لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی Saiid Kobeisy long Dress 3176

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی Saiid Kobeisy long Dress 3176

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی saiid kobeisy long Dress 3167

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی saiid kobeisy long Dress 3167

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی saiid kobeisy long Dress 3170

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی saiid kobeisy long Dress 3170

لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی Saiid Kobeisy long Dress 3176

مدل لباس مجلسی شب بلند سعید کبیسی با رنگ آبی یخی وپارچه تور دانتل  با گلدوزی های ظریف Tulle Brodee یقه یک شانه ای که نام دیگر آن رومی است شانه راست باز و شانه چپ پوشیده با آستین مدل کلاهی (کاپ) زیپ از پشت تاروی باسن، دامن پفی وA شکل مناسب مراسم عقد ونامزدی 

۳٬۸۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_saiid_ kobeisy_long_dress_3176

مدل لباس مجلسی شب بلند بایقه یک طرفه روی شانه  و آستین کلاهی یک طرفه

یقه فوق یک نوع یقه رومیone-shoulder به حساب می آید مدل رومی حالتی غیر متقارن دارد و تک حلقه ای روی شانه را پوشش می دهد . روی شانه چپ یا راست بودن آن سلیقه ای است ولی بیشتر مدل ها در سمت چپ شانه هاست . این مدل نیز جز مدلهای پرطرفدار دربین خانم ها می باشد و برای اکثر اندامها مناسب است ضمنا جز یقه های بسته و کم عمق محسوب می شود . همچنین در بعضی از مدلهای دکلته برای زیبا تر شدن لباس تک بندی بر روی شانه قرار می دهند که می تواند جز این نوع یقه هم باشد. این لباس هم روی شانه چپ را گرفته واز کنار گردن در سمت چپ اریب مانند به زیربغل سمت راست رفته وروی شانه سمت چپ حالت آستین کاپ یا کلاهی رادارد وروی شانه را پوشانده ولی درسمت راست لخت می باشد .

دانتل به همراه گل های زیبا که روی دانتل دوخته شده است

پارچه ای به مانند تور که از نخ و کش بافته شده است لباس های مجلسی دانتل امروزه بازار لباس های مجلسی شیک را در دست گرفته اند جالب است که اکثر افرادی که جایگاه خاصی دارند از این نوع پارچه در لباس های خود استفاده می کنند و زیباتر این که این نوع پارچه به دلیل طراحی پارچه ای که دارد در لباس های پوشیده و آستین دار نمای بهتری دارند پارچه دانتل این لباس درزمینه گل وبرگ های ریز یک سری خط های عمودی روی تمام لباس دیده می شود روی دانتل یک سری گلدوزی ظریف انجام گرفته .یک سری شکوفه های ریز روی تمام لباس دیده می شود در بالاتنه فشرده تر انجام گرفته است.

بالاتنه لباس بلند شیرین وبی نظیر کبیسی بادامن پفی و یک شانه پیدا

بالاتنه نصفه ما که یک شانه دیده نمی شود وشانه راست درمرکز دید است ، روی بالاتنه تماما گلدوزی انجام گرفته ودر پشت در مرکز خط کمر یک زیپ تاروی باسن دوخته شده ،ایست کاپ سینه عالیست.

دامن پفی بلند تا روی زمین پراز چین برند سعید کبیسی  

دامن در جلو 3پلیسه بزرگ دارد در پشت هم 3پلیسه دارد که دامن را بسیار پرچین نشان می دهد این دامن ball gown مثل دامن انگلیسی های قدیم می ایستد و انگار درتاریخ قدم می گذارید با پوشیدن این لباس پفی و عروسکی وشیک دامن این مدل A-lineاست و هر چه به سمت پاییین بدن می آید آزاد تر می شود . رسمی ترین نوع لباس زنانه، لباسی سنتی که دامن آن تا زمین ادامه دارد و از پارچه های لوکس دوخته می شده و اکثرا به صورت دکلته بوده این مدل معمولا با شال و یا شنل پوشیده می شده اما امروزه تغییر کرده و از پارچه های معمول تر استفاده می شود به ویژه: ساتن، مخمل ،ابریشم . این مدل لباس معمولابا تزیین های مختلف مثل سنگ دوزی گلدوزی و … همراه است

رنگ لباس مجلسی شب دوست داشتنی بلند سعید کبیسی یک شانه

رنگ این لباس آبی یخی است رنگ آبی با سفید، مشکی، آبی، سبز، بنفش و نارنجی هماهنگ می‌شود. رنگ مكمل آبی، نارنجی است و قرار گرفتن این دو رنگ در كنار هم نارنجی را تشدید می‌كند. دقت كنید آبی را با زرد و قرمز ست نكنید، فقط در صورتی می‌توانید ست کنید كه قرمزتان به بنفش و زردتان به سبز نزدیك باشد. نماد رنگ آبی دایره است. رنگ آبی رنگ آسمان و دریا و رنگ آرامش است. رنگ آبی همچنین رنگ نظافت و پاکیزگی نیز است. رنگ تسکین دهنده و آرام بخشی است.

مناسبت پوشیدن لباس بلند پرچین آبی رنگ سعید کبیسی

این لباس شب بلند برای مراسم های رسمی ازقبیل عقد- نامزدی مناسب می باشد .  ترکیب رنگ آبی و سفید از محبوب ترین ترکیب ها ست. این ترکیب هم حالت رسمی دارد و هم از اعتماد به نفس و آرامش خاصی برخوردارمی باشد. این ترکیب رامیتوانید در جاهایی مثل مراسم خاص و دعوت های رسمی استفاده کنید. آبی کمرنگ رنگی است که تقریبا با تمامی رنگ ها به راحتی ست شده و ترکیب مناسبی ایجاد می کندمانند ست کیف و کفش قهوه ای رنگ .یقه کج یقه بدون تقارنی محسوب میشود, پس بهترمی باشد گردنبندی که انتخاب می کنید گردنبند کوتاه با پلاک نا متقارن باشد , البته میدونم که پیدا کردن چنین گردنبندی شاید راحت نباشد. بنابراین گردنبند کوتاه با پلاک کوچک رو بهتون توصیه میکنم.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند سعید کبیسی Saiid Kobeisy long Dress 3176