لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin dress by sherrihill 50195

لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin dress by sherrihill 50195

 لباس مجلسی پفی شری هیل  Long dress by sherrihill 50577

لباس مجلسی پفی شری هیل Long dress by sherrihill 50577

 لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin Dress By Sherrihill 50261

لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin Dress By Sherrihill 50261

لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin dress by sherrihill 50195

لباس مجلسی شب بلند ساتن قرمز برند شری هیل با یقه V شکل ، دو بند به صورت افقی و عمودی در پشت که شکل صلیب را تشکیل داده اند ویک زیپ از گردن تا روی کمر ،  دامن ترومپتی با 2چین آبشاری در پشت دامن که روی باسن باز می باشد ودر سجاف کامل طول به هم چسبیده وتاروی زمین ادامه یافته پشت دامن بلندتر از جلو می باشد ، یک زیپ از روی باسن تا پایین باسن، 2درزدرجلوی لباس شب از بالا تا پایین برای ایست بهتر و شیک تر ، مناسب هر مراسم رسمی مانند نامزدی وعقد 

۱٬۶۷۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_satin_dress_sherri_hill_50195

لباس مجلسی شب بلند با یقه Vشکل وبدون آستین  برند شری هیل

برند آمریکایی شری که لباس های خودرابامدرن ترین وبه روزترین مدل ها و پارچه ها انتخاب و می دوزد در این لباس خاص و شیک که منتخب هر بانو خوش سلیقه ای می باشد دارای یقه 7 تیز است آن قدر این یقه خوش ایست می ایستد که دهن هر کسی با دیدن آن باز می ماند ایست یقه به شکلی است که انگار برای تن ما دوخته اند جوری که یقه به پشت گردن رفته شکل یک گلبرگ روی سینه شده و خط سینه به زیبایی پیدا میباشد،اگر در گروه افرادی هستید که اندام شما هرم وارونه است یعنی بالاتنه شما نسبت به پایین تنه تان بزرگ است، بهترین انتخاب برای شما پیراهن، تی شرت و بلوز یقه هفت است چون لباس های یقه هفت برخلاف یقه گرد، درشتی بالاتنه را می پوشاند و کوچک تر نشان می دهد. یقه هفت در مقایسه با یقه گرد جلوه رسمی تری دارد. مزیت یقه هفت این است که همه سبک گردنبندی با این مدل یقه هم خوانی دارد, اما با این حال بهترین انتخاب گردنبند کوتاه با پلاک بزرگ می تواند باشد گردنبند با پلاک شکل هفت به خودش میگیرد و با یقه هفت هم خوانی دارد.این لباس بدون آستین مناسب برای خانم هایی است که دنبال لباس باز هستند.

پارچه ساتن(satin) بادرخشش عجیب خود در لباس بلند شب مجلسی شری هیل

لباس بلند ما از پارچه ساتن می باشد ساتن یه نوع پارچه ی لوکس می باشد که جوری بافته شده  است که سطح براق و نرم، و بافت لیزی دارد. اولین ساتن ها از ابریشم درست شده بودند، اما امروز ساتن رو از کلی چیزهای مخلف مثل پنبه، نایلون، پولیستر، رایون و… درست می کنند. همیشه اول از همه برچسب های مراقبت از لباستون رو بخونید. ساتن های ابریشمی یا استاتی باید به خشکشویی برده بشن. در حقیقت ساتن و مخمل روش بافت پارچه را مشخص می کنند. بافت ساتن دارای نخ های بسیار طویلی است که همگی رو به یک سمت دارند، این نخ های پود حدوداً ۴/۱ اینچ یا بیشتر روی سطح قرار می گیرند و سپس در پارچه فرو می روند، این روش باعث می شود تا پارچه بافتی ابریشمی شکل و نرم پیدا کند.

بالاتنه ساتن جذب با بندهای صلیبی پشت آن از برند آمریکایی شری هیل  

بالاتنه لباس شب شیک مورد نظر ما کاپ سینه بسیار بسیار زیبا ایستاده وبند یقه به پشت گردن رفته و بند آن به شکل پایه صلیب (عمودی) تا وسط کمر ادامه یافته ویک زیپ در وسط بند دوخته شده است واز دوطرف کاپ سینه دوبند به شکل افقی به بندی که از گردن امده وصل می شود وشکل کلی صلیب مسیحیان عزیز رادارد. شانه ها به شکل دومثلث بیرون هستند و یک لوزی در قسمت گودی کمر تا خط شروع دامن لخت می باشد که یک دید رؤیایی و جذاب و مدرن رابه وجود آورده است

دامن پری دریایی با چین آبشاری پشت  (مدل ترومپت)   

این دامن شبیه مدل ماهی است تنها با این تفاوت که دامن ترومپت از قسمت وسط ران باز می‌شود و حالت دایره ‌وار دارد.دامن از بالا تنگ و جذب و پایین دامن باز می شود وپشت دامن بلندتر است وروی زمین می باشد 2درز در جلو که ازکاپ سینه تا پایین دامن رفته است و در پشت از کمر 2عدد چین که روی باسن مثل گل باز شده و از سجاف وسط دامن که طول کامل دارد به هم متصل شده و تا پایین دامن پیش رفته ومثل باله ماهی شده است ویژگی خوبی که مدل دامن مذکور دارد این است که اندام رو زیبا تر و کاملا تراشیده نشان میدهد و مثل لباس شب های پفی اندام شما رو کمی پر تر از واقیعت نشان نمیدهد. پس برای خانومهای لاغر خیلی مناسب نیست و باعث میشود لاغر تر از اونی که هستند به نظر بیان. این لباس ها بیشتر به اندام های پر مینشیند. این مدل چون کاملا تنگ هست و تا نزدیک زانوها چسبیده به بدن می باشد این ویژگی را دارد و برای خانوم هایی که یکم پر هستند گزینه مناسبتری نسبت به مدل های دیگر لباس های شب می باشد به خصوص با پف پشت دامن . یک زیپ از روی باسن تا پایین باسن دوخته شده است برای بازو بسته کردن دامن .

رنگ لباس مجلسی شب لوکس بلند باز برند شری هیل   

رنگ لباس شب ما قرمز می باشد البته این مدل لباس در رنگ های لیمویی و بنفش و صورتی صدفی نیز دوخته شده است . از آنجایی که مغز ما بین گرما و رنگ‌ها ارتباط برقرار می‌کند و رنگ قرمز روشن دارای بیشترین درجه گرما در طیف نوری است بهتر است اگر لباسی به رنگ قرمز داریم آن را با رنگ زرشکی ست کنیم و معمولا این ترکیب رنگی با اکثر پوست‌ها و رنگ مو‌ها همخوانی دارد از دیدگاه سلامتی هم این ترکیب رنگی باعث افزایش متابولیسم بدن و همچنین کاهش وزن می‌شود و برای افرادی که همواره به دنبال رعایت رژیم غذایی هستند مناسب است. علاوه بر این، قرار گرفتن رنگ زرشکی در کنار رنگ قرمز روشن آن حالت تندی قرمز را خنثی می‌کند.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی شب سلطنتی دلبرانه بلند   

این لباس شب بلند مناسب مراسم های رسمی ومهمانی پرام می باشد، دخترخانم های جذاب و زیبا برای تمامی مراسم های خود از قبیل بله برون- نامزدی – عقد با افتخار و اعتمادبه نفس کامل این لباس شیک راانتخاب کنند و در مجلس خود مثل ستاره بدرخشند. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin dress by sherrihill 50195