لباس مجلسی کوتاه ایدن متاکس Sequins Cocktail Dress by aidan mattox A11300

لباس مجلسی کوتاه ایدن متاکس Sequins Cocktail Dress by aidan mattox A11300

 لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox A13680

لباس مجلسی بلند ایدن متاکس Long dress by aidan mattox A13680

لباس مجلسی کوتاه ایدن متاکس Sequins Cocktail Dress by aidan mattox A11300

لباس مجلسی شب کوتاه حریرسیاه برند ایدن متاکس با یقه قایقی ،  بالاتنه دو تکه یک تاپ بدون آستین تنگ درزیر و یک حریر گشاد بدون درز از کنار رو،  که روی شانه هاراگرفته وحالت پف دارروی دامن می ایستد ویک دکمه در پشت یقه با قسمت باز اشکی ، زیپ از زیر بغل سمت چپ تا کنار باسن ، دامن مینی راسته و 2 وجب بالای زانو با طرح پولک ماهی در 9ردیف بانقش خورشید وستاره و تزئینات پولک ریز طلایی براق به همراه گلدوزی با نخ طلایی و سیاه برای هر پولک ماهی ، مناسب رویدادهای رسمی همانند جشن تولد .

۸۰۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_aidan_mattox_Sequins_Cocktail_Dress_a11300

لباس مجلسی شب کوتاه  بابالاتنه دوتکه برند ایدن متاکس

این لباس مجلسی کوتاه که در قسمت بالاتنه یک تاپ یقه قایقی که یقه ای گرد است که استخوان جناغ سینه نمایان است وبرای خانم هایی که سینه کوچک دارند مناسب می باشد آستین لباس حلقه ای می باشد این مدل که در واقع به لباس بدون آستین گفته می شود در لباس های راحتی منزل و برخی لباس های مجلسی کاربرد دارد ،تاپ زیر تنگ است. یک حریر نازک روی تاپ زیری به بندهای روی سر شانه از عقب وجلوی بالاتنه اضافه کرده است که قطر سر شانه از زیری بیشتراست و حالت کاپ دارد وروی شانه را گرفته و از کناره چپ وراست باز می باشد و روی کمر حالت پف دارد با چین به دامن وصل شده ، یک زیپ در تاپ زیری ازسجاف زیربغل سمت چپ تا کنار باسن دوخته شده است که لباس با آن باز و بسته می شود، حالت ایست بالاتنه مثل این می ماند که پیراهن را داخل دامن رفته و کمی ان را بیرون داده و حالت چین دار پیدا کرده است ، حریررویی گشاد است  ، روی حریر جلوی سینه در وسط یقه یک سری پلیسه زیبا ایجاد شده که تا پایین بلوز چین دار می ایستد در پشت یقه هم یک حالت جا کلیدی که شبیه اشک است باز شده و یک دکمه سیاه هم دارد که یقه را با ان می بندیم ، حالت پف دار بلوز روی دامن بسیار نوستالژیک و خاطره ساز است.برای یقه قایقی، گردن بند با فرم های تسبیحی بلند بسیار کاربری و زیباست.  

پارچه حریر نازک درلباس شب مجلسی ایدن متاکس

لباس شب کوتاه ما از حریر طراحی و دوخته شده که پارچه های حریر انواع بسیار مختلفی دارند، به زبان ساده تر هر مدل پارچه ای که لطافت خاصی داشته باشد و نسبت به هم ردیفان خود نازک و حالت سبکی داشته باشد جزو حریر های بازار قرار می گیرد. یکی از مدل های حریر همان مدل ساده ای است که خانم ها برای دوخت لباس محلی از جمله پیراهنی کردی استفاده می کنند و گاهی بر روی آن به وسیله منجوق و سنگ و نگین نیز طراحی می نمایند و سپس قواره ساده را تبدیل به یکی از زیباترین مدل های پارچه گران قیمت خواهند نمود

پولک دوزی و گلدوزی روی پایین تنه لباس شب

پولک دوزی به همراه گلدوزی ظریف روی دامن بسیار زیبا است مخصوصا با نخ های طلایی رنگ در گذشته پولک، از جنس طلا، نقره یا برنج با اشکال دایره، برگ، گل، ستاره، هلالی، اشکی و … بوده است. ولی امروزه پولک ها از جنس پلاستیک رنگی یا فلزی است. پولک ها را با نخ هم رنگ یا شفاف (بی رنگ) و سوزن، بر روی پارچه و بر اساس طرحی که قبلا بر روی پارچه طراحی کرده اند، می دوزند. برای حفاظت از آن می بایست دقت زیادی معطوف داشت؛ زیرا پولک ها با بخیه های ظریف به پارچه متصل شده است و در صورت اصطکاک، حرارت و یا رطوبت مداوم که باعث سستی پارچه یا نخ های متصل شده می شود ممکن است از پارچه جدا شود (کنده شود) گلدوزی هم در این لباس شیک کوتاه هنر تزیین پارچه با نخ و سوزن هست، در این لباس سعی شده پولک های بدن ماهی را روی این دامن پیاده کنند .

مینی دامن تنگ طرح پولک ماهی برند ایدن متاکس

این مینی دامن کوتاه و راسته بدون چین است و 2 وجب بالاتراز زانوقراردارد حریر نازک بالاتنه روی دامن افتاده ودامن زیرآن است ، طرح روی دامن یک ردیف طرح پولک ماهی با نقش خورشید که گردی خورشید با پولک تزئین شده و 7-8 آن گلدوزی شده و ردیف بعد ستاره هایی گلدوزی شده دامن پولک ماهی ما بسیار دخترانه و شیک است زیر دامنی ما جنس تاپ بالاتنه است .9ردیف پولک در این دامن به کاررفته است

رنگ لباس مجلسی شب کوتاه ایدن متاکس حریر پولکی

رنگ این لباس شب کوتاه ما سیاه است . تزئینات دامن طلایی می باشد. سیاه از ترکیب تمام رنگ ها با بیشترین حد تیرگی به وجود آمده است.سیاه با تمام رنگ ها هماهنگی دارد و قواعد ترکیب رنگ را به چالش می کشد. مشکی تندی و تیزی رنگ ها را می گیرد. لباس شب فوق با یک کفش قرمز پاشنه دار عالی می شود ولی به دلیل تزئینات طلایی می شود از کفش طلایی و ست جواهرات طلایی هم استفاده کرد.  

مناسبت پوشیدن لباس سیاه کوچولو وپر زرق و برق ایدن متاکس  

این لباس برای رویدادهای خاص مثل جشن تولد، مهمانی های دورهمی و اگر به عروسی دعوت شدید به عنوان یک انتخاب به این لباس فکر کنید ، لباس راحت و ساده و در عین حال شیکی می باشد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی کوتاه ایدن متاکس Sequins Cocktail Dress by aidan mattox A11300