لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin Dress By Sherrihill 50261

لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin Dress By Sherrihill 50261

 لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin dress by sherrihill 50195

لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin dress by sherrihill 50195

لباس مجلسی شری هیل کار دست Long dress by Sherri Hill 50583

لباس مجلسی شری هیل کار دست Long dress by Sherri Hill 50583

لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin Dress By Sherrihill 50261

لباس مجلسی شب بلند لوکس دوتکه جدا برند شری هیل با بالاتنه قرمز توردانتل با یقه گردبسته و آستین بلند باداشتن دوبند در پشت که باقزن بسته می شود و کوتاه تا خط کمر وشکم نمایان می باشد. دامن پفی از جنس تافته سفید با گل های رز صورتی و قرمز لب ماتیکی وتور ارگانزای زیردامن و2 جیب در کناره های آن، قزن پشت دامن، مناسب جشن تولد و نامزدی .  

قیمت اصلی ۲٬۱۹۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۱٬۹۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_satin_dress_sheri_hill_50261

لباس مجلسی شب بلند با یقه گرد بسته چسبان وآستین بلند و قد کوتاه بالاتنه  

این لباس مجلسی بلند شب که یقه گردبسته دارد و پوشیده می باشد به خاطر شباهت یقه اش به یقه ی تیشرت به یقه تیشرتی هم معروف است. این یقه معمولا بلند است و در زیر گلو می نشیند. مناسب برای خانمها با سینه کوچک وبرای خانم ها باسینه بزرگ مناسب نیست، برای یقه بسته گرد، گلوبند بسیار مناسب است به عنوان اکسسوری. آستین های لباس طول کامل دارد وتامچ می باشدوجذب و تنگ است   

پارچه تافته و تور دانتل وتورارگانزا به کاررفته در لباس با دامن پفی شری هیل

لباس بلند ما در قسمت دامن از پارچه تافته (taffeta)می باشد، این پارچه که بافتی ساده دارد،دارای ظاهری نرم، صاف و کمی خشک در دو نوع براق و مات است که نوع شفاف و براق آن خریدار بیشتری دارد. پارچه تافته دارای خطوط ظریف ریب مانند است که در اثر استفاده از پود ضخیم تر از تار به وجود می آید. این پارچه در اصل از فیلامنت ابریشم طبیعی بافته می شود، اما امروزه در بازارجنس  پارچه های تافته از پنبه و پشم و الیاف مصنوعی است. این پارچه برای لباس های مجلسی و مهمانی مناسب است.زیر پارچه تافته دامن تور ارگانزا برای پف دارشدن ، بالاتنه از تور دانتل (lace) طراحی ودوخته شده است .

بالاتنه کوتاه وتنگ باپارچه دانتل مرغوب برند شری هیل

بالاتنه لباس که درزیردانتل کاپ سینه دلبری می باشد ویک شکل قلب دارد وقد آن تا بالای خط گودی کمر می باشد وقسمت شکم کاملا بیرون است و در پشت بالاتنه در قسمت پشت گردن بایک قزن بسته شده است کتف کاملا بیرون می باشد به اندازه یک مثلث کامل تا قسمت گودی کمر که از جلو بالاتنه یک بند 3cm به عقب رفته با 2قزن کوچک بسته می شود در قسمت پشت لباس خط کمر و کتف به شکل فریبنده ای بیرون است،  این لباس شب حالتی لوکس و زیبا دارد  

دامن پفی و پرنسسی تافته طرح گل های رز رنگی و بهاری

این دامن که از قسمت کمر یک نوار باریک است که در پشت با قزن بسته می شود این دامن از برش های قطاع دایره به صورت ربع دایره، نیم دایره و تمام دایره دوخته می شود که به ترتیب به آن یک چهارم کلوش، نیم کلوش و تمام کلوش می گویند. این مدل دامن چین و ساسون ندارد ولی گشاد و آزاد است و بسته به بلندی آن همه افراد می توانند از ان استفاده کنند.2عدد جیب در کناره های دامن گذاشته شده که حالتی مدرن به دامن داده است . این مدل برای بانوان باریک و لاغر اندامی که می خواهند بلندتر نشان داده بشوند و در قسمت رانها و پاهایشان لاغرترند بسیار مناسب است اما برای افراد چاق مناسب نیست. از آنجا که این مدل لباس دارای دامنی پف‌دار است و قد شما را کوتاهتر نشان میدهد، اگر بلندقد هستید آنرا انتخاب کنید.طرح گل های دامن رزهای قرمز لب ماتیکی و صورتی شکفته و غنچه های بسته قرمزو صورتی با برگ های سبز درزمینه سفید دامن که حالت شادی و نشاط به ادم می بخشد.تور ارگانزای زیر دامن به دامن پف خاصی داده .

رنگ لباس مجلسی شب دوتکه شامل نیم تنه و دامن پفی شیرین وآرام بخش شری هیل  

رنگ این لباس شب بلندچندرنگ می باشد. بالاتنه قرمز و دامن زمینه سفید باگل های رز قرمز و صورتی.( رنگ سفید ، طلایی و مشکی با این لباس خوب می شود )لباس های گل‌گلی را از رنگ‌های زنده و شاد انتخاب کنید. در غیر این صورت اصل وجودی خوشحال بودن لباس‌های گل‌گلی را زیر سوال برده‌اید. آرایش غلیظ نکنید یک روژ به رنگ گل‌های لباس و گونه‌هایی به رنگ شکوفه‌هایش کافی است. سعی کنید با لباس بهاری‌تان هماهنگ باشید. شفاف و ساده و جوان! دور خنزر پنزر و آویزان کردنی‌ها را یک خط پررنگ بکشید. گل‌گلی‌ها به قدر کافی شلوغ هستند. آویزان کردن کلی النگو و گوشواره و گردن‌بند شما را شبیه فالگیرها می‌کند! کیف و کفش را هم تا حد امکان دخترانه و سبک انتخاب کنید.  

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب چندرنگ بابالاتنه قرمز 

این لباس شب برای تمامی مراسم های رسمی مناسب است برای مهمانی پرام و جشن تولد و مراسم نامزدی بد به نظر نمی رسد.در این هوای بهاری لباس‌های گل‌گلی را دریابیم، گل‌گلی‌ها در تمام طول تاریخ یکی از انتخاب‌های مهم دنیای مد بوده‌اند. سلبریتی‌ها کلی عکس جذاب با دامن‌ها و پیراهن‌های گل‌گلی دارند،این عکس ها بسیارشیک و جذابند.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin Dress By Sherrihill 50261