهای متقاطع پشت که 2بند بالا نازک وکوتاه و2 بند پایین پهن و بلند ، شلوارک کوتاه تزئین شده با سنگ های آبی ، قهوه ای وسفید و طلایی و منجوق و ملیله ریزبه صورت اشکال هندسی زیبا وزیپی در پشت شلوارک به همراه یک قزن برای باز و بسته کردن، مناسب جشن تولد  

۱٬۸۵۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_rachel_allen_Two_Piece_Romper_4119RCA

لباس  مجلسی دوتکه تاپ و شلوارک پرزرق و برق برند ریچل آلن

لباس شب کوتاه ما از یک تاپ کوتاه با یقه هالتر دوخته شده است این مدل که روی گردن کشیده می شوند مناسب برای خانم های با قد بلند با شانه ی عریض است.مناسب برای بانوان با  شانه های پهن و مناسب نیست برای کسانی که  شانه های باریک دارند. این لباس بدون آستین می باشد . مدل یقه لباس سینه هارا کاملا پوشانده است .

پارچه ژرسه به کاررفته در این لباس خاص و شیک با طراحی بی نظیر

این لباس از پارچه ژرسه (jersey)می باشد پارچه نرم با بافت ساده از جنس پشم، پنبه، ابریشم، ریون و مخلوط الیاف مصنوعی می باشد. پارچه های ژرسه معمولا سطحی کدر و آویزش بسیار عالی و وزن سبک دارند. پارچه های ژرسه در بازار به دو صورت یک رو و دو رو موجود می باشند. این پارچه بطور عمده جهت لباس های رسمی زنانه، تی شرت، لباس های ورزشی و لباس زیر زنانه استفاده می شود.

تاپ ساده و کوتاه با پشت بنددار و باز با حالت متقاطع

تاپ کوتاه ما دو عدددرز از روی کاپ سینه دارد سمت چپ تاپ یک برش مثلثی باز است ، این تکه باعث شده روی شکم یک حالت مثلثی شکل به وجود بیاید ، در پشت تاپ دو بند به صورت ضرب دری خورده که دوبند بالایی کوتاه و نازک و دوبند پایینی پهن و بلندتر می باشند، دوبند از روی هم رد شده اند و متقاطع هستند. هیچ زیپ وتکمه ای وجودندارد.شانه ها به زیبایی مشخص هستند و کمر نیز با یک شکل مثلثی  بیرون می ماند یک تاپ ساده ولی در عین سادگی جذاب و خواستنی.

شلوارک کوتاه تزئین شده با منجوق و ملیله وسنگ های درخشان رنگی

این شورت کوتاه تزئین شده با دست که درروی کمری با سنگ های گرد و منجوق وزیرآن یک طراحی مثلثی و ووسط پاها طراحی جناغ ماهی د ارد که درپشت هم این شکل ادامه دارد دو خط عمودی با سنگ های آبی ، طلایی، قهوه ای در کنار جناغ ماهی و یک طراحی عمودی هم کنار پا روی درز ودر بین دو قسمت عمودی یک سری سنگ های مثلثی  قهوه ای به شکل افقی دوخته شده اند ، زیپی در پشت تاوسط باسن با یک قزن ریز دوخته شده که با ان شورت را می شود پوشید ،سنگ های گرد سفید تک وتوک در قسمت های مختلف شورت کار شده ،  این شورت با این دست دوزی ها بسیار چشم نواز و زیباست .

رنگ تاپ و شلوارک کوچک و شیرین پرکار ریچل  

رنگ این لباس مشکی می باشد . مشکی رنگ محبوب خیلی از آدم های دنیا به خصوص ایرانی هاست. دلیلش هم شاید در دسترس بودن این رنگ به نسبت رنگ های دیگر در بازار باشد. از طرف دیگر مشکی رنگی است که به راحتی با بقیه لباس ها هماهنگ می شود؛ پس می تواند انتخاب خوبی باشد. برای لباس های مشکی باید کیف و کفش مشکی داشته باشید تا ست شما تکمیل شود. استثناء می توانید از تناژهای مختلف مشکی در کیف تان استفاده کنید اما به خاطر داشته باشید اگر کیف شما از جنس جیر تهیه شده کفش تان هم باید از همین جنس باشد و اگر کیف تان از جنس ورنی است کیف تان هم باید همین طور باشد. در غیر این صورت همان خطر شلخته به نظر آمدن تهدیدتان خواهد کرد.به دلیل تزئینات روی شلوارک از کیف و کفش براق و جواهرات سنگ می توانید استفاده کنید.

مناسبت پوشیدن لباس خواستنی مشکی 

این لباس از برند ریچل آلن آمریکایی که 2 تکه می باشد 37 اینچ است ویک ژست قدرت درآن موج می زند برای مراسم ها و مهمانی های خاص مثل تولد و جشن عروسی که دعوت می شویم این لباس از بهترین انتخاب ها می باشد. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس کوتاه از برند ریچل الن Two-Piece Romper by Rachel Allen 4119RCA