لباس مجلسی شری هیل کار دست Long dress by Sherri Hill 50583

لباس مجلسی شری هیل کار دست Long dress by Sherri Hill 50583

 لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin Dress By Sherrihill 50261

لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin Dress By Sherrihill 50261

لباس شب مجلسی بلند زورانی Long Dress By Zorani 7700

لباس شب مجلسی بلند زورانی Long Dress By Zorani 7700

لباس مجلسی شری هیل کار دست Long dress by Sherri Hill 50583

لباس مجلسی شب کوتاه ساتن برند شری هیل ، دارای نیم تنه سیاه با یقه قایقی(افتاده از شانه) و آستین بلند و زیپ در پشت، قد آن تابالای خط گودی کمر 2درز درجلو2درز درپشت ، مینی دامن با زمینه سیاه و گل های صورتی بابرگ های سبز، یک کمری باریک ،دامن 6 پیل در جلو و 8 پیل در پشت وسجاف کامل طول دامن بایک زیپ مشکی تاروی باسن ویک قزن ریز روی کمری دامن، زیردامنی تور برای پف هرچه بیشتر، مناسب جشن تولد 

۱٬۴۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Sherri_Hill_long_dress_50583

لباس مجلسی شب کوتاه بایقه افتاده از شانه و آستین بلند برند شری هیل

این لباس مجلسی کوتاه یقه قایقی یا یقه ای که در زبان انگلیسی با نام (افتاده از شانه) شناخته می شود، انتخاب خوبی برای پیراهن های رسمی است. اگر قصد دارید از این یقه برای لباس شب خود استفاده کنید، بهتر است لباس شب تان بلند باشد چون جلوه این یقه با پیراهن بلند بیشتر است. اگر بازوهایی گوشتی دارید که اذیت تان می کند، این مدل یقه با پوشاندن بازوها کمک زیادی به شما می کند. آستین های بلند تا مچ که از پایین سرشانه شروع می شود آستین ها خیلی تنگ نمی باشد. 

پارچه ساتن براق استفاده شده در لباس مهمانی  شری هیل

لباس کوتاه ما ساتن است که برای بافتن ساتن، سطح پارچه ای که مشاهده می کنید، دارای نخ های بسیار طویلی است که همه آن ها رو به یک سمت هستند، این نخ های پود حدوداً 4/1 اینچ یا بیشتر روی سطح قرار میگیرند و سپس در پارچه فرو می روند، این روش باعث می شود تا پارچه شکل ابریشمی و نرم پیدا کند. ساتن دارای تنوع ضخامتی و رنگی متفاوتی است که این امر باعث شده این پارچه یکی از پر فروشترین وکاربردی ترین پارچه ها در تمامی ماه های سال باشد چاپ نقش و نگار روی ساتن باید با کیفیت بالا باشد .

بالاتنه کوتاه روی شکم بازیپ پشت برند شری هیل

بالاتنه لباس که استخوان های جناغ سینه نمایان است ولی خط سینه معلوم نیست یقه صاف و قایقی ما که تاروی آستین ها ادامه داشته ودر پشت نیست یک زیپ در نیم تنه بالایی تا قسمت کمر دوخته شده  که بالاتنه به راحتی با آن باز و بسته می شود لباس تا بالای کمر است و از نیم تنه تادامن 3 انگشت باز است 2درز در جلو و2 درز درپشت دوخته شده است وکاپ سینه ایست خوبی دارد .

دامن پفی پیلی کوتاه عروسکی ساتن گل دار شاد  

این دامن که در کمر یک کمری باریک از جنس ساتن دارد سپس از کناره های دامن حدود 3پیل در راست 3پیل در چپ ودر وسط خالی حالت چین دار به دامن داده اند ودر پشت نیز 4پیل در راست 4در چپ وسجاف کامل طول مینی دامن،  یک زیپ هم تا روی باسن دوخته شده به همراه یک قزن ریز روی کمری دامن ،فرق پشت و جلو در این است که پشت دامن پیله ها پخش است و به هم نزدیک تر و پرتر به نظر می رسد زیردامنی از تور است که باعث شده دامن مینی ما پف دار و عروسکی بایستد . قد دامن از زانو بالاتر است وبه این مدل دامن با اندازه ای که دارد مینی می گویند .  

رنگ لباس مهمانی دوتکه دارای نیم تنه و مینی دامن گل گلی وعروسکی  شری هیل  

رنگ این لباس شب کوتاه چندرنگ می باشد نیم تنه بالایی سیاه و مینی دامن با زمینه سیاه که برگ های سبز درشت وریز پررنگ وگل های رز صورتی پررنگ دارد  طرح‌هایی با پس زمینه تیره یا سیاه با برگ‌ها و گل‌های رنگارنگ طرح‌هایی فولکور هستند طرح گل رز درشت با برگ و گل‌های صورتی درشت سبک ویکتورین می باشند حلقه ودسته های گل مربوط به سبک روکوکوقرن 18میلادی هستند طرح‌هایی با گل‌های نقاشی شده به سبک رئالیسم با ساقه‌های بلند و برگ‌ها و گلبرگ‌هایشان مربوط به هنر دکو از هنرهای معاصر نقاشی می‌باشد(استایل اوایل قرن ۲۰). چنین طرح‌هایی روی پارچه‌هایی از جنس ابریشم و تورهای نازک ابریشمی عالی است. دامن های گل‌دار را با پیراهن‌هایی با دوختی ساده ترکیب کرده و استایلی متفاوت داشته باشید.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی کوتاه دوتکه چند رنگ طرح بهاری  

این لباس شب کوتاه با قد17 اینچ برای مراسم های رسمی مانند جشن تولد و همچنین به عنوان مهمان در یک عروسی می توانید پوشیده ولذت ببرید وعکس های فوق العاده ای بگیرید. اگر واقعا می‌خواهید که مد روز باشید نمی‌توانید نسبت به کیف و کفش اکسسوری‌ها بی تفاوت باشید کیف و کفش گل‌دار به هر لباس مجلسی ساده‌ای جان تازه می‌بخشد. اگر هماهنگی بین رنگ‌ها را رعایت کنید، داشتن زیورآلات یا گیره‌های مخصوص مو که با لباس گلدارتان ست باشد فوق العاده خواهد بود. تل مو و گیره‌هایی با گل‌های مصنوعی زیبا بسیار در این استایل مرسوم است

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی شری هیل کار دست Long dress by Sherri Hill 50583