لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی saiid kobeisy long Dress 3157

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی saiid kobeisy long Dress 3157

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی saiid kobeisy long Dress 3157

لباس مجلسی شب بلند کرم- طلایی سعید کبیسی با پارچه کرپ – تور دانتل و حریر، یقه قایقی و آستین بلند ، زیپ از بالای یقه تا روی باسن ، بالاتنه تنگ کاپ سینه مدل دلبری که از کاپ به بالا تا یقه قایقی از حریر دوخته شده از کمر یک نیم تنه یا ردا با 4پلیسه جلو و5 پشت که سمت چپ کوتاه تا بالای باسن و سمت راست بلند تا پایین باسن است و این چین حالت اریب مانند و نامتقارن دارد دامن مدل ترومپتی با 2درز جلو و2پشت وسجاف کامل طول دامن مناسب عقد و نامزدی  

۲٬۲۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_saiid_ kobeisy_long_dress_3157

لباس مجلسی شب بلند یقه قایقی وآستین بلند

امروزه لباس بانوان با برش ها و یقه های متفاوتی طراحی می شوند در این مطلب قصد داریم تا مدل لباس شب یقه قایقی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم که امیدواریم این مدل مورد توجه تان قرار بگیرند. یکی از مهم ترین اقدام ها برای دعوت مهمانی یا مجالس مختص خودتان انتخاب لباس مجلسی شب خاص است. لباس شب تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت ظاهر خانم ها دارد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب لباس توجه لازم را به خرج دهید. مدل لباس شب یقه قایقی از انواع مدل لباس هایی است که دارای طرح های متنوع و زیبایی می باشد و شما می توانید با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود طرح زیبایی از این مدل لباس شب را انتخاب کنید مدل و یقه لباس تاثیر زیادی در زیباتر به نظر رسیدن اندام شما دارد و بهتر است خانم ها در جشن خود لباس شبی را برای پوشیدن انتخاب کنند که عیب های اندام آن ها با کمک لباس مجلسی مناسب پوشیده شود. یقه این مدل لباس شب به شکل قایقی است که دو شانه را به هم وصل کرده است در برخی از این مدل لباس قسمت جلو و پشت لباس توسط بند نازکی که روی شانه ها است به یکدیگر وصل شده اند. مدل لباس شب یقه قایقی برای افرادی که می خواهند قسمت سینه آن ها پوشیده باشد می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد. لباس شب با یقه قایقی در انواع مدل یقه قایقی باز و یقه قایقی بسته طراحی می شوند که شما می توانید مدل و طرح این نوع لباس را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید. لباس خانم ها با یقه قایقی همچنین دارای طرح های آستین دار نیز هستند که این مدل لباس آستین دار برای افرادی که تمایل دارند در جشن شان پوشیده تر به نظر برسند می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.لباس فوق نیز آستین بلند دارد که تامچ است .

تلفیق تور دانتل و کرپ در لباس شب آسمانی سعید کبیسی

دانتل نوعی پارچه توری گران ‌قیمت است که استفاده از آن در دوخت لباس قدمت زیادی دارد و به دلیل زیبایی بی‌حد و حصرش، خانم‌های زیادی عاشق آن هستند. به همین سبب، عجیب نیست که این جنس خواستنی، باشکوه و مجلل، انتخاب خانم‌های رؤیایی، کلاسیک، خاص‌پسند و رمانتیک برای بهترین و زیباترین روز زندگی‌شان باشد. جدیدترین مدل‌های لباس شب با تور دانتل برای خانمهایی که می‌خواهند رمانتیک و خاص باشنددرفروشگاه تهران درس از برند سعید کبیسی موجود است. این مدل لباس شب با تور دانتل که حالت نیم تنه دارد مناسب خانم هایی است که تمایل دارند کمر خود را باریک‌تر نشان دهند و پایین‌تنه بزرگی دارند دانتل از تارهای ابریشم است که معمولا روی زمینه تور بافته می شود دارای سه نوع کارشده، برجسته و کارنشده می باشد. دانتل قیمت بسیار بالایی دارد و به دلیل زیبایی و ظرافتی که دارد برای لباس عروس وشب پرکاربرد است. اگه پارچه ای را می بینید که روی تور طرح های برجسته ، براق و ظریفی را کار کرده اند و در ضمن از پشت پارچه هم زبری وجود ندارد، پارچه خوبی نصیبتان شده است.پارچه دانتل ما طرح گل ریزو برگ وخط های پیچ در پیچ شبیه برگ مو دارد، پارچه کرپ می تواند از جنس هایی چون ابریشم، پشم و یا پلی استر تهیه شده باشد. این پارچه با ظاهر توری شکل، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده می باشد.

بالاتنه لباس مجلسی شب بلند بانیم تنه چین دار اریب مانند   

بالاتنه لباس شب  که قسمت کاپ سینه مدل دلبری با دانتل پوشیده شده از کاپ سینه تا یقه یک حریر نازک توری مانند استفاده شده که تاروی شانه ها را هم گرفته آستینهای بلند باتور دانتل نمایی شاهانه دارد و از کاپ سینه تا کمر دانتل به شکل جذب دوخته شده واز کمر تاروی باسن یک نیم تنه یاردا چین دار که 4پلیسه جلو و5 پلیسه پشت دارد از سمت چپ به طرف راست بلند تر می شود اریب مانند است واین شکل نا متقارن شکلی خاص و جذاب به لباس بخشیده است سمت چپ بالای باسن وسمت راست چین پایین باسن کنارران پای راست قرار گرفته است یک زیپ از قسمت حریر یقه تا بالای باسن دوخته شده که با ان این لباس شیک باز وبسته می شود.

دامن مدل ترومپتی با 2درز جلو 2درز پشت باسجاف کامل طول دامن   

این دامن از کمر تنگ تازانو واز زانو به بعد باز می شود قد دامن تاروی زمین است و2درز جلو دارد و2درز پشت برای ایست بهتر لباس وسجاف کامل طول دامن ، اگر شکل بدن شما شبیه ساعت شنی، هلویی شکل و یا لاغر است، دامن ترومپتی را انتخاب کنید انتهای این دامن معمولاً چین دارد و جنس پارچه اش بسیار لطیف است. اگر جنس پارچه و خط کشی ها صحیح باشد، به راحتی می تواند شکل بدن شما را شبیه ساعت شنی کند. ولی اگر پایین تنه و ران بزرگی دارید، ممکن است این ناحیه را برجسته تر سازد و توجه همه را به آن منطقه جلب کند. پس از آن دوری کنید.        

رنگ لباس مجلسی شب بلند یقه قایقی باقسمت پرچین کمر

رنگ این لباس مجلسی کرم- طلایی ivory است یكی از بهترین رنگ‌های جایگزین سفید، رنگ كرم است كه از نظر روحی می‌تواند افراد علاقه‌مند به رنگ سفید را قانع کند. علاوه بر این، درخشندگی رنگ سفید را هم ندارد و مقداری چرک‌تاب است، همین خصوصیت باعث می‌شود با تمام رنگ‌ها هارمونی زیبا و موزونی ایجاد كند این رنگ با تمام رنگ‌ها هارمونی و ریتم بسیار جذابی ایجاد می‌کند، فقط یك رنگ وجود دارد كه با رنگ كرم سازگار نیست و باید تا حد ممکن از همنشینی آن‌ها دوری کرد. رنگ کرم همان رنگ سفید است که با مقداری رنگ زرد آمیخته شده است، به همین دلیل در کنار رنگ زرد ترکیب ناهمگونی به وجود می‌آورد. به طور کلی،پوشیدن لباسی به رنگ طلایی و کرم حس اقتدار را به افراد می دهد. در فصل پاییز استفاده از برگ های طلایی می تواند یک انتخاب مناسب باشد.اگر قصد خرید یک لباس گران قیمت و جذاب را دارید،به شما رنگ طلایی دانتل گل برجسته پیشنهاد می دهیم.همانطور که می دانید رنگ طلایی جزو رنگ های قدرتمند و اشرافی بشمار می آید.رنگ طلایی بیانگر حس پاییز،گل ها،محصول(درو کردن) و رنگی غنی و نشانگرخورشید درخشان است.استفاده از این رنگ درخشان در پوشش،مفهوم آفتاب درخشان را بیان میکند.در این لباس دو رنگ کرم و طلایی را مشاهده میکنید ،این لباس شب برای مجلس و مهمانی بسیار شیک،زیبا و قدرتمند است.پیراهن مجلسی با دو رنگ زیبا و با ترکیب دانتل طلایی و کرپ کرم را مشاهده می کنید که برای خانم ها با اندام متناسب بسیار برازنده است. برش دامن قد فرد را بلند تر و باریک تر نشان می دهد.

مناسبت پوشیدن لباس شب بلند ivory رویایی وبرازنده خانم های ایرانی

این لباس شب بلند برای تمامی مراسم های خاص مثل عقدکنان ونامزدی بسیار مناسب می باشد اکسسوری این لباس کفش پاشنه بلند طلایی یا کرم وسرویس جواهرات طلایی از جانب فروشگاه لباس مجلسی شب به شما دوستان عزیز و خوش سلیقه پیشنهاد می شود. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی saiid kobeisy long Dress 3157